Cop Car

• Slovensko Šerifovo auto

Dvaja desaťroční chlapci Travis (James Freedson-Jackson) a Harrison (Hays Wellford) nájdu opustené policajné auto s kľúčmi v zapaľovaní. Rozhodnú sa využiť skvelú príležitosť a podniknúť dobrodružnú jazdu, pri ktorej sa s autom poriadne vyšantia. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď malomestský šerif Kretzer (Kevin Bacon) začne pátrať po svojom stratenom aute, v ktorom ukrýva veľké tajomstvo. Zmätení chlapci sa tak ocitnú v centre smrtiacej hry na mačku a myš, ktorej pravidlám nerozumejú. Jediný spôsob, ako sa zachrániť, vidia v čo najrýchlejšom úteku. V strachu dupnú na plyn a skúšajú, čo všetko policajné auto dokáže. (TV JOJ)

kaylin

Úplně odvařený z tohoto snímku nejsem, ale stejně si myslím, že je to povedený thriller, který vítězí hlavně díky dvěma mladým klukům, kteří zvládli herecky své úkoly skvěle. Stejně tak i Kevin Bacon, který vypadá jako naprosto skvělý magor a také ho dobře hraje. Příběh je podán dostatečně dobře, aby ani v pomalejším tempu nenudil. ()

Kaluž

Za mě velká paráda s náběhem na plnou šajbu. Systematicky nepředvídatelné superdrámo s přirozeným hereckým přednesem a nervy cuchajícím závěrem. ()

Rainey13

Kevin Slaninka opet v akci. Od samotneho zacatku poznáte ze se jedna o 3 hvezdickivy film, ktery kdyby mel lepsi zpracovani dostal by se i výš. A samozřejmě nebýt Kevina, jednalo by se o 2 hvězdickový film. Dost toho tam budete postrádat, ale i tak to na jeden vecer v celku uspokojí. ()

stuntmanMIKE

Z casu na cas sa natoci film, ktory nie je moc akcny, nie je ani o dialogoch, nejake to napetie tiez neni na krajanie a pritom je dobry. toto je jeden z tych filmov, ktory mna prijemne prekvapil. Deviatim filmom z desiatich, ktore maju podobny spad by som zavalil odpad! ani by som nehlesol. Ale ten desiaty... ma kurva nieco do seba. V tomto konkretnom pripade je to to, ze keby sa nahodou dade v tom skurvenom balikove za oceanom stala podobna vec, tak by som nemal problem uverit, ze sa odohrala presne takto ako to ponima ten film. A hoci je ten film pomerne predvidatelny a pribeh narocny nema, tak aj napriek tomu som si to uzil. Nejake logicke diery som nepostrehol, chovanie postav je velmi realisticke, dokonca aj tym dvom malym neprijemnych zmrdom som nemal problem uverit ich idiociu, pretoze su to americania. Takze pre mna spokojnost a prijemna oddychovka. ()

IceQueen

Dvom malým, nesympatickým dementom sa nejakým podivným zázrakom podarí rozpohybovať policajné auto, ktoré patrí vypelichanému Baconovi - miestnemu nezbednému šerifovi. Ten chce, samozrejme, svoje auto naspäť, pretože má v ňom niečo, čo by poctivý zástupca zákona rozhodne mať nemal. To je prakticky všetko. V obsahu sa píše, že chlapci sú zmätení. V tom prípade sú osobitné školy a ústavy plné zmätených detí. ()

Caminzind

Venkovský a paradoxně komorní thriller odehrávající se v minimálním časovém rozpětí sotva pár hodin. Námět je prostý; dva nebojácní a podle všeho i lehce retardovaní kluci odcizí auto zkorumpovanému šerifovi, který si odložil do kufru mrtvolu. Není to nuda, odsýpá to a to je hlavní. Příběh je banální, leč dobře zahraný a s originálním hudebním doprovodem. Jen ti dva desetiletí šulíni, ti to tochu kazí. Ikdyž chyba není ani tak v nich, jako spíše v plochém scénáři. 64% ()

Martin741

Spociatku to vyzeralo dobre - spolavi chlapci objavili auto a blbnu na nom ... skoda ze postupne to vystriedala scenaristicka bezradnost, nudne postavy a dost plana rezia. Ani to na seba nezarobilo : 50 % ()

bourec odpad!

Další vyvrhlý hovno nýmanda,kterej si chce hrát na umění.Já těmhle blbům říkám děti Jirky Menzela,spisovatele Vaculíka a Mirky Spáčilový.Už leccos napověděl film Clown,což mohlo být při správnym naložení se scénářem dílo roku na poli hororovýho žánru jako takovýho.Ale nebylo.A film o dvou parchantech,co sebrali auto kokotovi Baconovi(Kevine,mám tě rád,ale tohle je opruz) je tak utahanej ,nudnej,plnej takovýho toho nezavislýho herectví,že mě po půlce začala naskakovat vyrážka.Pak sem to vypnul.A jak to skončilo.Asi titulkama ,ne!Tak sem to odhadnul.0%. ()

Rodriguez

Čekal jsem akcí našláplý thriller, místo toho jsem dostal dětskou kaši. Nebýt Kevina Bacona, tak přísahám, že bych i usnul nudou. 20% ()

Doudis19

Po nadšených ohlasech ze zámoří, velké zklamaní. Sebe parodický Bacon, dlouhé záběry ničeho a minuty naprosté nudy. Finální část ujde, ale například dvacetiminutové sledování dvou děcek učících se řídit, nebo útrpná snaha nešikovného Šerifa ukrást starej vehykl, no muset to vidět znovu, to radši drátem do voka. ()

FaceMan

Neskutočne som si prial aby tie dve decká zomreli. Ale nie zastrelením ale neakou pomalou bolestivou smrťou čo by si pre nich pripravil šerif. Bohužial sa tak nestalo a sme svedkami toho ako sa im podarí ukradnúť policajné auto, zúčastniť sa prestrelky a nakoniec naháňačky s ktorej taktiež vyviaznu. Neni nad hodinu a pol čistej nudy v ktorej sa nič prevratného nestane. ()

Johnny.ARN

Takéto nudné nezáživné tliachanie o hovne. Som dúfal, že keď sa človek prehryzie úvodom, že sa to potom rozbehne, nerozbehne. 1 z 5 ()

anglanek

Třiceticentimetrový chlapeček řídí ve 180 km. rychlosti Mustanga a ještě si stačí povídat s kamarádem a vysílačkou. ) ()

Brain-D

Ta originalita udělat z dobrodružného filmu dvou chlapců boj o život je svým způsobem úchvatná. Pomalé scény, dlouhé záběry a nápady drží diváka celou dobu v napětí. ()

JohnSmith

Když Bacon chce, tak si umí vystřihnout záporáka jedna báseň. Tentokrát se mu asi nechtělo a evidentně se enchtělo nikomu ze štábu a nebo jim to prostě nešlo. ()

KingObscene

Super námět, ze kterýho by se podle mě dalo vytěžit mnohem víc napětí a akce. Bohužel se mi dostalo jen vcelku příjemně koukatelnýho thrilleru, ke kterýmu už se pravděpodobně nevrátím. Jinak Slaninovej Kevin jako vždycky parádně znepokojující:-) ()

FIBO

Kid road movie po americku. Marně přemýšlím nad tím, pro jaké publikum takový film vzniká. A ještě více přemýšlím nad kritikou znalců, kteří by mohli psát učebnice filmové kritiky aneb jak říci mnoho slov a přitom nic neříct. Cop Car jako by byl výhercem soutěže o vymyšlení nové neotřelé synopse kdesi na základní škole za velkou louží. Pokud tomu tleskají děti, dá se to chápat. Pokud tomu tleskají dospělí, dá se to chápat o něco méně. Rozuměl bych tomu možná jako experimentu, školním projektu nebo něčem na tento způsob, ale Rkově označený film matičkou dohližitelkou zvanou MPAA a k tomu ještě to promo okolo, to mi hlava nebere. Aneb recept jak prorazit - stačí vyrobit film, kde bude figurovat dítě, policie, fet a nějaký ten kostlivec ve skříni a úspěch je zaručen. ()

vitekpe

Je to spis takova etuda. Ale je to dostatecne podivne a zabavne, aby me to zaujalo. A ti dva kluci jsou uplne skveli. Fajn filmek. ()

Lukoboss

Je to hodně komorní, nízkorozpočtový, pomalý taky... zvlášní a nezvyklý. Hmm, K. Bacon je frajer i ve svým věku a hnusáka šerifa tady hraje dobře, i když je jeho role spíš menšího formátu. Kluci v hlavních rolích se museli vyblbnout docela slušně, ale musím říct, že se občas chovali až moc ujetě (hloupě, šíleně, zmateně?) - teď nevím to správný slovo. Ale OK, má jim být 10 let, takže asi v pořádku. Je to thriller jako z osmdesátek, to už se dnes moc nevidí, a to tomu nahrává. ()

Nový Nezvratný osud je na cestě

Nový Nezvratný osud je na cestě

12.01.2022

Občas stačí, když je známý tvůrce dostatečně velký fanoušek, aby se věci daly do pohybu. A přesně tím údajně režisér posledních Spider-Manů a thrilleru Cop Car Jon Watts opravdu je. Ještě spolu se… (více)

Pitt a Clooney opět pohromadě?

Pitt a Clooney opět pohromadě?

25.09.2021

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

02.12.2015

Marvel vybral nového Spider-Mana

Marvel vybral nového Spider-Mana

24.06.2015

V minulých týdnech se objevila spousta drbů ohledně nového Spider-Mana. Studio Sony ságu opět restartuje, tentokrát ale s pomocí Marvelu, který Petera Parkera integruje do svého filmového vesmíru.… (více)