Bastardi

(pracovní název)

Sportovní / Dobrodružný / Komedie / Drama

USA, 2017, 113 min

• Lacike

Na dramu malo dojimave a na komediu malo vtipne. Premisa je celkom originalna, ale prevedenie celkom nuda. Ustredna dvojka chodi od jedneho potencionalneho otca k druhemu, ale dvakrat zabavna a ani zaujimave to nie je. Zachranuje to az vydarene finale a jeho pointa. Vysledkom je tuctovy priemer, ktory nestoji za pozretie. 5/10.(30.7.2018)

• kaylin

Owen Wilson a Ed Helms v sobě rozhodně mají komický potenciál, což se i projevilo v některých scénách, ale tahle cesta za hledáním vlastního otce prostě nevyšla. Je to zdlouhavé, hraje se na výkony herců ve vedlejších rolí, ale bez toho, aby jim scénář dal něco zajímavého. Další špatná, skvěle obsazená americká komedie.(8.4.2018)

Občas nečekaně vtipné putování za poznáním, kdo je vlastně otec. Owen Wilson se mě zdál po delší době zase tak nějak správně sympatický jako v dobách své největší slávy. Za nejlepší scénku považuju návštěvu v Miami kdy Ving Rhames vzpomíná na matku našich pátrajících bratrů. Role potenciálních otců si střihly hodně zajímavé postavičky. Všem vládne Simmons. 60%(2.8.2018)

(72/2018) / Ving Rhames rules. Parádne cameo. Father Figures nie je rozhodne film pre každého. Hlavné dva dôvody sú dvaja hlavný herci. Owen Wilson v kombinácii s Ed Helmsom tipujem odradí veľa ľudí hneď zo začiatku. Tým viac, že obaja dostali na starosti totálne divné postavy. Zvláštny mix komédie (málo vtipnej) a drámy (málo dramatickej) je ale vo výsledku veľmi zaujímavým filmom, hlavne vďaka originálnej záplatke a pomaličky začínajúcej chémii ústrednej dvojky. Ako hovorím, ak niekomu tieto dva ksichty nesadnú, asi sa už nedostane k fáze, že by začal mať film rád. (7/10)(23.9.2018)

„HELE. MY SE TĚ NESNAŽÍME VYDÍRAT. JEN CHCEME, TATI...“ /// Hroznej vopruz… Dva bráchové hledaj fotra (žádný malý děti… dospělý chlápci, kde jeden si myslí, že jeho život stojí za hovno a ten druhej je klikař. A většinou se chovaj jako kokoti). Berou to vážně a zjišťujou, že těch variant je víc. A víc… Tak je to takový…. Jako když třeba Bill Muray vzal Zlomený květiny. Nebo když holky sedly do Tátovy volhy… Okamžiky, který třeba jsou i vtipný - na mě to moc nefungovalo. Prostě nakonec je to vo takovým tom sbližování… ale s celkem fajn pointou. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu vzít bráchu na vejlet (aby si konečně zapíchal). 2.) U nás platí, že fotr je neznámej (a chystáme se ho hledat). 3.) Thx za titule „satanic.girl“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(20.3.2019)