VOD (1)

O chladném Štědrém večeru zasáhne malé městečko sněhová bouře, která ovlivní přátelství, vztahy a budoucnost několika středoškoláků. (Netflix)

Trailer

pumpkinqueen

Tenhle film má jednu, ale zcela zásadní chybu - knihu v něm hledat můžeme, ale pravděpodobně nenajdeme. Je to jako kdyby někdo vytrhal všechny její stránky, některé přeházel, jiné zmačkal a vyhodil a na místo toho přidal nové z úplné jiné knihy. A zrovna u příběhů, jako jsou tyto, je to taková škoda!!! Pamatuji si na ten nefalšovaně vánoční pocit, který mě při čtení doprovázel. Ta originalita příběhů spočívala v těch nejdrobnějších detailech a dělala je jedinečnými. A přesně ty detaily tady chybí, KOMPLETNĚ! U filmových adaptací na knihy se to dá často chápat a tak trochu se s tím i počítá, ale u něčeho tak 'jednoduchého' a 'prostého', jako je vánoční love story, si jen říkáte PROČ. Film sám za sebe špatný není, je milým společníkem na předvánoční večer, ale je to jen takový lepší průměr. Kdyby se skutečně držel příběhů, jak byly, bylo by z toho vánoční mistrovské dílo. Škoda. ()

chrispe

Neřekla bych, že je to nějak extra vánoční film. Prostě tam dost sněžilo. Pouštěla jsem si to jen s malým očekáváním, chtěla jsem jen oddechovku a vánoce jsou pro mě vždycky plus. Líbil se mi příběh zpěváka a obyčejné holky, holka s mobilem, i ty lesbičky. Konec byl tak nechutně sladkej, že ač musím uznat, že jsem se většinu stopáže příjemně bavila, tak čtyři hvězdičky tomu prostě nedám. 3,5* ()

blazma

Je fakt, že z tohoto filmu na vás nebude dýchat nějaká ta Vánoční atmosféra, nebo kouzlo štědrého dne. Což nejspíš mělo, když vezmeme v potaz že se to děje přesně na Vánoce. Na druhou stranu si taky říkám, že v každých Amerických filmech Štědrý den slaví stejně, velká rodinná večeře tady? Ani prd, což je podivné a zároveň příjemná změna. Sice je divný, že každý chodí pařit přesně na 24. prosince :D ale ok, nějak to překousnu. Příběhy hrdinů, nejsou náročné, ale přitom reálné. Superstár, která hledá trošku normálnosti. Dívka co má sny, jenže kvůli nemoci rodiny je schopná to vše obětovat. Dva mega kamarádi, kteří jsou do sebe mega zamilovaní, ale zároveň nechtějí pokazit to přátelství. Lesbičky, kde jedna to o sobě tají a druhá naopak ne. Všechno to jsou příběhy s kterými se dnes a denně musí vypořádávat spousta lidí i puberťáků. Takže jsem za tento film rád. ()

as-minor

Trpieť sa dá mnohými spôsobmi, lež niektoré sú účinnejšie. Áno, Netflix zvolil ten efektívnejší! Nerozumiem miestnym pokusom porovnávať neporovnateľné. Toto nie je v žiadnom prípade novodobá a ešte k tomu teenagerská Love Actually. Ak sa niekomu podarilo kvalitatívne napodobniť skvelú Love Actually, tak to boli jedine Poliaci s ich filmom Listy do M. V tomto prípade sa jedná len o bezduchú dramédiu bez emočnej odozvy s veľkolepým oslavným „klišoidným” tanečným záverom. P.S. Teta „odťahovačka” sa zrejme obalila alobalom, pretože všetci naokolo jej prišli ako retardovaní ufóni v zadebnenom mestečku a bála sa o svoju zdravú myseľ, aby sa jej nezhostili tamojší paraziti. 2. P.S. A tie vzťahy, ktoré vznikali ako na bežiacom páse! To malo byť čo? ()

Terka_127

Teenage Láska nebeská. Hrozně povedené, vtipné, krásné příběhy a samozřejmě šťastné konce, protože jsou přeci Vánoce. Snímek se odehrává v jeden jediný den, v ten vánoční. Kdyby se to vlastně neodehrávalo o Štědrý den, tak je to totální nuda, ale takhle je to milé a hlavně vtipné. Každého trápí jiné problémy a kdy jindy je vyřešit, než právě o Vánocích. ()

• Carla, auto, kterým jezdí Tobin (Mitchel Hope), je Ford LTD Country Squire z roku 1976. (J.F.B.)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Natáčení probíhalo od 1. února 2019 do 29. března 2019 v Toronotu, Ontariu a v Millbrook. (SONY_)