Invaze terordaktylů

Eric Edmonds

Geoff Reisner

Scénografie:

Chewie K. Darsow

No tak cuduj sa svete,mna to fakt bavilo,akcna a zabavna vec o terordaktyloch,ktori prileteli z vesmiru a atakaju mesto Los Angeles,k tomu vsetkemu sympaticka Bianca Haase,niekedy vazne padne na urodnu podu takyto film,pri ktorom sa clovek poriadne odreaguje...:-)(16.3.2019)

Ale proč tolik nenávisti? Šak je to celkem dobrá sranda. Béčková podívaná která dokáže rozesmát ale taky se dokáže sem tam ztrapnit. Co musím vyzdvihnout jsou efekty, jsou hodně slušné a navíc se tu používají i hodně solidní masky. Film jsem si pustil z nudy a nakonec jsem se nenudil. Nechápu cu každý čekal, nový Jurský park nebo co? Bavil jsem se i když je to na jedno podívání.(6.10.2016)

Jedná se sice další céčkovou podívanou, ale tentokrát si dovolím tvrdit, že je to docela zábavná komedie s prvky černého humoru. Poslední dobou se na nás ze všech stran valili zástupy brakových monster filmů plných přerostlých krokodýlů, žraloků, chobotnic a hadů, ale 3rd Films se rozhodli jít proti proudu a nabídnout divákům poněkud odlišnější podívanou. Za což jsem jim vděčný, protože jsem se u tohoto kousku dokázal pěkně odreagovat. Ani jeden z hlavních hrdinů není žádný novodobý „Rambo“, ale spíše jde o dva obyčejné chlápky, kteří ač jsou dobráci, neprožívají zrovna šťastný život. Pití piva a koukání na pěkné ženské je jejich jedinou zábavou (hlavně pro Jonase). Jejich protipólem je bývalý voják a prvotřídní ochlasta Sampson, který v tomto příběhu hraje rovněž velice důležitou roli. Spíše než jeho vymyšlené historky mě dokázal rozesmát jeho arzenál zbraní, ale tak v Amerika je země neomezených možností. No a aby byla parta kompletní tak tu máme pohlednou servírku a její spolubydlící, která ráda platí vše v „naturáliích“. Velice zvláštní skupina postav, ale kupodivu mi jejich charakteristika vůbec nepřekážela a vyloženě mi nikdo z nich nevadil. Navíc jsem se díky nim i nejednou slušně zasmál. Terrordactyl tak na rozdíl od mnoha jiných „monster“ filmů splnil mé očekávání. To sice nebylo moc velké, ale rozhodně neodcházím zklamán. Pobavil jsem se u toho, odpočinul si a zároveň neodcházím nikterak zhnusen. 50%(12.9.2017)

Docela zábavná teror-ptákovina, párkrát sem se i zasmál. na jedno podívání jak dělaný.(18.3.2017)

Docela hlína. Herci, vzodr svým sakra nízkým limitům, to docela zvládají a stran komedie tu kromě kouzla nechtěného překvapivě funguje i kouzlo chtěného. No a překvapil i vizuál pteroptáků. Ne že by to byla nějaká pastva pro oči, ale na Asylum to byl nadprůměr. Navíc ty dvě brunety byly fakt hezký. Pohodový průměr. 50%(10.3.2018)

Před třiceti lety bychom u takového filmu slintali blahem. No doba se mění, nároky stoupají a tak i tento snímek není na dnešní dobu už to, co bychom od filmařů očekávali. Celkem pobavilo, dávám troječku.(28.2.2017)

Jedna hvězda za krásku s povedeným zadkem, druhá za krásku v černých kozačkách (puberťák ve mně je v tuto chvíli uspokojen) a ta třetí je za celkovou snesitelnost a zámérné odlehčení a dostatek vtipu, protože je jasné, že se to narozdíl od jiných podobných blbostí opravdu nebere vážně.(25.2.2017)

Z vesmíru pořád něco padá a pořád skýtá mnohá nebezpečí. Tentokrát to jsou Pterodaktylové a protože dva maníci sebrali někde za městem jedno vejce, neberou si z nikým servítky. A apokalypsa může začít. Televizní sci-fi se drží komiksového vyprávění a jedná se především o komedii. Chování, komentování a dialogy pěti lidí bojujících s obrovskými vetřelci jsou plné vtipu a naivity, které pobaví. Po dějové stránce samozřejmě bez logiky, ale takové už komiksy a komedie prostě jsou. CGI po výtvarné stránce povedené, jen ta animace a dosazení do reálného obrazu má ještě nějaké mouchy. Popkornová televizní zábava dle SyFy. Nic víc, nic míň. https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BYTM5YzI5ZDMtNzUwNC00ZDU3LTk1NGEtNjM5ZTljOGIyNjQ4L2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyMTA3Mzg2NzU@._V1_SY1000_CR0,0,666,1000_AL_.jpg(28.2.2017)

Ušlo to. Nevím jestli to místy mělo být vtipný nebo ne, ale to nevadí, já se celkem bavil. Akorát bych to teda nedělal jako komedii, ale prostě béčko, nad kterým se zasmějeme stejně. TOP hlášky: "Jak se liší kámen ze země od kamene z vesmíru?"- "Asi, že spadnul z vesmíru." / "Rozdělíme si lup napůl. Ten tvůj nápad byl napůl přiblblej." / Nemůžeme se schovat baru? Když piju, je mi líp." / Z usušenejch kravinců je nejlepší střelný prach."(10.3.2018)

• hladass

Poměrně zábavná blbůstka s pár podařenými vtipy a několika vysloveně trapnými... K tomuto druhu filmu se asi nemá smysl příliš vyjadřovat, je to v zásadě absurdní kokotina, ale pobaví... Kdo v tomhle hledá další Jurský park je idiot...(12.3.2017)

• kaylin

„Terrordactyl“ je klasický béčkový film současné doby, což znamená, že je zde celkem velké množství triků, které jsou celkem špatné, ale ne natolik, aby vám to vyloženě vadilo. Vidí se snadno horší. Celková struktura filmu je spíše komediální, takže v tomhle horor prostě nehledejte. Musí se ale nechat, že na takovou ptákovinu se to celkem povedlo. Nic skvělého ale je to snesitelné.(29.8.2016)

• Rodriguez

Snímek mě celkem překvapil i mile pobavil. Čekal jsem nudné céčko se vším tím digitálním hnojem alá Asylum. Nic tak hrozného se nekoná a tak na plac nastupuje nadsázka v podobě humoru, který hubí všechen ten sajrajt z vesmíru! 40%(5.7.2017)

• majec4

Celkom slusna blbina, ktora zaujme, resp. pobavi maximalne svojou absurdnostou. Vajce-asteorid z vesmiru? Wtf? V inych filmoch by v podobnej situacii boli armadne manevre, no tu si bez problemov pobehas po meste. Scena ked je Lars uneseny je epicka, fakt. To uz koho napadlo? Sem-tam vas to pobavi, ako napriklad zakolenie jedneho vtacika US vlajkou. Sem-tam vas to urazi (revolver s 1000 nabojmi), no ak mam byt uprimny, castejsie ma to pobavilo. Cize nakoniec tomu nemozem dat menej ako 2*. Inak, cca v 3/4tine sa to snazilo parodovat Lovcov Duchov? "Vdaka" za Prima Cool.(24.2.2017)

• darthhokro

Docela pobavilo + reletivně pěkný sexy sašeny :)(25.2.2017)

• Shanen29

Zábavně blbá kravina.(19.9.2017)

• Modrymysak

Tenhle film si sousedi za rámeček nedají. Výbuchy smíchu musely být slyšet určitě tak o tři patra výš. Ten film je totiž tak strašně blbej až je vtipnej. Jen se divím, že za tímhle výtvorem je nějaké filmové studio a ne parta nadšených amatérů. Výborný střih a kamera, díky které se nikdy nedostali živí herci do styku s "trikovými" monstry. Super dialogy, které mi připomínaly pubertální výlevy ve tři ráno při návratu z diskotéky kde jsme se nedrželi zpátky. Super věrohodné herecké výkony, zejména "svádění". Úžasná kreativita. Monstra se zde likvidují nejen střelnými zbraněmi, ale i plamenometem, kopím s americkou vlajkou, rýčem a slunečníkem... No prostě bomba, která má pomalý rozjezd, ale skvěle graduje ve finální b(p)itku sse supermonstrem zakončenou nejvtipnější scénou filmu. Pobavilo tou nesmírnou blbostí a tím, že si to na nic nehraje. Je to asi takový typ filmu o kterém se mluví v Teorii velkého třesku, ve kterém hrála Penny. I tenhle film má svou Penny. Dvě hvězdy dám.(10.3.2018)

• elimS

35% - komentář 20ti slovy: Téééda...čekal jsem větší krávovinu :D CGI solidní, herci na dobré úrovni a humor nepadal do trapnosti, jak je to zvykem.(29.3.2019)

• Martin29

Tak to je gól na jakési město v Usa padají meteority s vejci pterodaktylů (nechtějte vědět jak se tam dostaly jelikož to je blbost). Ty po čase vylezou a začnou terorizovat obyvatele. V celém filmu umře cca 5 lidí (je zde sice řečeno, že umřely tisíce, ale to je asi taková blbost, že by tomu nevěřil snad nikdo) spadne jedno letadlo a zničí se několik baráků.Přesto, že zde je pterodaktylů požehnaně armáda není nikde asi je to obyklý jev . Invazi pterodaktylů zastaví dva chlápci co dělají do zahradnictví (jeden větší kretén jak druhý) ženská co dělá barmanku,její sestra (ta chcípne což je škoda jedna ze zajímavějších postav co mě bavila) a maník co je bývalý mariňák a věčně chlastá. Na konci se z té ženské a toho mariňáka stanou odborníci na pterodakytyly což může myslet vážně snad jen chovanec mentálního ústavu (ani jako vtip to není vtipné). Úplně nejlepší jsou, ale scény typu můžu si vybrat jakou chci zbraň (dokonce je tam i samopal), ale vezmu si podělaný revolver a světe div se funguje to střílím s tím pterodaktyly jak divá nebo likviduji pterodakytyly plamenometem co na tom, že u jednoho to nevyšlo a přežil to budu to používat dále a světe div se ono to vychází. Dám 40 procent jelikož mám zvířecí horory rád, ale co je moc to je moc tohle se může směle zařadit mezi skvosty typu http://www.csfd.cz/film/202053-pterodaktyl/komentare/ či http://www.csfd.cz/film/222324-raptor-island-jesteri-utoci/komentare/(9.9.2016)

• Ampi

Asylum smíchalo pterosaury, pterodaktyly a teror a vznikli terordaktylové a jejich invaze. Celkově je to může být úsměvné, možná až moc, když se přihlédne k tomu, že to není primárně komedie. I když proti jiným výtvorům Asylum to ještě jde.(2.11.2017)

• SG-1

"Nikdy nespi se ženou, co má v podprdě kudlu." -Sampson(6.3.2017)

<< předchozí 1 2