Hot Girls Wanted

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

viperDavid

Netflix tímhle trožku ujel. Měl to být cool dokument o mladých děvkách, ale bohužel to bylo jen o mladých děvkách. Zajímavé byli jen titulky a zpracování a možná úryvky rodin. SPOILER "Táta mladé děvce - budu na tebe vždycky hrdý ať děláš co děláš" KONEC SPOILERU. Trošku hrané ne ? ()

Hanys_

Sledujeme několik mladých holek, které zrovna v téhle "branži" začínají. Napřed mají samozřejmě velké sny, jaké že se z nich nestanou hvězdy atd, jsou happy z výdělku (800 dolarů za číslo, čísel je 3-4 týdně), ale postupně zjišťují, že když natrefí na nějakého koníka anebo maj scénu znásilnění, tak to zase taková sranda není. Dokument ale většinu času klouže jenom po povrchu, rozhodně jsem čekal něco jiného než plky mladých slepic. ()

Shimargh

V první řadě je smutné, že na světě existuje mnoho mladých dívek, které si přivydělávají na studia, či na živobytí prací v erotice, na druhou stranu je člověk ani nemůže litovat, jelikož jsou to povětšinou, alespoň co jsem měl tu čest naivní a tupé blbky, a velmi mě překvapilo, že bez makeupu i dosti ošklivé. ()

mira007

Dokument ze života stáje několika poloamatérských pornohereček z kategorie amatérky, které v branži vydrží max tři měsíce, ale za tu dobu si spláchnou svůj předchozí život do hajzlu. Není to nijak objevné a do poloviny filmu trochu zmatené, ale nějakou představu o struktuře byznysu se načrtne a na několika osudech malých hvězdiček si člověk potvrdí očekávání, že to je celkem smutný byznys. Hvězdy dávám za dvě věci: 1) Líbilo se mi jak utřeli vysokoškolskou pornohvězdu Knox. která se mediálně prezentovala na začátku dokumentu 2) drtivou času se dámy projevovaly jak slepice ( radši točit porno, než být doma s rodiči ve vidlákově ), ale na konci klobouk dolů za myšlenky té brunetky. ()

Jaroslaf

nemůžu si pomoct ale přišlo mi to dost "nahrané." viz Pajky3 a Fifer. Aswell rád bych aspoň jednou viděl do kamery mluvit pornoherečky CHYTRÉ. věřte nebo ne, ony takové existují. ()

JM87

Spíš než dokument o pornu jsem měl chvílama pocit, že sleduju rodinný pouta. Jde o několik holek a jejich osudy v relativně amaterským pornu. Většina z nich to časem samozřejmě neunese. Nevim do jaké míry to je v pornu běžný a věřím tomu, že pro spoustu holek je to ve finále peklo (což není v pořádku), ale nemám pocit, že bych viděl objektivní dokument. Škoda, že tam nebyly i postavy, který už dělají porno déle. Jejich pohledy, to jak se s tím vyrovnávají. Neidealizuju si porno a vím, že je tam spousta špatnýho, ale i tak dokument působil fakt dost manipulativně. ()

Fifer

Hot girls wanted - zpráva o hanebnosti porna z úst pobouřených žen. Kterým nikdo nestihl včas zacpat čůrákem hubu, chce se mi napsat. Ale je to trapnej fór a navíc by to vypadalo, že jsem jeden z těch trapnejch misogynů, který nesnáší jakejkoliv boj za ženskou emancipaci. Přitom já miluju chytré ženy a chápu, že je uráží, když po nich masmédia vyžadují spíše sexy postavičku než-li mozek. Tenhle dokument mě ale vytáčí. Za prvé dělá bububu, klouže po povrchu, aniž by nám o pornu řekl cokoliv nového. Jsou tu asi dvě zajímavé scény, jedna z nich je ta, kdy se mladá dívka vrací navštívit rodiče a říct jim, že dělá porno. Když si maminka prohlíží fotoalbum své princezny a vy si představíte, že další stránka jejího života na albu by byla ona napasovaná mezi tři obří neandrtálce s mamutími falusy, tak je vám z toho vážně smutno. Ovšem výběr dívky tak nějak kazí to, o co autorkám šlo, protože vybraná holka pochází z relativně bohaté rodiny, a těžko tedy vinit kohokoliv jiného. Byla to její volba, nikdo ji k ničemu nenutil. Autorky přitom dlouhodobě kritizují porno právě proto, že využívá dívky např. s finančními problémy- a v tom mají samozřejmě pravdu. Zajímavější jsou proto události po premiéře dokumentu. Slečna se rozhodla s pornem skončit a objíždí s autorkou dokumentu (akademička-tuším při gender studies či podobném oboru) vysoké školy, kde varuje svým příběhem. Novináři však velmi brzy vypátrali, že holka natočila několik dalších videí a navíc prý pracuje i jako eskort dívka. Příběh tak získává bizarní pointu. Autorky jezdí po školách a varují před hnusným pornoprůmyslem a zároveň mu tím pomáhají, protože zvyšují cenu dívky na trhu. Holka nakonec není špatná herečka- stejně jako umí zahrát vzrušení ze sexu, který ji nebaví, tak zde zase na přání autorek hraje roli poučené dívky, kterou zničil zlý porno průmysl. Nejvíc mě proto štve ta černobílost pohledu. Žena-oběť, muž-zločinec. ()

Erumocio odpad!

Holky z dokumentu moc dobře ví do čeho jdou. To, že má tahle profese svá úskalí a musí se snížit k věcem,které by normálně nedělaly a jsou jim nepřijemné až bolestivé je jejich boj. Mají na výběr a narozdíl od jiných děvčat i výsadu dobrovolného vstupu do branže a tudíž i dobrovolného odchodu. ()

ink flo

Dokumentární film o naivních (a často asi i jednodušších) 18letých holkách, který se chytí na inzerát na craiglistu a vyrazí do Miami plnit si svůj sen o svobodě, nezávislosti na mamince, bohatství a "cestě za slávou". Tam je ubytuje s dalšíma pár podobnýma v holobytě nesympatickej pornopasák, aby po pár měsících intenzivního natáčení zjistili, že pro průmysl žádající neustálý přísun čerstvého masa jsou už použité a nezajímavé, takže některé končí u toho, že točí za 300 dolarů zvracecí blowjoby. Navíc po těch pár měsících zjistí, že "star" život na vysoké noze je stál tolik, že se do svého rodného vidlákova (kde si na ně budou všichni ukazovat, protože samozřejmě všichni její videa znají) za prací servírky vrací vlastně skoro švorc. Imho to není uplně nestranný dokument, záměr autorek z toho dost vylézá, takže mají tendenci z toho dělat takový emocuc, ale jinak zajímavý vhled za oponu... ()

korok

"Facial abuse" - to jako vážně??? Vážně to někoho vzrušuje? Asi lidi jako byl Ted Bundy. Sakra, lidé jsou choří. Jinak za 4 měsíce natáčení vydělala 25 000 dolarů a po těch 4 měsících jí zbylo na účtě 2 500 dolarů. Tak to se oplatí ne? :D ()

AloeB

Dokument poměrně zajímavý, ale také ne nějak výjimečný. Nejlepší na něm rozhodně je, že dle rozlišných reakcí si zde své mohou najít jak zastánci toho, že jde o stejně normální práci jako uklízečka či sekretářka, tak i ti, pro které je jen pomyšlení na pornoprůmyslu letenka do pekla zadarmo. ()

Jacques-ds

Asi každý tuší, že porno není žádná sranda, ale tenhle dokument dokazuje, že je to vlastně mnohem horší. Místy je to až na hraně zneužívání, znásilnění či vydírání. Naproti tomu se staví dobrovolnost, kdy je možné s danou prací kdykoliv skončit. Porno by se nemělo zakazovat, ale možná by stálo za to vytvořit nějaká pravidla hry a rozšířit osvětu o tom, že jde o hodně tvrdě vydřené peníze. Film se o to druhé pokouší a zároveň se vyhýbá explicitním záběrům, snad právě proto, aby nezastínily hlavní myšlenku. ()

Honzeechec

Po pravdě nic objevnýho, ale zábava to je. Abych byl upřímnej já tady nevidim nějakej větší problém, prostě mladý holky co chtěj prachy tak moc a tak rychle, že jim nevadí za to obětovat trochu vlastní důstojnosti jdou do porna. Anebo na eskorty. No booože, máme svobodu, nikdo je do toho nenutí, nikdo je nějak nezneužívá, karty jsou odkrytý od začátku, ber nebo neber. Že se tam maminka dojímá je hezký (a ve scéně kdy dceruška popisuje kam se jí kdo v pornu udělal i hodně vtipný) ale ono to bude tak trochu výchovou. Ano, 18 letýmu člověkovi v ničem nezabráníš, ale nějaký ty hodnoty by si mu měl vštípit do tý doby. Říkam jako člověk co nemá děti, takže možná budu jednou čumět. Mě ale ty holky nepřišly jako nějaký uplný blbky, prostě si vybrali cestu, o tom, že to bude sranda tak na půl roku taky věděli tak co... a že by 40% zobrazovanýho porna zobrazovalo násilí na ženách, to bych silně pochyboval, docela rád bych tu studii viděl. Možná ale jen chodím na špatný (vlastně dobrý) servery. Ale tak fajn, o tomhle tématu by se mluvit mělo, osobně by mě spíš zajímaly dopady na psychiku těch miliard konzumentů než tisícovek producentů... ()

AshT

Dokument o životu začínajících mladých amatérských pornohereček. Vysvětlují co je k práci přimělo a proč je tak výhodné stát se pornoherečkou. Opravdu mě nepřestává překvapovat naivita mladých holek, které si myslí, že se všechny proslaví a jak je tenhle život báječný. A pokud je někdo na internetu uvidí tak je to pouze velké plus .Velice zajímavou pasáží je tzv. lákání mladých adeptek (marketingový tah). Lákání mladých holek, let zdarma do Miami, ubytování + lechce vydělané peníze. Holky dostanou 800 Dollarů za první scénou a pokud se nechytnou tak nejpozději do konce roku tak letí zpět. Cesta ke slávě je velice trnitá a mladé holky jsou schopny pro ni obětovat cokoliv. Od radikálního zhubnutí, rodinu až po opravdu drsné ponížení. Dále zobrazení začátků amatérského porna, které nemá absolutně žádný příběh a pornoherečka je v něm bohužel jen kus masa. Naneštěstí holky razí heslo, že být amatérskou pornoherečkou je práce jako každá jiná, ale neuvědomují si, že tím ztrácejí šanci na normální zaměstnání. Mají jen jediný cíl a to stát se opravdovou pornoherečkou. Hlavní dějovou linii tvoří mladá amatérská pornoherečka Stella May. Dále se tam vyskytují Ava Taylor, Lucy Tyler a nebo Brooklyn Daniels. ()

-henry-

Myslím, že slušnej výpovědní dokument bez přiznaného angažování tvůrců. Explicitní vykreslení zákulisí přímo z natáčení se příliš očekávat nedalo, když většina těch borců se nestydí ukazovat jen svoje ptáky a pupky. Dokument je naopak dobrým doplněním výsledných amatéráků, ve kterých je celkem jasně vidět, jak se to dělá ;) ()

Hemlock

Dokument celkem o ničem... Stačilo vyzpovídat jednu tu slepici, protože ty další mlely prakticky to samé: jsem hlupa a nemám prachy => roztáhnu nohy => mám rychlé prachy => tak roztáhnu nohy víc a častěji => frnda bolí => hlupa a bez peněz zase směr vidlákov... Holt každý je svého štěstí strůjce... ()

PlysovyMacko

Veľa som sa toho nedozvedela. Dokument nie je ani kontroverzný (žiadna nahota), ani nedoji emócie z diváka (dievčat mi nebolo luto). Sleduje rozhovory s par pubertackami, ktoré svoju prácu berú úplne v pohode (občas robia aj co sa im nepaci) a berú to ako spôsob byť nezávislé a veľa zarobiť. Prekvapilo ma to ako pasak hovoril, že stále ma nove dievčata a nikdy sa mu neminu, stačí len dat inzerát, že toľko dievčat do toho ide s vidinou slavy. Dokument len kĺže po povrchu, boji sa ísť hlbšie. ()

baclajean

Nuž, čo dodať na záver... aspoň dve z piatich sa na to napokon vybodli, hoci natočiť toho stihli požehnane za tých pár mesiacov. ()

44adamko44

Ak mal tento dokument splniť to aby ukázal divákovi ako funguje pornopriemysel a to hlavne ten amatérsky, tak to pravdepodobne celkom solídne splnil. Mladé dievčatá, väčšinou vo veku 18-20, neskutočné peniaze ale aj výdavky, jednoduchý život a nezávislosť. Stojí to však za to? A prečo to tie dievčatá robia? Aké sú ich príbehy a čo na to ich okolie? Toto sa snažil dokument priblížiť. Fascinujúce štatistiky v oblasti pornopriemyslu, ako napríklad: koľko dievčat sa na to dá alebo ako často sa pozerá porno a aké porno je medzi ľuďmi najviac in. Kamera hrozná, množstvo hluchých scén a aj výpovedná hodnota je len čiastočná, keďže dej sa točil len okolo jedného "pasáka" a jeho pár dievčat. 3/5 ()

Mikecat

Dokument sľuboval veľa, ukázal málo. Akurát tak dlhé oholené nohy v nohavičkách a rozopnutú košeľu bez podprdy bez odhalenia intímností. Zamerané na jednu pornoherečku: Stella May, ktorá neskôr oľutovala svoje rozhodnutie, hlavne, keď jej jej priateľ naznačil, že je vlastne kurva, aj keď ona si to nechcela priznať, lebo šukací život plný večierkov sa jej zdal byť najlepším únikom z reality a asi ju to aj bavilo. Zaznejú tu mená ako: Stella May, Brooklyn Daniels, Ava Taylor. Všetko mladé hviezdičky, ktoré za letenku na Miami sú ochotné oddávať sa rozkoši, ale hlavne divákov, lebo ako samy priznávajú neskôr: každá "robota" sa ti zhnusí, hlavne, keď za lepší zárobok musíš povoliť stále viac... Trvácnosť majú 3-6 mesiacov, vek 18-20. Za natáčanie dostanú 800$, ktoré všetky rozflákajú na večierky a hovadiny. "Za pol roka som zarobila 40 000 $ a ušetrila som 80$..." vymazala účet na instagrame, ale jej xicht z videí nevymaže už nikto. Slová pasáka: o dievčatá nieje núdza, jedny odídu, hneď mám v poradovníku ďalšie...ws ()