Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Snímek Bleed For This vypráví neuvěřitelný skutečný příběh o jednom z nejinspirativnějších a nejpřekvapivějších návratů na výsluní v dějinách sportu. Miles Teller exceluje v roli Vinnyho Pazienzy, boxera z Providence přezdívaného "Pazmánský čert," který se katapultoval ke slávě dvojnásobným vítězstvím v soubojích o světový titul. Při téměř smrtelné autonehodě si však Vinny přerazil páteř a bylo mu řečeno, že už možná nikdy nebude znovu chodit. Navzdory všem očekáváním a nařízením lékařů přistoupil proslulý trenér Kevin Rooney (Aaron Eckhart) na to, že Vinnymu pomůže vrátit se pouhý rok po nehodě zpátky do ringu na možná poslední zápas v životě. (Cinemax)

(více)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (79)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Mám rád boxerské filmy, tohle je druh filmů, který mě nudit nebude nikdy ovšem poslední dobou je konkurence velká a lepší ( Creed,Bojovník) bylo o úroveň výše. Samotný příběh je docela citlivý a dojemný, Miles Teller slušně buduje kariéru a patří mezi ty nadějnější young herce, ale samotné souboje v ringu nejsou příliš výrazné a intenzivní, tedy spíše koukatelná jednohubka, na kterou si brzy nevzpomenu, ale pro fanoušky podobných filmů neurazí. 65% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tisícátý první boxérský příběh na tisícátý první způsob. Boxérská dramata jsou si nekonečně podobná, ale pokaždé přijdou s nějakou minimální vsuvkou, kterou se od jiných filmů dokáží odlišit. V tomto případě to jsou herci. Především Miles Teller, který mě baví snad zatím všude, kde se ukáže a Aaron Eckhart, kterého bych na první dobrou pomalu ani nepoznal. Jeho převtělení v trenéra alkoholika je naprosto ultimátní a vodí si to od první minuty filmu. I díky těmto dvěma hereckým výkonům jsem neměl obtíž film dokoukat. A to i přesto, že mi bylo jasné, co se bude dít a kam celý příběh bude směřovat. ()

Reklama

Radek99 

všechny recenze uživatele

Dost netradiční boxerské drama, v němž dramatická složka převažuje nad složkou sportovní. Boxerské scény jsou tedy spíš průměrně zahrané a natočené, ovšem dramatická linie ,,velkého návratu" vše ostatní spolehlivě převálcuje. Opravdu silný a skoro až neuvěřitelný příběh! Jako motivační film možná jeden z nejlepších vůbec... ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Športová dráma, ktorá so sebou nepriniesla nič nové. Na druhú stranu sa mi ale páčia motivačné filmy, hlavne ak idú podľa skutočnej udalosti. Vyhrabať sa z takého zranenia a všetkým ukázať, že ešte stále na to mám, je určite hodné obdivu. V tomto prípade je teda kapitola sama o sebe hlavná postava. Odhliadnuc od toho, že mi tu Miles Teller pripomínal môjho bývalého spolužiaka, však toho chalana zvládol perfektne, len tie boxerské zápasy mohli byť trochu divácky atraktívnejšie. Tiež sa mi páčil výrok, čo povedal originál Vinny na samom konci v tej dokrútke. Lepší priemer. 65/100 ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Vinny je svým způsobem opravdu zázrak, protože zase tolik lidí, kteří jsou tak tělesně zmasakrovaní není, aby se postavili v situaci, kdy jde téměř o smrt, tak znovu s vervou buldoka a s velkým rizikem do toho šli znovu jako on. Pro mnohé motivace, že v některých případech i nemožné jde, někdy s velkým sebezapřením a maximálním úsilím obrátit životní hodinové ručičky zpátky mezi živé a pohybující se bytosti. Teller se teď docela vyšvihnul, tak ať mu to vydrží dál i v jiných rolích, například jako ve známém filmu o hře na bicí ve Wiplash..........https://www.youtube.com/watch?v=IlGZnI8sJHQ ()

Galerie (49)

Zajímavosti (4)

  • Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v amer. štáte Rhode Island. (MikaelSVK)
  • Mezi závěrečnými titulky je možné vidět záběry se skutečným Vincenzem Edwardem Pazienzou. (MATADOR)
  • Zápas proti Rogerovi Mayweatherovi sa v skutočnosti odohral 7. 11. 1988. Zápas proti Gilbert Dele bol 1. 10. 1991. Po ňom mal hlavný hrdina autonehodu. Zápas proti Roberto Duranovi sa odohral až 25. 6. 1994 s verdiktom rozhodcov 117-113, 117-112, 117-112. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama