Reklama

Reklama

Toxický mstitel 2

  • USA The Toxic Avenger Part II
Trailer

Obsahy(1)

Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s.r.o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymítit. Ale obyvatelé Tromaville mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (93)

Vitason 

všechny recenze uživatele

Když hned na začátku fešný hrdina ubije koštětem snad dvacet hodně úchylných padouchů za doprovodu pohodové hudby, tak jsem div nechrochtal blahem v domnění, že sleduji ten nejlepší nejhorší film ever, ale tento dojem ztrácel dech s každou přibývající minutou, protože to ostré tempo se rychle vytratilo. Ale i tak musím pochválit přehrávání všech zúčastněných herců, šílené Gore efekty (Toxík udělá z liliputána basketbalový míč atd.), nahé Japonky, fajn hudbu a když přehlédnu některé nezvládnuté scény (Vaření Japončíka v sauně), tak si Toxic Avenger II 3 trashové hvězdy určitě zaslouží. ()

peter12 

všechny recenze uživatele

Všimnite si limuzínu,ta je v príbehu hlavne na tom začiatočnom veľmi dôležitá a koľko ľudí z nej vyjde. Ja som prestal počítať na čísle 15 ale bolo ich určite viac.Aj tu bolo pár srandovných vychytávok,ktoré zmiernili veľa trápnych a gýčovitých scén a tu trapnosť vyhrala velmi tesno 6:5.Jednoduchý príbeh,z nehercami,žiadne napätie ani atmosféra tak to je Troma a jej dvorný režisér Kaufman. Ale s čím vedia pracovať a to je zábava,baviť divákov áno dosť často trápnosťami ale nájdu sa aj veľmi zábavné momenty.Niektoré gore efekty boli podarené.Ako toxický pomstitel hľadal svojho otca v Tokiu nemalo to vobec grády a vobec to tam nemuselo byť.Film ma hrať na zábavu a nie na detektívku.Ako odľahčená zábava je to ok ale nič viac. Nahanačka ako J.Bond bola suprová. Toto bola väčšia zábava ako jednotka. ()

Reklama

eagle-eye 

všechny recenze uživatele

Dvojku jsem viděl po čtyřce, ale v podstatě bych mohl napsat to samé. Parádní rozjezd se připoměl během celého filmu tu a tam, čili u mě ve stejném žánrů masakrovaných Béček stále pokulhává za Planetou Terror. PS: 1) Polívku z Japonce bych si docela líbit. 2) Spoiler: K bitvě mezi Melvinem a černochem na druhém snímku vpravo nedojde, protože černoch pospíchal na hodinu klavíru. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Z Melvina se stal po kontaktu s toxickým odpadem hrdina fungující na bázi např. Supermana nebo Spidermana. Pomáhá nevinným lidem a čistí město od zla. Určitě se nemůže srovnávat ani z jedním z uvedených filmů, ale pár podobných prvků zde najdeme. A co z filmu dělá zábavnou podívanou? Tak hlavně způsoby, jak se Melvin vypořádává z gangstery. V tomto dílu vám ukáže, jak se připraví kvalitní polévka se všemi ingrediencemi, zahraje si basket s liliputem atd. Co se týče herců, budu trochu skeptický. Oproti jedničce se hodně zhoršili a jejich výkony se mi moc nelíbily. Trochu mi připadalo, že nejsou zcela normální (ale tak kdo je, když pracuje pro Tromu). Melvinova dívka se oproti jedničce taky hodně změnila. Z plaché dívky se stala poněkud retardovaná sexbomba. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Startuje to našláplou 80s písničkou o Toxiem a pokračuje v dost zběsilym stylu, když Toxie zlikviduje asi 30 padouchů co furt lezou z jedný limuzíny :) Bohužel si to ale nedrží tempo a švih po celou dobu. První díl to dokázal. Scény v japonsku jsou občas zábavný, občas ne. Stejně se tomu filmu ale musí přiznat spousta dobrých nápadů, jako např. motorkář-sabotér obložený bombama, či podjetí autem pod přívěsem kamionu (stejně jak v Terminátorovi 3). A taky je tam bitka s rybím mužem... ()

Galerie (30)

Zajímavosti (6)

  • Michael Jai White v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)
  • Původní sestřih měl 4 hodiny, a tak se Studio Troma rozhodlo z celého natočeného materiálu vytvořit dva filmy. Toxický mstitel 2 byl představen 24. února 1989, Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989) pak 24. listopadu téhož roku. (gogos)
  • Toxický mstitel se představil kromě své vlastní série i v mnoha dalších projektech studia Troma. Nejobsazovanějším hercem do této role byl Ron Fazio, který si zahrál v Toxický mstitel 2 (1989), Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989) a The Troma Systém (1993). (gogos)

Související novinky

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (více)

Reklama

Reklama