Listopadoví vrazi

• USA November Criminals (více)

Dvojice čerstvých vysokoškoláků (Ansel Elgort a Chloë Grace Moretz) si užívá čerstvé milostné vzplanutí, po tajemné vraždě jejich spolužáka ale musí odhalit pravdu o jeho smrti na vlastní pěst. (Bontonfilm)

GameboyNES odpad!

Sorry Chloe, ale tohle byla ultra nudná užvaněná píčovina! Název sliboval vrahy a ono hovno. A ještě se necháš olizovat od takovýho slizouna, fuj Hádám že kariéra Chloe je pomalu u konce :( ()

elimS

30% - komentář 20ti slovy: No hovadina. "Vyšetřování" mi bylo u prdele a...a tím to vlastně končí. Nebýt té "romantiky" tak to má jenom 40 minut. Hvězda za Chloe. ()

Mamlas odpad!

Tohle byl neobyčejně špatný film po všech stránkách, na kterém jsem nenašel bohužel nic, co by bylo dobré nebo aspoň dostatečné. S plnou úctou k tvůrcům hodnotím poctivými 0%. Kdyby aspoň ta holka byla pěkná, zvedl bych možná i na 1%. ()

R.O.man

Meaningful pribeh stredoskolskeho paru ktory sa snazi vysetrit vrazdu blizkeho kamarata. Vcelku jednoduchy a dojimavy pribeh, miestami trosku nudny co mi nevadilo. Bola to taka oddychovka s krimi zapletkou. Hlavna dvojica Chloe a Ansel excelovala. Fetch TV - Movie Box - 4.10.2021 ()

vodkasesemte

It really was sensational, in the original meaning of the word - We are making movie here? - Are we making a movie? - This film is for everyone who has lost a parent or a friend - Sean Gervasi ()

DonBraso

Jako klasická romantika by to rozhodně bylo lepší. Horší je, že není a tvůrci něco točí a určitě tomu ani nevěří co. Scénář žalostný a to na něm pracoval i mistr Steven Knight. Bůhví kolik papíru to bylo, ale tahle rádoby kriminálka s dramatickým podtextem je i přes svojí štědrost v podobě krátké minutáže jalová. Vyšetřování vraždy v kriminálce, kde přišla jedna náhoda, která se nabalila na to, že to řekla vaše holka a tím se vyšetřování uzavřelo. Hmm. I přesto se na hlavní dvojku koukalo i fajn, ale zbytek dost mimo. Kromě pár kamerových pouzder a soundtracku.35% ()

FLVEKK

První půlhodinu jsem si říkal : Proč tak nízké hodnocení ? Pak, když se pořád nic nedělo a byla to nuda, jsem pochopil...Bohužel, škoda ()

johnnie78

Námět není úplně špatný, milostné scény cudně roztomilé, bohužel se z toho vyklubala hrozná nuda, navíc hlavní hrdina je příšerně nesympatický a jeho "vyšetřování" k ničemu nevede. Film rozhodně není ani detektivka, ani krimi, je to spíš takové teen drama, kde je jakási kriminální zápletka spíš omylem, nemá to ani žádné rozuzlení, ani se z toho vlastně nedá moc pochopit, kdo byl nakonec vrahem. ()

Saxos

Silně podprůměrné i kdyby se jednalo o tv film. Příběh o ničem. Dva mlaďasové si užijí první sex, jejich kámoš je zatím při prodávání kafíčka zabit, tak začneme pátrat. Hned je v tom gang drogáčů, nějaká urážka bosse chudákem Kevinem, další střelba pro změnu na dubléra NYDP, nebo kde to vlastně bylo. K tomu vše chápající rodiče, dojemné ukončení pohřbem. Šťastný konec a spěcháme na vejšku. Ani odhalený krk Chloë nic nezachrání. ()

De Large

Umelecké časti filmu prevýšili samotný príbeh. Pekný soundtrack, ale veľmi sa mi páčila kamera, širokouhlá bez efektu. Oba hlavné postavy patria k dnešnej hereckej špičke (nemyslím marketingovo, ale skutočne herecky). ()

Mark1983

Už jen kvůli hlavní představitelce ve mně film vzbudil evidentní zvědavost, ale koneckonců po zhlédnutí na mě film zapůsobil jako docela nudné drama na jedno kouknutí. ()

Rorkr

Další z řady filmů, který dokoukáte jenom kvůli tomu, že tam hraje libová herečka....Plusy: Herecký výkon Ansel Elgort*, vzhled Chloë*...Zápory: nudná zápletka, ...před pár lety jsme vylezl ze školy, ale stejně se mě to ani maličko nedotklo... 2* ()

Aresko123 odpad!

Boze moj, tak toto je naozaj somarina. Dvaja nesympaticky herci v hlavnej ulohe a film s uplne hlúpou zápletkou. Dej je asi takyto : jeden stredoskolsky looser ma kamarata s ktorym sa roky poznaju. A toho kamarata zabiju a on z nejakého zvlastneho dovodu sa upne na vysetrovanie jeho vrazdy. Do vsetkeho sa miesa a je najmudrejsi na svete. Inak ale vôbec netusi ze jeho kamarat z detstva je vlastne clenom gangu a predava drogy.... Cize nevie o nom zhola nic ale vsetkym tvrdi ze on vsetko vie. Ale nevie. K tomuto cudnemu strkaniu sa do vsetkeho mu nejako neuspesne sekunduje jeho akoze kamaratka. A len tak na okraj filmu sa spolu vyspia a inak to vlastne s filmom vôbec nesuvisi....... OPRAVA KOMENTU K OBSAHU FILMU : nie su to cerstvy vysokoskolaci ale stredoskolaci, neni tu tajomna vrazda ale obycajne zastrelenie v bistre, a nemusi nic odhalovat - skor sa len tak do vsetkeho miesa.... ()

stret

O čo je to lepšie, keď má film scenár od spisovateľa, nie ako keď si kravka vymyslí nejakú vlhkú blbosť a potom si ju zrežíruje - čo ma dostalo naposledy - https://www.csfd.cz/film/510945-ktery-je-ten-pravy, a júzri csfd, imdb a rottentomatoes perfídne vyhodnotili film "Který je ten pravý" ako lepší než je November Criminals. Film November Criminals - podľa rovnomenného románu - poniektorých zmiatol zaradením filmu "Krimi" a tak to hodnotili podľa Derricka - a vôbec si nepovšimli, že kriminálna zápletka je podružná kulisa. November Criminals totiž je vzťahovka a pár ďalších vecí - ale rozhodne nie vlhká fantázia nadržanej kravky ako "Který je ten pravý". Tri a pol ale kvôli mase ľudí čo v tom hľadala Derricka alebo Kriminálku Las Vegas dám 4. ()

Polik_

Jednoduchá krimi-romantická jednohubka, která napoprvé zachutná, ale nic na světě vás už nepřiměje, abyste si ji vložili do úst znovu. Nemyslel jsem si, že někdy u filmu s naprostou absencí příběhu nechám 3*, ale dynamika Addisona a Phoebe byla natolik silná a zajímavá, že dát jim méně by byla osobní křivda. ()

peproch

Addy a Phoebe jsou krásný pár v posledním ročníku střední. Addy filmuje své posledný týdny na škole. Jeho kamarád je zastřelen, Addy nehodlá trpně čekat na policejní vyšetřování. Svou vlastní cestou odhalí vrahy. Získá srdce Phoebe víc než svou upřímností, sexem nebo pohledností. Příklad vzor morální sila, výborné pro roidiny s dospívajícími ()