Reklama

Reklama

Ledová zkáza

(TV film)
  • USA Christmas Icetastrophe (více)

Obsahy(1)

Obyvatelé jednoho velmi nešťastného městečka dostanou nechtěný dárek z nebe. Jedná se totiž o velký asteroid, který vždy napáchá velkou paseku. A není tomu jinak ani tentokrát, když do Země narazí obrovskou silou. V důsledku toho se nad městem přežene vlna ledových krystalků a hrozí, že zahubí vše živé. Naděje, že se někdo dožije prvních záblesků jara, je skutečně mizivá. (Universal Channel)

(více)

Recenze (20)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Hodně slabé, trikově nedotažené a ani ten nápad není nijak moc originální, stejně jako nejsou originální postavy, které byste zde měli sledovat. Hezky se na ně nekouká, nejsou zde nějaké výrazné krásky, ani příběh není ani trochu promyšlený, prostě béčko, na které jsem zrovna neměl náladu. Někoho by to mohlo zaujmout. ()

Honzulik odpad!

všechny recenze uživatele

Ledová zkáza (Icetastrophe) USA - tak jsem trochu doufal, že uvidím solidní film z mé oblíbené kategorie, ale bolelo to... Vlastně ani nechápu jak někdo může utrácet prachy a marnit čas za takovou slátaninu! Tento film nemá ani nejmenší šanci na nějaký úspěch a podivuji se, že to vůbec nějaká TV stanice koupí. Režisér Jonathan Winfrey to prostě odfláknul... ()

Reklama

borec999 

všechny recenze uživatele

Lacné béčko o mestečku, ktoré zasiahne ľadová apokalypsa. Triky chabé, dej nie príliš originálny a herecky- no dajme tomu, že aspoň tí herci neboli úplne najhorší. Škoda, že film nepatrí do kategórie tak zlý, až je vtipný a je väčšinou len nudným. Mňa to na to 1 pozretie až tak neurazilo lebo som približne vedel do čoho idem, ale všeobecne by som doporučil sa V zajatí ľadu vyhnúť. Medzi 1* a 2*. 20% ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Asteroidy kolem Země lítají neustále a tak se občas stane, že si to do něj sem tam nějaký přímo zamíří. A není asteroid jako asteroid. SyFy a další filmová variace na katastrofický televizní biják. Příběh jako vždy postrádá smysluplný děj, plynulost a nějaký vývoj. CGI efekty klasicky televizní, tedy ne zrovna ohromující. I ten humor, který by to všechno odlehčil tu chybí. Komiksový nadhled to celé krapet ospravedlňuje, ale jinak se celkově jedná o velice špatný film. ()

EmilHS odpad!

všechny recenze uživatele

Do malého města, které právě žije vánoční atmosférou spadne meteorit, který zmrazí všechno co se k němu přiblíží. A aby to nebyla nuda, tak postupem času začíná chrlit smrtící "ledové vlny". Typická šablona béčkového filmu, kde by místo smrtícího meteoritu mohla být zmutovaná zvířata, zemětřesení, sopka atd... Klasicky je zde neskutečně hodně špatných CGI efektů, hlavní postavy které se chovají úplně nelogicky, ale i vtipné "hlášky" a obrovské množství chyb a blbostí v příběhu, které můžou být zábavné pokud od filmu máte nulová očekávání a chcete se pobavit nad kvalitou :D. NEJOBLÍBENĚJŠÍ HLÁŠKY: „Co víte o dynamitu?“- „Bum!“ / „Dochází nám jezero.“ :D ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama