poster

Krev šampiona

 • USA

  Bleed for This

 • Velká Británie

  Bleed for This

Životopisný / Drama / Sportovní

USA, 2016, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Happens
  ***

  Proč nezůstal u romantických komedií? Role boxera mu neseděla, nevěřil jsem mu, choreografie boxu příšerná, jeho pohyby rukou jsou o dost horší než mojí přítelkyně. Jsem rád, že kameraman se snažil mířit kamerou, aby nezabíral ruce, ale z toho mála, co (bohužel) zabral, je mi smutno. Příběh sám o sobě nese drsnou a motivační epiku, ale to je příběh převzatý z reality - jeho zpracování je trochu křeč a faleš.(29.3.2017)

 • chelseaman22
  ***

  Skrz naskrz průměrné s prapodivným Tellerem v roli hlavní. Podobných filmů jsou kvanta, a proto tento počin nemůže zákonitě vyniknout. Pozitivní závěr mi znechutil sobotní dopoledne, což je k nasrání. Casting se zcela evidentně nevydařil, jelikož tolik nevýrazných herců na jednom place jsem už dlouho neviděl. 61%(21.3.2017)

 • Malarkey
  ****

  Tisícátý první boxérský příběh na tisícátý první způsob. Boxérská dramata jsou si nekonečně podobná, ale pokaždé přijdou s nějakou minimální vsuvkou, kterou se od jiných filmů dokáží odlišit. V tomto případě to jsou herci. Především Miles Teller, který mě baví snad zatím všude, kde se ukáže a Aaron Eckhart, kterého bych na první dobrou pomalu ani nepoznal. Jeho převtělení v trenéra alkoholika je naprosto ultimátní a vodí si to od první minuty filmu. I díky těmto dvěma hereckým výkonům jsem neměl obtíž film dokoukat. A to i přesto, že mi bylo jasné, co se bude dít a kam celý příběh bude směřovat.(9.10.2017)

 • kaylin
  ****

  Boxerské filmy jsou prostě dobré a potvrzuje to i snímek "Bleed for This" s Milesem Tellerem v hlavní roli. Boxer, který měl nehodu, ale i přes zranění páteře se úspěšně vrátil. Tohle je prostě silný příběh. A Miles Teller ukazuje, že je jedním z nenadanějších a nejoddanějších herců současné mladé generace.(7.2.2017)

 • viperDavid
  ****

  Miles Teller je multi herec, ale na roly boxera jsem ho netipoval. Nakonec to asi není ani tak o boxu, jako spíš o odhodlání a tak se to docela povedlo. Pravda je, že film stojí na silném příběhu a tím si zaslouží vyšší hodnocení. Boxerské záběry jsou vás však nechají chladným.. I tak velmi dobrá práce(25.2.2017)

 • - Zápas proti Rogerovi Mayweatherovi sa v skutočnosti odohral 7. 11. 1988. Zápas proti Gilbert Dele bol 1. 10. 1991. Po ňom mal hlavný hrdina autonehodu. Zápas proti Roberto Duranovi sa odohral až 25. 6. 1994 s verdiktom rozhodcov 117-113, 117-112, 117-112. (Johnny.ARN)

 • - Mezi závěrečnými titulky je možné vidět záběry se skutečným Vincenzem Edwardem Pazienzou. (MATADOR)