Lovecká sezóna: Strašpytel

Open Season: Scared Silly

Lovecká sezóna: Strachopud

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 84 min

Ako vážne toto myslíte? Kde sa podeli tie roztomilé zvieratká? Kde bol ten milý, sprostý Elliot? Táto jeho debilná napodobenina ho nahradiť nedokázala. Oceňujem síce návrat Shawa, ale znovu, kto boli tí jeho dvaja kreténsky spoločníci? To už nie je moja milovaná Open Season, ani zďaleka. "Som medveď, bububu" bez vtipu a s neoriginálnym "nechceš sa vrátiť domov Boog?!"(26.3.2016)

• lardko

Jednička byla dobrá , dvojka o trochu horší , trojka horší než dvojka , a tohle bylo skoro nekoukatelný.(26.3.2016)

• hous.enka

Ehm, omlouvám se, ale tohle byl omyl. Není mi deset a modrý vlkodlak pro mě není dost atraktivní, aby utáhl celý animák. Dobrý byl snad jen ten Buřtík, co měl pořád hlad a nosil svetr. Ke psům ve svetru mám důvěru, neb pes, který nosí svetr, vám přece nemůže ublížit, že jo.(29.3.2016)

• figliar

Lovecká sezóna nikdy nepatrila medzi obľúbené animáky, preto mi uniká pointa neustáleho ždímania značky. Diel od diela je horší, čo potvrdila aj táto časť. Pre dospeláka je to iba strata času, pre deti dosť nevhodné (úchylné). Ale tak, čo si človek začne keď nemá do čoho pichnúť....(7.10.2016)

• kaliakra

Kto vymyslel tú somarinu, že keď je animovaný film zlý, znamená to, že je určený malým deťom? A čím je horší, tým menším. Ľudia, to aj doma dávate svojim deťom to najhoršie? Pripálený obed, zle ušité oblečenie, skazené mlieko? Deti sa nedokážu brániť, preto potrebujú vyššiu kvalitu ako dospelí, nie nižšiu! Tento film je zločinom voči nevinným detským divákom a podľa mňa je najvyšší čas, aby výrobcov a dílerov takýchto nebezpečných tovarov konečne začala spoločnosť trestať. Alebo sa potom nečudujme, čo za čudnú nastupujúcu generáciu nám vyrastá.(22.9.2016)