Reklama

Reklama

Recenze (10)

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím nejslabší díl páté řady, který velmi připomíná některé snadno zapomenutelné epizody první řady Stargate SG1, která ovšem vznikala v 90. letech, takže tam tu "kvalitu" lze omluvit, u STD s rozpočtem jak kráva nikoliv. Jak už to tu zmínili někteří další uživatelé, epizoda obsahuje i několik úsměvných momentů, viz Tilly a její vítězství v závodu (byť to není nic nového pod sluncem, jestli se nepletu, tak někdy ve druhé nebo třetí řadě porazí v běhu atleticky vypadájícího štíhlého muže...). Také je pro diváka poměrně těžko uvěřitelný fakt, že by posádka Discovery se vší tou skenovací technologií nedokázala objevit 800 let starý ovládací panel schovaný pod kobercem (!!!), ale holt bychom pak nemohli mít "dojemnou" scénu mezi Burnhamkou a tím emzákem, že...? Ještěže už zbývají jenom 4 díly do konce. 25% ()

Praxis 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takový klasický TNG příběh v digiéře Volume technologie. Neurazí, ale bohužel stále plakáme a povídáme si o citech mezi tisíci gendery. Minulý díl nabídl více. ()

Reklama

PeteBuck odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak na to došlo. Už nestačí, že sa znovu vykráda TNG - dáme dokopy technológiu od vyspelých emzákov, ktorí chránia menej vyspelých emzákov, odhalíme im túto technológiu a v podstate ich ponecháme ich novému osudu. Ešte k tomu dáme hrdzavú Helenu Ružičkovú, ktorá porazí všetkých v BEHU. A nakoniec rasu, ktorú navštívime, označíme: "They recognize three distinct gender identities." Paráda, Star Trek padol na dno, už ťaháme tieto pošahané nezmysly aj sem. Gratulujem. Teraz už viem, že Star Trek je nadobro v prdeli. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pojďme nejdřív chválit. Hezký vizuál, změna prostředí seriálu prospěla a očima bylo "co žrát". Tvůrci si hezky pohráli s domorodci a jejich božstvem, za což si vyslouží palec nahoru. Zase to ale na mě působilo jako jedna zbytečná mise na cestě a další díl do nudné skládačky. Dá se říci, že každá série je jako přes kopírák - sbírá se nějaká ztracená mapa, hledají se roztříštěné informace po vesmíru apod. Furt to samé dokola a to mě nebaví. ()

erpe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ano, ST pro novou generaci citlivých lidí... Celej díl vzdychání, hlubokých rozmluv a náboženství. Technický/vědecký věci jsou odbyty povrchně v pár vteřinách a samotnej vrchol, tedy nález dalšího fragmentu, není zpracován pro jistotu vůbec. Lakonicky je to celé odbyto pár větami. Překážky klasického světa ST buď ohneme nebo zrušíme, hlavně ať z toho vykřešem nějaký ty citečky. Koukat na ST seriály je pro mě povinnost, ale tady se vážně začínám ptát proč... Asi naděje. Doufám, že se ten příběh nakonec nějak hezky zakulatí a já z vděčnosti zapomenu na ty drobnosti cestou. Zatím ale čekám marně. Tento díl ovšem beru i jako drobnou zlomyslnost scénáristů...na planetě se bude muset běhat, koho dáme do výsadku? No přece poručíka Otylku! :-D Najs ;-) ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama