Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Alpachino odpad!

Myslel jsem si že jsem toho viděl dost. Většinou když vidím nějaký opravdu stupidní pořad, chvíli se dívam a směju se těm lidem, jak stupidní jsou. Ale toto je moc, MOC. Jsem milovník počítačových her a pyšný hráč a toto mě opravdu uráží. Jako o čem to je? Proč to je? Kdo to je? Proč to točej? Jaký je smysl jejich zbytečných životů? a hlavně - Proč je to v televizi?. Otázky na které, obávám se, mi nikdo nikdy neodpoví. Na to se nedá dívat ani jednu minutu. To že hrajou world of tanks a týpek řekne - "Týý jo, hrajem to tady každej díl a tohle je poprvé, co jsme někoho zabili" je opravdu smutné. Poprvé co dávám 0% ()

gazogazo odpad!

Ach jo. To je strašná hroznost. Millenials je ztracená generace, jestli jim tohle přijde fér. ( každá generace krom tě naší je strašná, ze?:D ()

fallanga odpad!

Kdyby zde byla možnost horší než odpad, tak tohle to určitě získá. Naprosto nulová hodnota. Negr si pozve pár mentálně postižených youtuberů a dělají sračky. V pořádku, ale nechápu jakou měli motivaci k tomu to natáčet. Úroveň Primy Cool začíná rapidně klesat. ()

umbjaz odpad!

ty krávo... fakt hustý. hodně hustý... píčo... víc slov mě moc nenapadá, ale takovýhle homevideo bych neočekával po obědě na komerční televizi. lepší by rozhodně bylo nějaký homevideo porno hvězdy. alespoň bych u toho vydržel dýl, jak 2 minuty. :D možná to i dokoukal s napětím v ruce :D ()

Hashirama odpad!

Opravdu si dnes může každý nesoudný pičus půjčit kameru, pověsit si ji nad hajzl a vysílat v televizi všechno, co se na něm stane? Mamma mia! Nebudu se ptát, kdo s poruchou míchy může sledovat youtubery, kteří se zcela zjevně při natáčení nudí stejně jako divák u TV. Ali Šahram při nulové sebereflexi žije v přesvědčení, že sledovat kohokoliv, jak sedí na gauči, povídá si a hraje, je fakt prima cool sranda. ()

Hellierer odpad!

Po zhlédnutí této žumpy jsem musel přehodnotit svůj postoj ke stařičkému GamePage, jelikož zhruba 3 minuty tohoto pořadu hravě strčí do kapsy 100 % scének právě z GamePage. Ne, takhle opravdu ne! Myslel sem si, že česká televizní produkce více klesnout nemůže, ale ono ejhle. ()

M1911 odpad!

Tomáš "Ali" Zvelebil je celkem zábavný člověk, alespoň podle toho co prezentoval ve své žurnalistické kariéře, tudíž nechápu, proč tu ze sebe dělá takového debila. Ty ostatní hvězdy z YouTube neznám, takže jim tu retardovanost věřím. Co se týče obsahu, je tu avizované hraní her lidmi, kteří to neumí, komentované lidmi, kteří nejsou vtipní, dále pouštění krutopřísně zábavných videí od českých kolegů YouTuberů s věkovým průměrem 15 let, popřípadě se moderátoři smějí různým autistům co sviní internet svými audiovizuálními výtvory, což je celkem ironie, no a nakonec tu pak máme taškařice, co se odehrávají přímo v Aliho kvartýru, a to už hraničí s exhibicionismem tvůrců a sebemrskačstvím diváka. Se slzou v oku vzpomínám na Game Page a jejich hosty, kde jich sice polovina hned ze začátku řekla něco ve stylu "no víte, já moc ty hry nehraju, teda spíš vůbec", ale třeba Roman Šebrle si toho Hitmana dobře dával. Tady se dočkáte leda tak Ektora, jak hraje Simulátor chození do klubu, také známý jako Mortal Kombat. Prostě parádní podívaná. Na závěr bych dodal, že když hraju, ať už sám nebo ne, taky ze mě moc mouder nepadá, ale aspoň se u toho nenatáčím a nepouštím to do éteru! ()

Black-star odpad!

nestojí za komentář, nevím co bylo cílem tvůrců, ale tohle je ztracený čas a škoda filmu (v dnešní době místa na disku)... ()

Dzvandzi odpad!

Pořad s drsňákem Alim,tupým Stejkem mě opravdu nepobavil a pouze jsem kroutil hlavou,nezachránil to ani rádoby chytrý Martin Rota.Orion je měl vyliskat víc :) ()

Tirkus odpad!

Nejvíc ze všeho mi lezl na nervy Tomáš Zvelebil a ten výběr her. Možná jediné malé bezvýznamné + by mohlo být za inteligentní části Martina Roty, ale tak, viděl jsem jen jeden díl a ten druhý jsem přetrpěl, abych se ujistil, že se mi to nezdálo a tuhle srajdu fakt někdo natočil. ()

Milda003 odpad!

Cože? Tohle je jako cool? Není to spíš trapas jako kráva? Větší nesmysl snad ještě nikdo neudělal. A Ali co to je za kofolu? To je někdo jako znamej nebo co? T R A P A S ()

filip289 odpad!

Pár trápnych Youtuberov, Ali z GamePage, random holka a odveci hosť sa "bavia" pri hraní hier, spoilujú filmy a rozprávajú bludy. Pre diváka nezaujímavé, nevtipné a úplná strata času. Jedna časť stačila, toto malo ostať maximálne na YouTube. ()

Don82

"Publicistický" pořad :D. Jediný, koho jsem tam znal byl Martin Rota. Zbytek vystupujících neznám a snad ani nechci. Nulová režie a scénář, chaotické dialogy, divák nemá páru o čem je řeč. Humor žádný. Pro "malé děti" toto musí být splněné přání... ()

snebka odpad!

Zatím hooodně slabý.To překřikování z kterého divák vlastně nic nemá, pak přijde osobnost co neumí hrát. Co tam pak vlastně dělá? Z asi sedmi lidí se jenom dva projevovali tak nějak normálně ( Martin Rota a Vidrail). Jedním z mála plusů bylo rozebírání síly nábojů právě s Martinem Rotou, ten by si snad měl založit vlastní televizní pořad. 2/100 ()

elent

banda lidí kolem třicítky se nechává opíjet rohlíkem tím, že se to líbí dětem školou povinných... na které zároveň touhle břečkou cílí. Jako argument modelu "není to pořad o hrách, ale je to pořad o tom, jak se kamarádi sejdou a hrajou hry", to je prostě úplnej úlet. Tak si to natáčejte, proč ne, ale nelezte s tím na obrazovku... ()

MFloyd odpad!

Nejsem odpůrce her, ale kdybych nikdy předtím nehrál hry a viděl tenhle pořad, tak bych si řekl, že jde o strašný píčoviny, který hrajou jen zfetovaní kokoti. Bohužel to na většinu lidí funguje, takže se nedivím, že si pak všichni myslí, že je to jen pro malý děcka. ()