poster

Ledová zkáza (TV film)

 • USA

  Christmas Icetastrophe

 • USA

  Icetastrophe

 • Slovensko

  V zajatí ľadu

Sci-Fi / Katastrofický

USA, 2014, 86 min

 • metal.storm
  ***

  Možno aj slušná vec, ale postavená úplne zle od základov až na koniec. Napríklad mykajúca sa kamera mi išla v jednej scéne dobre na nervy. Herci sa na to asi tiež trochu vykašlali, a teda dopadlo to chabo. Ale keďže sa v žánri "katastrofický" absolútne nevyznám, a "sci-fi" pozerám iba málokedy, takže znovu, je mi to vlastne jedno. Aspoň mali sneh, o čom my tutok u nás môžme asi len snívať.(24.3.2016)

 • MickeyStuma
  *

  Asteroidy kolem Země lítají neustále a tak se občas stane, že si to do něj sem tam nějaký přímo zamíří. A není asteroid jako asteroid. SyFy a další filmová variace na katastrofický televizní biják. Příběh jako vždy postrádá smysluplný děj, plynulost a nějaký vývoj. CGI efekty klasicky televizní, tedy ne zrovna ohromující. I ten humor, který by to všechno odlehčil tu chybí. Komiksový nadhled to celé krapet ospravedlňuje, ale jinak se celkově jedná o velice špatný film.(28.2.2017)

 • LarisaDavid
  odpad!

  božínku....toto čo bolo??? Ako niektoré scény boli no..uveriteľné, ale tých bolo minimum a iné??? už len to padanie meteoritu bolo totálne, že celé zle...taká malá jamka? ako keď ja sadím zemiak? meteorit takej veľkosti by vyhĺbil niekoľko metrový kráter!!! Nehovorím o rýchlosti dopadu....alebo keď sa skrývali v tej nemocnici...jemín...už na základke sme sa učili že teplo stúpa nahor a chlad dole!!! Ak chceli dať scifi a odvolávať sa na vedu (ako to tá študentka kecala vo filme), tak aby to bolo aspoň trochu reálne...ak chceli čary..prosím...pri fantasy by som nehovorila nič...ale toto...des!(16.3.2015)

 • Honzulik
  odpad!

  Ledová zkáza (Icetastrophe) USA - tak jsem trochu doufal, že uvidím solidní film z mé oblíbené kategorie, ale bolelo to... Vlastně ani nechápu jak někdo může utrácet prachy a marnit čas za takovou slátaninu! Tento film nemá ani nejmenší šanci na nějaký úspěch a podivuji se, že to vůbec nějaká TV stanice koupí. Režisér Jonathan Winfrey to prostě odfláknul...(7.2.2015)

 • meda2016
  odpad!

  Ledová zkáza, Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu... (2014) ... Univerzální odsudek! Tyto dva filmy jsou výplodem scenáristy Davida Sandersona (kéž by ho trefil zmrazující blesk) a jsou jen pro silně naivní nebo smířlivé povahy svolné seznámit se s opravdovou filmovou katastrofou. I já jsem oba shlédl, Odpad, odpad.(7.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace