Listopadoví vrazi

• USA November Criminals (více)

Dvojice čerstvých vysokoškoláků (Ansel Elgort a Chloë Grace Moretz) si užívá čerstvé milostné vzplanutí, po tajemné vraždě jejich spolužáka ale musí odhalit pravdu o jeho smrti na vlastní pěst. (Bontonfilm)

Figu

Extra přehlídka top nudy! Nevěřil bych, že mě filmek o 85ti minutách dokáže dostat do stavu, kdy si budu říkat "kolik ještě zbývá do konce?".... To se mi snad stalo prvně... Nicméně pan Elgort po velmi solidním Baby Drive padá opět do říše mého zapomnění a slečnu Moretz jsem snad ještě neviděl víc odpočatou... Ano, Chloe naprosto zbytečná a nevyužitá a je trochu na škodu, že holka s takovým patenciálem ztrácí talent v této kokotině... Zklamání! 35% ()

M.i.k.e

teen indie detektivka?proč ne,v případě že by to byla zábava...není.Chápu,že ve chvíli kdy člověku zabijou kamaráda,tak se nemusí chovat úplně standardně,ale Elgortův Addison se chová absolutní většinu času jako totální idiot a je to právě on,kdo mi dokázal zkazit celý film,ačkoliv bych mu asi s klidem i lecos odpustil.Chloe Grace Moertz,která není moc vidět poslední dobou to nezachrání,protože je tu zoufale málo...40% ()

bourec

Jedinej světlej bod filmu je Grace,která se docela vyklubala.Zato Elgort v Baby driver děs,a tady je na zabití.Film pomalej,krimi linka se jaksi ztrácí,takže kdyby v popisku bylo vztahový drama na jehož pozadí někde v rohu běží pátrání,tak se vo to ani nevotřu.Možná za zmínku stojí ještě hudba.40%. ()

Juto

November Criminals je remeselné spracovaní výborne. Len v scenári vidím problém je veľmi jednoduchý. Žiadne prekvapenie pre diváka. Filmu chýba tempo a z časti nudí. Pozeratelnosť filmu zlepšuje trošku herečka Chloë Grace Moretz, ktorú mám rád . 5/10 ()

Johnny.ARN

Taký nezaujímavý žvást, ktorý vôbec neodpovedal svojmu názvu. Elgort sa radí na čiernu listinu hercov, dopozeral som to len kvôli Moretz. A tomu jeho baworčatku. Našťastie to bolo krátke, bez zbytočných vedľajších keksov. Aj keď ten rozbeh bol úmorný. Ultraslabá 1 z 5 ()

Sfinkter

Dvojice středoškoláků vyšetřuje vraždu - na tom není nic špatného, kdyby styl filmu nešel naproti právě pubertálním jedincům a nebyl tolik naivní. Před 20 lety bych dal plný počet, dnes ocením alespoň soundtrack. ()

drake31

80 minútový film bez tempa, energie a emócií, ktorý je sterilne natočený, a s neodpustiteľne nevýraznými postavami. Sledovať sílene otravne emotívneho Ansela by bolo fajn vidieť v lepšom filme, a roztomilosť Chloë nepozná hraníc, takže aspoň tá obmäkčila moje srdce. Inak vcelku strata času, a to má ten film 80 minút! ()

marrjaana odpad!

Jednou za čas mívám masochystycké choutky a rozhodnu se podívat i na filmy s horším hodnocením. Většinou se ukáže, že na filmy co mají nad 40% se dá s adsázkou kouknout, Občas se mezi nimi najde i dobrý film. No a pak jsou tam filmy u kterých si říkáte Proč? proč mají tak vysoké hodnocení? Ne opravdu. Tenhle film je silně přehodnocen. Mám z něj horší zážitek než z 50 odstínů (dobře hrůza požitku z jedničky již odešla časem a dvojku utlumilo množství alkoholu co by porazilo i slona, ale i tak...). Fakt nechápu. Za ten film by měl jít někdo sedět. ()

sedm.1

Velmi slabé krimi/drama, respektive spíš drama s nádechem naprosto jalové krimi zápletky. Pokud bych totiž měl porovnat úroveň obou těchto žánrů, které se tu tvůrci pokoušejí skloubit, tak i když to není žádná sláva ani v jednom ohledu, tak i přesto jasně vítězí to dramatické se šťourání v milostném a rodinném životě obou ústředních postav, kde toho sice funguje také minimum, nicméně to má alespoň nějakou hlavu a patu, chvílemi to nabízí i částečně funkční emoce, prostě je to na nějaké pomyslné úrovni únosné a smysluplné, což se ovšem právě o té krimi vložce ale již tvrdit nedá, tam je totiž špatně úplně všechno, především je to ale tak strašně, ale tak strašně prostinký a nenápaditý, že jsem až musel jen kroutit hlavou, o ,,vygradovaném´´ závěru pak ani nemluvě, to je fakt dílo zkázy. Listopadovým vrahům krom toho navíc chybí ale i další prvky, jako napětí, atmosféra, případně třeba nějaký nadhled, já nevím, prostě cokoliv výrazného, co by to celé nějak oživilo, nicméně přes všechny tyhle výtky tu mám ovšem ještě jeden pohled, co ty veškerá negativa překonává, a to na postavu ústředního hrdiny, ve snaživém podání Ansela Elgorta, na nějž bych to ale až tak neházel, spíš ta jeho samotná postava je prostě jen naprostým vrcholem nesympatičnosti a figurou, se kterou se nelze vážně ztotožnit, jelikož se prostě chová po celou dobu jako blb, fakt mi ta jeho nonstop ukňouraná póza ani trochu nesedla. Na této podívané tak zkrátka není příliš skutečně co chválit, snad jen půvab Chloe Grace Moretz, což za mě ale na doporučení vážně příliš nestačí. ()

KoRner

Jeden z najnudnejších filmov čo som videl. Za pozornosť stojí to, že na takúto hlúposť nahovorili dvoch slušných mladých hercov, ktorých asi neodradilo od filmu ani to, že bol celý napísaný na jednej A5ke. ()

Hanys_

Baby driver na stopě vraha svého kamaráda, dokonce si při tom všem najde čas i na postelové hrátky s Chloe Moretz..hodně divný mix středoškolské detektivky a romantiky ze školy. Celou dobu to nechytne tempo, přitom například Brick kdysi ukázal, že i v tomhle prostředí jde dostat temný thriller. ()

Rathalos

Krimi drama v hlavnej ulohe s Chloe Grace Moretz a Anselom Elgortom,ktora ma celkom bavila,zaujimavy pribeh,kratka stopaz,sympaticki herci a Chloe cim je starsia,tym je krajsia...:-) ()

Rockerman

Přemýšlím komu je takový film určen. Je pro ty, kterým se líbí teen love story? Možná, ale nadšeni určitě nebudou. Nebo pro ty, kteří mají rádi krimi - trillery? To sotva, je tu všechno tak jalové a nepřesvědčivé. No a to je vše, co je tady k vidění. Romantické krimi - drama, jak je to tu prezentováno je neuvěřitelná nuda s rádoby krimi zápletkou, ve které Addison bere spravedlnost do svých rukou a na vlastní pěst pátrá po vrahovi svého kamaráda. Ještě, že se na tu Chloë celkem dobře dívá, ale v Kick-ass jsem ji měl raději. ()

DAPDO odpad!

Skvělej film pro stanice jako Prima Love, Barrandov Krimi atd. I když možná ani tyhle stanice by to nevysílaly, protože jak je jejich zvykem najebat do upoutávek to nejlepší, tak tady by neměli z čeho vybírat. Film je ukrutně nudnej, nic se tam neděje, název nemá nic společnýho s dějem. Marně pátrám v paměti, jak jsem zrovna na tenhle snímek narazil, rozhodl si ho stáhnout a snad po roce se na něj podívat. ()

alienemo

Celkom katastrofa. Scénar neexistuje, dej tiež nie. Nie je to dráma, krimi, thriler, detektívka ani romanticky. Snaží sa to kombinovať všetko dokopy ale je to naťahaná nuda a to je pri 85tich minútach čo povedať. A pritom po hereckej stránke to bolo výborne obsadene. Chloe a Elgort mali chémiu a herecky na tom nie su zle ale kde nič nie je ani kura nehrabe. ()