PeteBuck

Tušil som, že to takto dopadne. Načne sa nejaký nápad a akcie alebo akého-takého stráviteľného vývoja bude čoraz menej a menej a nabehne obrovské množstvo citečkov, rozoberania vzťahov, proste sa naplno rozbehne telenovela "Jednoducho Discovery". Michael s frajerom idú na Trill a potrebujú dostať ďalší diel skladačky, aby sa dostali k neskutočne smrteľnej technológii, asi ďalšia archa zmluvy. Medzitým sa na príkaz (za Picarda by to bolo na návhr) musí novopečený No. 1 zoznamovať s posádkou - osobne. Svedka k zoznamovaniu s posádkou mu tvorí ryšavý Jabba the Hut, ktorá to pozorovanie nevydrží a rozkričí sa a doslova zjebe svojho nadriadeného. Zatiaľ čo taký Spock či Riker by okamžite kontroloval a slovne dotyčnú osobu spráskal ako psa a ukázal mu jeho miesto, tu sa No. 1 iba trápne zaksichtí a dokonca sa príde "uzmieriť" do baru k podriadenej, tá ho začne peskovať ako soplavé decko a dospeje to k zdarnému uzmiereniu. To už som sa začal smiať. Okrem toho tam vidíme more prevracania očí, takže máte pocit, že posádka je banda zasraných teenagerov, ktorí absolútne nechápu ich miesto, nechápu koncept normálneho správania, vlastne koncept akéhokoľvek normálneho správania, postupnosti velenia, atď. Neskutočne sa mi páči, ako všetci, aj tí najsoplavejší na mostíku rozdávajú životné múdra, akoby boli 600 rokov starý Trill, keď už sme tam zavítali. Keď to dávala Jadzia na DS9, tej som to veril. Sopliakom z Discoverya nie. Neskutočné. Toto fakt nie. Vlastne prečo sa čudujem? Bolo jasné, že to spadlo tam, kde to bolo celé štyri série. Takmer na dno. Nuž a na konci som si povedal, že noví nepriatelia Discovery majú stokrát viac rozumu ako celá posádka Discovery dokopy. Dalo sa to predvídať. ()

tomik99

Dávám pozor od začátku do konce, přesto se v některých rozhovorech vůbec nechytám. Ty rádoby chytré rozhovory jsou napsané tak nelidským způsobem, že fakt někdy nevím, o čem mluví. Celá epizoda není až tak hrozná, jen mě to děsně nebaví. ()

Branique

Proste sa nedokážem preniesť cez tú agresívnu woke propagandu. Muži vypadajú ako ženy a ženy vypadajú ako muži. Navyše niektorí ani nevedia hrať. Sú tam jedine preto, lebo sú LPG komunita. Čiže už netreba talent, ale stačí byť v LPG komunite. Obávam sa aj, čo zase spravia so sľubnou zápletkou. Lebo naposledy bolo to "Big burn" obrovským trapasom. A už nespomínam ani to, že ST fans po svete robia stávky, že koľkokrát bude v tomto diely Michael plakať. Tento seriál je proste odpad a urážka ST univerza. ()