Reklama

Reklama

Krajní situace

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Farah Fawcettová zopakovala v tomto dramatu roli, která jí přinesla slávu ve stejnojmenné hře. Marjorie se snaží zachránit před mužem, který se jí snaží znásilnit. Když jí ale nepomůže policie a násilník se objeví u ní doma, rozhodne se vzít situaci do svých rukou a pomstít se mu... (Guild Home Video)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Napínavá podívaná pro masochisty. 1) Film je docela napínavý, pokud si tedy nepřečtete oficiální text distributora, kde vám zápletku i většinu dějových zákrut vyslepičí na potkání - který blbec to psal? 2) Film má spád - je vidět, že jde o zfilmovanou off-brodwayskou hru, kterou mají přitažlivý 33tiletý James Russo a trochu hysterizující Farrah Fawcettová dobře zažitou. 3) A pokud si na mě přijdete s tím, že snad nemám jasný důvod psát o věci tak, jak píšu: You don´t have a case!, odpovím vám stejně jako Marjorie ve filmu: That´s why I have a hammer! ()

Ten Druhy 

všechny recenze uživatele

Čakal som drámu a dostal som rape and revenge. Subtílnejší, ale predsa. Maskovaný motorkár napadne ženu (Farrah Fawcett), ďalej už idú jej autom. Utečie, na polícii nepochodí, no násilník má jej doklady. Návštevy pokračujú. Psychopat je zaťažený na spodnú bielizeň, Fawcettová je uplakaná, sexi a nie celkom bezradná. Psychické ponižovanie a fyzické násilie sú v rovnováhe. Príbeh má do 52 minúty švih, uvažoval som aj o piatich bodoch, ale potom začne spätkovať, keď do domu napadnutej ženy prídu jej nesympatické kamošky, ktoré si začnú vysvetľovať vzniknutú situáciu s uväzneným násilníkom. Odvtedy je to už o niečom inom a mám pocit, akoby režisér nevedel čo s tým! Príbeh odchádza do stratena. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

U nás poměrně neznámá a na první pohled ne úplně triviální sonda do jednoho nově vzniklého vztahu, kde se nepoměr sil přelévá z jedné strany na druhou. Násilnické hovado ale nakonec přeci jenom doplatí na své choutky, protože když Marjorie nedostane žádnou podporu u policie, týrání a ponižování utne při jeho další návštěvě u sebe doma. Místy skutečně naivní honba za senzací, ve které všemu nasazují korunu hrdinčiny hysterické kamarádky. Závěrečné pasáži chybí spád (ne, že by snímek odsýpal i předtím), závažný společenský problém tu místy ustupuje primitivním dialogům a situacím, do kterých se všichni zúčastnění dostávají. Farrah Fawcett poměrně slušná, snímek jako celek ale velmi lehce zapomenutelný!! ()

Enšpígl odpad!

všechny recenze uživatele

Takhle zápornou propagaci žen jsem v životě neviděl. Kdyby se měly všechny ženy chovat stejně jako ty tři v tomhle filmu, tak okamžitě začnu navštěvovat kurz na změnu sexuální orientace. Naštěstí jsou v reálném světě holky v pohodě a tyhle tři bučící krávy můj názor nenahlodaly. Původně jsem chtěl dát jednu hvězdu, protože hlavní představitelka měla hezký nohy, ale nemám rád když někdo bezdůvodně uráží holky. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Viac triler ako dráma, v ktorom sa pozície násilnika a jeho obete zmenia. Atmosferický začiatok je asi najlepší, neskôr spadne príbeh do priemeru s pár zaujímavými momentami, aby sa to pre záverom celé odľahčilo. Rozmýšľanie troch kamarádok bolo vtipné a vďaka inteligentnému násilníkovi krásne ukázalo, ako u žien prevládajú emócie nad rozumom a ako ľahko sú manipulovateľné. Škoda, že záporák je slabší a príbehu chýba väčšie napätie, minimálne po fajnovom začiatku. Každopádne, nenudí. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama