Brána válečníků

• Francie Warrior's Gate (více)

Jack Bronson je nesmělý teenager a nadšený hráč počítačových her, v nichž je znám jako mistr kung-fu Černý rytíř. Jednoho dne se v jeho pokoji zjeví čínský bojovník Zhao s princeznou Sulin a pomocí kouzla Jacka zavedou do staré Číny, kde jim má pomoci porazit zloducha Aruna. Jack v sobě musí objevit odvahu a nečekaný talent v této bláznivé výpravě do jiného světa. (Magic Box)

BlackHood

Začátek super, i celkem srandovní. Pak film přejde do své prostřední části, která, i když byla akční dost, tak byla celkem nezáživná. Konec opět nezklamal. Na filmy s takovým tématem bych se mohl dívat pořád dokola. ()

cskomando

Dočkáte se zde opravdu všech uvedených žánrů, dokonce místy i povedených vtipů, hlášek a scén. Zajímavá kombinace jak se z videohry dostat do světa fantazie, kde máte zachránit svoji vysněnou lásku, do které se zamilujete ještě předtím, než se spustí hlavní děj filmu. Dave Bautista téměř nevyužitý, spíš jako vedlejší figurka. Ni Ni společně s Uriahem tvořili dvojici, která doopravdy uměla hlásat. Místy to působilo, že si z celého filmu dělají jednu velkou prču. No konec skončí tak jak má, přece výjimka se musí udělat. Hudba taky vhodně vybraná, skvělá oddechovka. ()

Bozvav

Ujetá koproduční sranda. Uriah je fešák,, ale jinak blbina, taková pohádka pro větší děi, ale koukat se na to dalo. 50% ()

MickeyStuma

Příběh z pera Luca Bessona je atmosférou a zpracováním hodně podobný staršímu snímku ´Zakázané království´. Honosná výprava, skvělé bojové scény, jednoduchý scénář a v tomto případě typická teenagerovská naivita. Fantasy-dobrodružný děj má hodně společného i s fantasií počítačových her a je v tom úmysl. Proto jsou mnohé scény na tento fakt stavěny. Takže nic pro diváky hledající ve filmu především logiku a smysl. Vášnivý teenagerovský hráč videoher se ocitne ve staré Číně a mladá princezna v době současné a to díky čaroději. Besson nám tak připomněl staré dobré Návštěvníky. V ději je kvůli neoriginálnosti již značná předvídatelnost, ale jako ryze zábavný snímek funguje dobře. ()

Hapretor

Fešná trapárna, ale sympatické postavy a děj nebyl nudný ani debilní. Kupodivu i Bautista tady hrál slušně a dalo se na něj dívat. Točit tyhle filmy musí být opravdu zábava. Docela jim to závidím - přiznávám se ... ()

BOURQUE

O kvalite snímku by som tu radšej nepísal. Ako priemerné B-čko by to aj ušlo, ale obal, do ktorého je to balený, je veľmi „lacný“ (minimálne z hľadiska kreativity). Nehovoriac o záverečných scénach, zahrnujúce elimináciu zlého bossa. PS.: „Čo je to Disneyland?“ „To je v podstate taktiež kráľovstvo.“ Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

dalziel

Z kategórie nenáročnej rodinnej zábavy sa jedná o ľahko nadpriemernú akčnú fantasy komédiu, ktorá rozhodne stojí za pozretie. Je to tak ý mix všetkého možného ale funguje to. Mohlo to byť aj lepšie keby si Luc sadol aj na stoličku  režiséra. Je to také: Za málo peňazí hodne muziky .Je to taký starwars súboj titánov voprclým pánom prstenov  a harrym poťerom ,sle myslím to v dobrom. Bohužiaľ Dave nedostal až toľko miesta koľko by si zaslúžil. ()

Acrobat odpad!

No do hája! Mať scenáristi a režiséra celu vedľa Lectra tak neprežijú ani deň. Síce Besson má možno 9 životov. Takto. Jack môže tak akurát si honiť nad počítačovou princeznou. Bautista z Gods od War nemá šancu na chlapca s ružovými perami objímajúci strome v tomto zbesilom príbehu, ktorý nasadzuje korunu hlúposti pri všetkom. Nemôžem povedať výprava je fajn, exteriéry potešia, výzor barbarov nie je na škodu. Len je to osadené do najhoršej nočnej mory zdravého rozumu. Cisárovná si odskočí na zmrzku cez drevený kôš. No povedz, nezavoláš Hanibala ? (videné 26.1.2019, FIlmplus archív) ()

Trixinka

Hodně slabé 3* se zavřením obou očí. Strašně předvídatelný film, s minimem nového a neokoukaného. Sympatický hlavní hrdina to bohužel sám nevytrhne. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Křečovité, zbytečně přehrávané a dost často hloupoučké. Prostě určeno pro děcka +-15 let, kteří jsou šikanování a nebo se cítí být princeznami. ()

MartinTerran

V pohodě snímek, na který se dobře kouká, ale nic překvapivého ani originálního zde nenajdete. Místy jsou i vtipné momenty, tak se i pobavíte. Nenáročná jednohubka. Hodnocení: 56/100. ()

Saxos

Můj hrdinný válečníku, já císařovna, ti ze 100% beru 45% a 15% a 25%, a tím ti zůstalo maximálně na jednu doutnající hvězdu. ()