Reklama

Reklama

Toxický mstitel 2

  • USA The Toxic Avenger Part II
Trailer

Obsahy(1)

Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s. r. o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymítit. Ale obyvatelé Tromaville mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (91)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Startuje to našláplou 80s písničkou o Toxiem a pokračuje v dost zběsilym stylu, když Toxie zlikviduje asi 30 padouchů co furt lezou z jedný limuzíny :) Bohužel si to ale nedrží tempo a švih po celou dobu. První díl to dokázal. Scény v japonsku jsou občas zábavný, občas ne. Stejně se tomu filmu ale musí přiznat spousta dobrých nápadů, jako např. motorkář-sabotér obložený bombama, či podjetí autem pod přívěsem kamionu (stejně jak v Terminátorovi 3). A taky je tam bitka s rybím mužem... ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

[TROMA] Toxie hledá taťku v Tokiu, zatímco mu ďábelská společnost Apocalypse Inc kurví jeho rodné Tromaville. Dvojka na první díl prostě nemá, špičková je jen první čtvrthodinka. Tohle už nikoho tak nešokuje ani tak nepobaví, ale tak zase špatný to není. Krvavý efekty jsou na tom moc dobře, podle mě o dost lépe než u čtyřky (zvlášť povedená je vražda týpka v kolečkovym křesle). Průměrná zábava. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Stejne jako v pripade prvniho dilu skvela zabava. Jedinou vytku mam k prilis mnoho minutam ztracenejm poflakovanim po Tokiu a vyptavanim se po fotrikovi, to totiz moc pripomina normalni film a neni to moc zazivny. Jinak uvod a konec neskutecnej masakr a nektery sceny v Tokiu taky silena rezba. A co se tyce jednotlivejch zaporaku, to je naprosta lahudka, kazdej vypada jinak a je to jeden uchylak za druhym. Proste jsem se skvele bavil. ()

Pumiiix 

všechny recenze uživatele

Ze začátku filmu jsem jenom kroutil hlavou, film je fakt příšerná patlanina, která postrádá absolutně smysl. Po chvilce jsem přistoupil na hru a docela smál, určitě k tomu přispěl i „skvělý“ český dabing, kdy Toxického Mstitele dabuje snad desetileté dítě před pubertou, ještě že má film pár fakt už nyní kultovních scén, jako například lis vozíku, rybí nos nebo toxický sex ;-) herci jsou úplně strašní, zde vypadají a hrají jako praví neherci ;-) 3-4/10* Objektivní hodnocení by bylo ještě horší, ale…. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Osobně mě ani tento díl, stejně jako jednička moc nebavil. Vtipný mi to nepřišlo, spíš trapně vtipný ... prostě jsem se moc nezasmál, sexu ještě míň než v jedničce, gore taky v podstatě jen na začátku filmu ... Jako by od půlky filmu tvůrci ztráceli dech a je to prostě nuda. Sice líp filmařsky zvládnutý než jednička, ale nic extra. Každopádně zas o krůček blíž ke geniálnímu Teror firmeru ... ()

Galerie (29)

Zajímavosti (6)

  • Toxický mstitel se představil kromě své vlastní série i v mnoha dalších projektech studia Troma. Nejobsazovanějším hercem do této role byl Ron Fazio, který si zahrál v Toxický mstitel 2 (1989), Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989) a The Troma Systém (1993). (gogos)
  • Původní sestřih měl 4 hodiny, a tak se Studio Troma rozhodlo z celého natočeného materiálu vytvořit dva filmy. Toxický mstitel 2 byl představen 24. února 1989, Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989) pak 24. listopadu téhož roku. (gogos)
  • Michael Jai White v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Reklama

Reklama