Následkom požiaru, ktorý zavinil, prišiel Owen (Adrian Grenier) v mladom veku o svojich rodičov. Po dlhých rokoch ho jeho tehotná družka Isabel (Angela Trimbur) požiada, aby sa spojil so svojou sestrou, ktorá požiar s tažkými následkami prežila. Tá žije s Owenovou silne veriacou babičkou. Po príchode to vyzerá, že babička z návštevy nie je príliš nadšená, ale to ešte Owen s Isabel netušia, že prišli akurát v správny čas. Babička je totiž rozhodnutá dokončiť svoj diabolský plán, čo by sa jej bez nich nikdy nepodarilo. (Marceloo)

borec999

Film pre úzku skupinu ľudí s trochu ostrejším zmyslom pre humor. V prvej polovici filmu sledujeme Owena, ktorý trpí závratmi, má ego Donalda Trumpa, emočnú inteligenciu 0 a svojimi necitlivými poznámkami a postrehmi uráža všetkých naokolo, a to vrátane jeho partnerky, ktorá ho ako jediná má aspoň trochu rada. A je to celkom sranda. Kde inde uvidíte, ako sa partner snaží uzmieriť s partnerkou, tým že jej napíše nekrológ :) Po presune deji k babičke Owena, si po spoznaní babičky uvedomíte, že Owen je oproti nej vlastne celkom hĺbavý, citlivý a sympatický chalan. Ako som už spomínal, tento mix komédie a v druhej polovici aj hororu nesadne každému, ale ja som sa bavil. Trash Fire je pomerne originálny, nevšedný, miestami dosť vtipný, dobre zahratý(ústredné trio) a ponúka tiež aj nekompromisný, mierne prekvapivý záver. Opatrný palec hore a lepšie tri *. 65% ()

Illy

3/5 Film plnej nesympatickejch divnejch postav. Ale někdy je potřeba odbočit a podívat se na něco... co vlastně ani vidět úplně nechcete. ()

ink flo

"Excision" od Richarda Batese Jr. mi svou divností utkvěl v paměti, tak jsem byl zvědavej, jestli drží tuhle linii. Víceméně jo, akorát je to více komedie (ehm, respektive cynická černočerná komedie s vtipama alá "epileptický záchvat při sexu"), která je celkem nesourodě rozdělená na dvě části - první je taková vztahovka o dvou frustrátech a jejich zoufalým nefunkčním životě, druhá po přesunu k schizofrenní fanaticky křesťanské babičce (která je opravdu ultra-bitch) a znetvořené sestře jednoho z hrdinů je více horrorová. No prostě celý je to trochu vykloubený, všechny postavy jsou nesympatický a na ránu, a asi se to moc lidem líbit nebude :-) ()

Rathalos

Velmi zvlastny film,velmi cudne podany,no stoji za to si ho pozriet,herci hraju fakt dobre,uveril som im,atmosfera je super a casom sa stupnuje,az to v zavere vyvrcholi a ako to dopadne,to neprezradim,pozrite si to a uvidite...:-) ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: U takové babičky rozhodně prázdniny trávit nechcete. Bohužel se spojil žánr komedie / horor, hrát to na thriller...to by bylo něco. ()

petrik11

Od hororovej komédie do má poriadne ďaleko a v prvej polovici filmu hádam aj od samotného hororu. Potom sa film rozbehol a rozhodne to nebola nuda. ()

Pras0pes

Osobně to je takovej pomalej filmek jako Příchozí, akorát pro mne to mělo prostě ten jakýsi "boom", který člověk nečeká ... za mně super večerní film s takovým pozvolným spádem a pěknou tečkou na konci ... ()

em.redrum

Tak ona je to vlastně taková drsnější verze Babičky od Němcový a Anglického pacienta. První půlka filmu místy vtipná - hlavně postelové scénky. Neustále mi vrtalo hlavou, jak Isabel může s takovým kriploidním asociálem vůbec žít.....Po příjezdu k religiózní bábince a flambované sestrušce začíná humor i atmosféra houstnout. Nakonec to všechno skončí tak nějak rychle a divně.. Film bych doporučil milovníkům hodně černého humoru, protože horor to skutečně není. Tedy až na scénu, kdy si stařena leští rakvičku před TV Noe. Ale rozhodně kvituji originální námět a pár vážně krutopřísnočernejch vtipů. ()

MartinSTFC

Tak to bylo psycho. Do první poloviny filmu jsem to bral jako komedii, s nástupem ohněm znetvořené sestry na scénu se to ale celé nějak zvrhlo v dost znepokojující zážitek. Člověk si sice pořád říká, že je to komedie, ale herecké výkony dam Fionnula Flanagan a AnnaLynne McCord, tomu daly jiné grády. Určitě stojí za shlédnutí. ()

Martin29 odpad!

Myslel jsem si, že větší sračka než Čarodějnice a The Visit už mě nečeká, ale hold člověk se mýlí. Prvních cca 40 minut sledujeme parodii na barandovské Aféry ženská má chlapa není s ním spokojená on s ní pořád jen souloží pak mají děcko ona chce jít na potrat jelikož si ho jako otce dítěte nepředstavuje on to děcko chce. Jelikož je to totální kretén tak její kamarádi se od ní odvrací a zůstává jen jeho rodina. Z jeho rodiny žije jen babička, která je křesťanský magor má doma samé pořady o víře a v baráku samé bible a jeho sestra, která vinou požáru je znetvořená na 80 procent těla. Takže jde na návštěvu k nim pak té babičce přeskočí v chorém mozku a chce jich zabít. Z 91 minut je nudných tak 87 a největší herecký výkon předvede jeden had. 0 procent nevím co bych tady jako měl pozitivně ohodnotit vtipné to není vůbec (chlápek se pohádá se ženskou a jako omluvu jí napíše nekrolog a dá jí smuteční věnec co se dává na hrob to má být jako vtipné? nebo její bratr se modlí k bohu on se chce modlit k satanovi? ) romantické to už vůbec není (vzpomněl jsem si na umělé vztahy v Ulici,Ordinaci a podobných sračkách) a s hororem to nemá absolutně nic společného. Proti této sračce jsou i nové Kruhy na které tolik lidí nadává oskarové. ()

space weaver

Trash Fire je skvěle zábavná hororová lahůdka o jedné netradiční rodině. Babička byla místy Ďábelská. Zatím pro mě nejlepší Batesův film. ()

lineker

Na první pohled žánrová slátanina. Na ten druhý, důkladnější se dá konstatovat, že i přes absenci nějaké nosné hlubší myšlenky ten film známky určitého znepokojení nese. Především druhá polovina, když do hry vstoupí "milující" babička dokáže parádně strhnout. ()

DyingAngel

Veľmi divný kúsok. Z babči som mala nepríjemný "creepy" pocit a najradšej by som ju ... Celkovo charakter postáv miestami predčil dej, ktorý sa posúval lemravým tempom a neprinášal ani wow efekt, ani závratné momenty. Záver dobrý, ale ničím extra prekvapivý. ()