tomik99

Pojďme nejdřív chválit. Hezký vizuál, změna prostředí seriálu prospěla a očima bylo "co žrát". Tvůrci si hezky pohráli s domorodci a jejich božstvem, za což si vyslouží palec nahoru. Zase to ale na mě působilo jako jedna zbytečná mise na cestě a další díl do nudné skládačky. Dá se říci, že každá série je jako přes kopírák - sbírá se nějaká ztracená mapa, hledají se roztříštěné informace po vesmíru apod. Furt to samé dokola a to mě nebaví. ()

erpe

Ano, ST pro novou generaci citlivých lidí... Celej díl vzdychání, hlubokých rozmluv a náboženství. Technický/vědecký věci jsou odbyty povrchně v pár vteřinách a samotnej vrchol, tedy nález dalšího fragmentu, není zpracován pro jistotu vůbec. Lakonicky je to celé odbyto pár větami. Překážky klasického světa ST buď ohneme nebo zrušíme, hlavně ať z toho vykřešem nějaký ty citečky. Koukat na ST seriály je pro mě povinnost, ale tady se vážně začínám ptát proč... Asi naděje. Doufám, že se ten příběh nakonec nějak hezky zakulatí a já z vděčnosti zapomenu na ty drobnosti cestou. Zatím ale čekám marně. Tento díl ovšem beru i jako drobnou zlomyslnost scénáristů...na planetě se bude muset běhat, koho dáme do výsadku? No přece poručíka Otylku! :-D Najs ;-) ()