Pure Country

Pure Country

Nič, iba country

Drama / Romantický / Hudební

USA, 1992, 112 min (Alternativní: 108 min)

Richard Bowen

Steve Dorff

Jerry Weintraub

Jack Hofstra

Scénografie:

Jeffrey Howard

Jak country není můj šálek čaje, tak téhle romanťárně to vyloženě slušelo. Navíc hlavní hrdina, to na pódiu umí i mimmo film, takže love story v rytmu kovbojů, lze jen vřele doporučit!(2.11.2015)

Ale joo, takova country pohoda. Byla jsem na Georgove koncerte a musim uznat, ze tech 18 let je znat, ale byl to krasnej chlap.(18.4.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,164,458Tržby Celosvetovo $-(3.2.2010)

Docela dobrý film o muzikantovi, kterého už nebavilo koncertovat se všemi těmi efekty, světly a pyrotechnickými kousky a tak se rozhodl odpočinout si a zajet na místa kde vyrůstal a začínal s hudbou, na své pouti samozdřejmě potká i svou budoucí lásku, do které se zamiluje, pak se s ní pohádá a pak zase usmíří. Všechno dobře skončí jako u klasické romantické komedie, prostě normální oddychová limonáda, kdo má rád country hudbu může si přidat ještě jednu hvězdičku.(18.4.2006)

George Strait - country zpěvák ( Country Music Hall of Fame 6.11. 2006) v hlavní roli romantického filmu.(23.8.2008)

• - Poslední film ve kterém si zahrál Rory Calhoun. (Pumiiix)