Robot-monstrum

(festivalový název)
  • Česko Robotí příšera (neoficiální název) (více)

Mimozemšťan, vyzerajúci ako gorila s potápačskou helmu na hlave, mal za úlohu zlikvidovať všetko ľudstvo na Zemi. Svoje poslanie ale nenaplnil - 6 ľudí sa zachránilo. Jeho momentálnou úlohou je preto zamerať sa na nich a doviesť svoju misiu do konca. (POMO)

Unterschleif

Niektorým veciam som celkom nerozumel, ako napríklad prehistorickým jašterom. Nebolo to až také zábavné ako som čakal, ale pár krát ma to rozosmialo. ()

elanista1

Jedine co sa mi chce napisat je toto: :D. Ale ani to nie je pravdive zobrazenie mojich pocitov, lebo som sa nesmial. Kto toto neuvidi, neuveri slovnemu spojeniu "najhorsi film vsetkych cias". P.S.: Som slaboch, lebo ked som sa dozvedel ze Tucker chcel spachat samovrazdu po kritike tohto jeho diela, tak nemam svedomie nechat tomuto odpad! ()

T.S.Garp odpad!

Já jsem se u toho tedy moc nenasmál, spíš jsem celou dobu nevěřícně koukal. Na to že Robo-man disponoval ultrazbraněmi, o kterých se nám ani nesnilo, byl absolutní IQ tykve (nebo spíš potápěčské helmy?). ()

Skretule

Nestvůra, která sice vyhladila většinu lidí atomovou bombou ale nedokáže ani zničit bandu přiblblíků za elektrickým plotem a chodí jak pokaděny?:-D ...ano mám rád zvrhlé filmy B-čkového ražení ale tohle je i na mě trošku moc a musím říct že jsem těch kraťůčkých 66min. celkem dost trpěl. ()

sibskyn

Moje recenze zde: https://www.youtube.com/watch?v=XHHZu8Vwyq4 Nemilosrdný mimozemšťan, který dokázal zabít skoro všechny lidi na zemi, ale nedokáže objevit člověka, který se skrývá 3 metry za ním. musí splnit svůj úkol a zabít všechny, ale fakt všechny lidi na zemi, ale jakmile jeho zrak spadne na spanilou poslední krásnou pannu, tak mu začne téct krev do varlat a v té chvíli musí trochu pozměnit svůj plán na zničení lidstva. A tak se tedy náš opičák, který by neobjevil ani mrtvou velrybu, i kdyby by byla přímo před ním, vydává na procházku, samozřejmě pěšky(jak jinak), aby zničil poslední přeživší, svými krásnými chlupatými pěstmi. Do toho si musí, asi tak stokrát, zavolat se svým nadřízeným a zdělit mu všechny své nové zážitky(vidím, že tady opravdu chybí potřeba Facebooku a Twitteru), které mu se vůbec nelíbí, že by Pan Chlupatý, chtěl okusit lidskou vagínu, ty jejich jsou pravděpodobně mnohem více šťavnaté. No a o tom to je. Musím říct, že jsem se celkem dobře nasmál! ()

mr.twizta

Klasicka odpadova petihvezda. Zaporak ma na sobe gorili kostym a na hlave snad akvarko ci co. Vsecko je evidentne natocene na jednom miste, teda az na ty epicke souboje dinosauru, ty vzal rejza buhvikde. O pribehu se nema cenu bavit, kazdopadne mene duvtipne a epicke scifko stoprocentne neexistuje. ()

buchannon

Oficiálně jeden z nejhorších filmů všech dob, absolutní fušeřina. Neoficiálně opus magnum plný totálně dementních hlášek a dialogů. Naprosto absurdní sci-fi, jak má být a naprosto absurdní zápletka. Tento snímek určitě nemohl být myšlen vážně. ()

Špinič odpad!

Počas pozerania tohto skvostu som naozaj nedokázal pochopiť ako toto mohol niekto dať do éteru. Čo sa týka vizuálnych alebo akýchkoľvek efektov, dokážem odpustiť to že sú strašné, predsa už je to vyše 50 rokov, ale tie dejové zvraty a prestrihy, ó a zabudol som vyzdvihnúť hercov a takto môžem pokračovať ....... Naozaj je to niečo neopísateľné. Btw tá hudba nieje až taká zlá, je trochu často používaná a jednotvárna, ale vedel by som si ju predstaviť samozrejme v rukách majstra pri nejakom novodobom remajku :D, naozaj. ()

ujo_chmel odpad!

V každom prípade je dej tohto filmu nepredvídateľný. Naozaj si neviem predstaviť, že by si zdravý človek vedel domyslieť čo bude nasledovať v ďalšej scéne. Poslednú scénu vidíme dokonca TRIKRÁT za sebou aby sme si uvedomili, aký bol ten film vlastne strašidelný. A vesmírna stanica s prskavkou v turbíne, ktorá prdí jak formula 1 a krúži dookola kým nevybuchne, lebo nejaká gorila s prilbou na hlave ju "atomizuje" kozmickým nárazom - tá naozaj nemá chybu :-)))) ()

turboviking

Sci-fi ve kterém chce rasa tajemných goril s potápěčskou maskou na hlavě zničit zemi tak že k nám vyšlou jednoho z jejich elitních anihilátorů a ten 70% filmu chodí tam a zpátky po nějakým kopci :D ()

BigBen87CZ odpad!

Víte jak to chodí. Vy vymyslíte vakcínu proti všem nemocem, píchnete jí osmi lidem. Mezitím přiletí gorila s potápěčskom maskou z minulého století a vyhubí všechny lidi na Zemi pomocí neviditelného paprsku, co mu asi šlehá z antének. Vy se zachráníte před jeho skeny, protože znáte elktriku. Vaše dcera nesnáší vašeho kolegu a když jednou vyjdou ven, tak si řeknou, že by nebyl zas až tak blbej nápad se skousnout a po návratu domů se rovnou vezmou. Ale gorila by si taky ráda vrzla,. jenže pak jí zabije jiná gorila a to dokonce na dálku ... normální tuctovej film ne ? Zajímavost: Jediný film, kde má stroj vlastní roli. V titulkách uvidíte i stroj na bublinky ... ()

iamblichos

Na tento film mozu existovat len dva nazory. Bud ho uplne odsudite, alebo si ho zamilujete. Ja patrim do druhej skupiny a pribeh nestastneho RoMana, buzerovaneho svojim sefom cez papundeklovu vysielacku a nuteneho v kozuchu a potapacskej kukle s antenkami trepat sa po horach, aby zlikvidoval poslednych 6 prezivsich predstavitelov ludstva, zaockovanych proti vsetkym chorobam a skodlivinam vakcinou, ktoru vynasiel archeolog, ma neskutocne pobavil. Neverim, ze to manici okolo filmu mysleli vazne, skor museli byt zhuleni pod obraz bozi. Vrelo doporucujem. ()

weetya odpad!

Naprosto nemožné dílo dosahující na úroveň legendy Plan 9 from Outer Space. Herci jsou opravdu velmi špatní. Scénář by za zmrzlinu napsali 2 pětileté děti rozhodně lepší. Naprosto nelogický a na hlavu padlý (a řekl bych že hned několikrát). Ústřední monstrum je chlupatý medvídek s televizní anténou na hlavě, který jakoby vypadl ze seriálu Teletubbies. Klenotem pak je jeho "videotelefon" který je tajemnou kombinací skříňové televize a bublifuku. Dokonalá sebeparodie. Ale zážitek to rozhodně je nezapomenutelný. ()

Carter21

Po uvodni pětiminutove piknikove idylce se parkrat zableskne na znameni toho že lidstvo pravě bylo vyhubeno Ro-manem a nahrazeno dinosaury (rozuměj ještěrkama s plachtou přilepenou na hřbetě). Jenže ouha,těch šest piknikařu je proti vyhlazujicim smrticim paprskum imunni a tak tomu chlupatemu emzakovi nezbyva nic jineho než je zlikvidovat ručně.Ještě štěsti že ma svoji jeskynni zakladnu par metru od te šestice lidi. Ale itak polovinu filmu Ro-man buď hlavnim lidskym hrdinum vyhrožuje přes hi-tech ultratenkou plazmovou obrazovku nebo je honí po kopcích v nějake štěrkovně.Děj je ještě okořeněn nefalšovanou vesmirnou love story protože ten cizacky chlupač se zamiluje do mlade dívky (ono jestli Ro-manske holky vypadaji stejně chlupatě tak se ani nedivím) a svede o ni krásny pěstni souboj s jejim snoubencem. Kromě toho je to i tragedie protože meziplanetarnim milencum :-) neni dopřáno štěsti když je chlupač zabit bleskem jenž vyslal jeho naštvany šef z jine planety. Otevřeny závěr filmu pak naznačuje že režiser snad přemyšlel o pokračováni. Takže kdo chce vidět emzaka v tlustem gorilim obleku a velkou helmou misto hlavy jak ztěžka pobíha po kopcich tak vřele doporučuji :-D ()