Toxický mstitel

• USA The Toxic Avenger (více)

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi - čističi z města Tromaville - rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám. (oficiální text distributora)

sulek

Na tomto světě neexistuje mnoho větších šíleností.Troma je fakt dokonalá společnost a Toxík je bezpochyby jejich vlajkovou lodí!!! ()

Chuppa

Před puštění tohoto snímku jsem byl upozorňován, že je to béčková sračka. Snažil jsem se to brát s rezervou ale nejde to. Debilní příběh, debilní herci a stokrát opakované scény dokola. Párkrát jsem se tam solidně zasmál za to je taky ta hvězda. ()

merlinovic

Retardovaný uklízeč kterého ostatní šikanují a posléze ho navléknou do růžových šatů baletky spadne do radioaktivního odpadu, zmutuje v monstrum a v růžových baletních šatech začne trestat zločince ve městě. Úžasná podívaná ;) ()

Don82

RETRO KOMENTÁŘ: Moje první zkušenost s TROMA filmem. Prvotní obavy rychle vystřídal blažený a částečně i nechápavý pohled v dobrém slova smyslu. Prvotní zděšení nad gore scénami pominulo a ja začal naplno fandit Toximu. Film má naprosto chatrný děj který ale nahrazuje zábava na každém rohu. Nebudete jednoduše věřit svým očím nad tím co všechno se dalo vymyslet v 80. letech. Hlavní poselství filmu je jasné: nezáleží jak vypadáte, ale co máte uvnitř. Tento naprosto nezávislý a anti-holywoodský film patří mezi největší klenoty všech Bčkáren všech dob! ()

megan017 odpad!

Když tak přemýšlím nad touhle zvrácenou hovadinou, která se nebrání fakt ničemu, tak mám pocit, že tvurci z TROMY by měli vyhledat odbornou pomoc. Přeci jen roztřítelet psa na kousky a hlavu díte roztříštit, to už trochu hraničí. Ale zase beru ohled na to, že je to výplod totální demence a vyhuleného mozku, protože příběh nemá žádnou pointu, jen je zvrhlej v každém koutě. Na muj vkus je ten film moc vymaštěný. Lloyd Kaufaman nikdy neměl sednout na režisérkou židly. ()

Yoshik

Obtížně hodnotitelný film. Je to šílené, dementní, vulgární, brutální, obscenní, nechutné a velmi zábavné. Tenhle film odlišuje od jasného odpadu jedna věc - nadhled. Tahle zhovadilost totiž svým pojetím dost připomíná Robocopa, ale vůbec se nesnaží být jakkoli seriózní. Pro někoho to bude kult a béčková modla, pro někoho totální shit, mně se to líbilo a nemálo jsem se zasmál, ale 4 nedám ani se zavřenýma očima, ačkoli bych za ten protiproud docela rád. ()

MindTuber

Ahoj jmenuju se Malvin, jsem obyčejnej dospívající kluk, ale stala se mi drobná nehoda, takže už nejsem takovej fešák jako dřív. Dobré srdéčko mi však pořád zůstalo. Trochu jsem nabyl svalové hmoty a tak můžu dát do pořádku některé nespravedlnosti, které se staly. Jestli se budete u mého příběhu bavit, nechám na vás. Já se bavil slušně a se vší počestností. ()

Knor

Na tohle musí mít člověk buňky. Já je teda mám. Absolutní šílenost, ujetost a absurdita, ale krásná. Já se výborně bavil. Toxie je mi symaptickej a umí krásně likvidovat padouchy, pravda je, že tenhle rozjížděcí díl je trochu slabší, ale sranda to je. A kdo je ujetej úchyl, tak se mu to bude líbit taky :-) ()

Cortesz

"Proboha co to mělo znamenat ?"....to jsem si říkal při sledování této úchylné šílenosti. Ovšem s postupem času jsem si začal uvědomovat o co tvůrcům šlo, a poté mi to došlo. Tento film se musí sledovat s obrovskou dávkou nadhledu, protože ten měli i tvůrci při tvorbě této úchylnosti. Když použijete nadhled, tak se budete skvěle bavit, ale pokud u toho začnete jen trochu přemýšlet, tak tomu prásknete odpad! bez sebemenšího slitování. Já to sledoval s nadhledem a vypnutým mozkem a náramně se bavil, sice nejde o 100% hororovou podívanou, ale je zde hromada nechutností, které k hororu patří a já se zkrátka dost dobře bavil. ()

maoc

Čekal jsem mnohem víc. Tromeo a Julie jsou lepší. Kdyby střihač nebyl úplně namol, dal bych možná hvězdu navrch. Některé scény ale stojí za to. Třeba poslední scéna obklíčení nebo restaurační bitka, také některé pseudo-politicko-korektní miniscény jsou k sežrání. Celkově jsem se ale dost nudil. ()

Stejšn

Ze začátku jakž takž zábava, ale postupem času nudnější a nudnější. Čekal jsem mnohem větší harcdore, ale ke konci jsem už i zíval. Melvin se tak rozhodně po bok mých oblíbených hrdinů Ashe (Evil Dead) nebo Lionela (Braindead) nezařadí. ()

Blazkowicz

Pro synovce jen to nejlepší, tak aby na prázdniny u stařenky nezapomněl. Docela se bavil, i když zatím do podobných věcí mentálně nedospěl. Nejprve působil rozpačitě, ale přišel tomu na chuť. Já se ovšem bavil královsky a po pěti letech musím zvýšit hodnocení. No řekněte, který hrdina si umí po sobě uklidit mopem? Škoda ubývajícího gore a slabých závěrečných dvaceti minut. 5-* ()

sinom

nenormalny film. najsialenejsi filmovy zazitok. pod vplyvom thc vo stvorici, kazdych 10 min. poznamky typu "Simone, cos to proboha stahl?!", ale nikto od toho nemohol odtrhnut (to je celkom trefne v ramci tohto filmu) oci. fakt kultova zalezitost! ()

PROTIVETRU

Všetky známe filmové klišé ešte viac pritiahnuté za vlasy, obrovská dávka nadsadenia a možno až moc šialené, ale aj tak naj paródia po horúcych strelách. ()

maldoror16

Tak tohle mi teda víceméně ničím nesedlo a hlavně mě to nebavilo a nepobavilo, což bylo zřetelně jediným smyslem této slátaniny... ale chápu, že někomu tento typ humoru a nadsázky může vyhovovat... Pár řekněme nápadů nebylo špatných (s jejich podáním už to bylo horší...), nálada 80. let mi vůbec nevadila, ale já se holt většinu času dost nudil... Prostě mám rád dementní filmy, které jsou tak dementní, až jsou svým způsobem "kouzelné", ale tento notně podbízivý, umělý a do sebe zahleděný "kult" mezi ně rozhodně patřit nebude...20%. ()

Diskomuz

Toxic avanger na mě mile zapůsobil směsicí "složitého" děje, gore prvky (úmrtí v posilovně pomocí tyčí na posilovací lavici(u závaží) - nezapomenutelné :D), celkovým komický nádechem a jednoduchou angličtinou. Pro zkouknutí tohoto filmu je nutné originální mluvené slovo. Angličtina je velmi jednoduchá. Doporučoval bych tento film pro výuku angličtiny na školách. :) ()

honzic

Sice je to typická bláznovina z osmdesátých let, ale takové mám občas rád. Je to dobře koukatelné. Hodnocení: 55 % ()

Adam84

„To monstrum má vyvinutý zakladní pud potírat zlo.“ Nefalšovaná úchylačina pre skutočných fajnšmekrov. Túto porciu splatter náseru treba rozhodne brat s rezervou, no tento film sa nehrá na nič čím nie je. Tým pádom som sa pri tomto počine plnom prehnaného násilia, prehrávajúcich hercov a nechutnej disko hudby kráľovsky bavil. ()

cubiczech

abych pravdu řekl tak sem se docela bavil :-D .. šlo o to že byl celí film tak úchylný, s úchylnými přehrávajícímy "sportovci" .. až ta celá úchylnost vyústila v celku pohodovou zábavu, kdy se butete smát celkové stupiditě scénáře, efektů, herců a taky těch lidí, co na ten film věnovaly peníze... ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

18.06.2021

Chystaný satirický komiksový film The Toxic Avenger posiluje obsazení. Snímek režiséra Macona Blaira (Lov, Jako v bavlnce) již dříve obsadil do titulní role Petera Dinklage, Jacoba Tremblayho,… (více)