Reklama

Reklama

Lovecká sezóna: Strašpytel

  • USA Open Season: Scared Silly (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Grizzly Boog se sice úspěšně zabydlel v divočině, ale jeho instinkty domácího mazlíčka v něm pořád přetrvávají. Jedním z nich je strach. A když jednou Elliot u táboráku přidá k dobru historku o nebezpečném vlkodlakovi z místních lesů, Boogovi začne být les trošku nepohodlný. Vždyť je v něm tma a pořád někde něco šustí a všude najednou číhá nebezpečí. Elliot a všichni ostatní kamarádi v lese nasadí jedinou možnou terapii, která může Booga vyléčit – terapii strašením. Během sofistikované léčby ale zjistí, jak to s tím legendárním vlkodlakem vlastně je. A pak se možná budou bát všichni. Ale to nevadí. Můžeme se bát, hlavně když je u toho zábava. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (29)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Byl jsem v šoku že máme další pokračováni a dost jsem se po 3 díle bál ale nakonec jsem dostal slušnou podívanou. ()

Joran 

všechny recenze uživatele

Dámy a pánové, Lovecká sezóna je odepsaná. Ano, je pravda, že tato pohádka nikdy neměla tak dobré hodnocení, protože se nejedná o žádný revoluční majstrštyk, ale první díl mám opravdu dost rád, protože ten je opravdu povedený, vtipný, animace skvělá a má to hlavu a patu, kdy se zvířecí parta snaží zachránit svůj vlastní kožich před velkou partou lovců. Dvojka taky nebyla špatná a třetí díl i přesto, že byl slabší, tak byl koukatelný a bavilo mě to. Ale co je toto? Tento výplod pana Davida Feisse, který má zkušenosti s režírováním asi tak, jako poctivý klučina s 5 gramy heroinu, si dovolil vymyslet něco jako prequel, který se pravděpodobně odehrává mezi prvním a druhým dílem, jelikož tam nejsou Elliotovy 2 dcery a syn, stejné vymrdlo po tátovi, a ta nová ruská prcinka medvídka Booga. A také to, že si ještě Boog nezvykl na nové lesní prostředí, kde se musí naučit kakat do křovíčka a zadeček utírat smrkovými větvičkami. Jenže úroveň tohoto filmu je více, než podprůměrná, když se podívám zpátečně na poslední 3 díly. Katastrofální animace, katastrofální příběh a přímo apokalyptický humor. Ano, je pravda, že jsem se místy uculil, nebo dokonce zasmál, ale je nutno podotknout, že u předchozích dílu byly takové momenty mnohem četnější, než právě v tomto výplodu. Jako upřímně, modrý vlkodlak, ze kterého je celý les vysraný, to mi tak trochu hlavička nebere. Jako jsem rád, že se tam objevil starý dobrý Shaw, antagonista předchozího dílu, u kterého jsem myslel, že to alespoň trochu zachrání, ale doufal jsem zbytečně, protože nepřišla žádná změna, možná to taky kleslo o něco více do propadliště animáků. Také je nutno říci, že až na pár výjimek měly všechny postavy úplně jiný dabing, což je další hřebíček do rakve, kecám, žádný hřebíček, ocelový kůl hluboko do análního věnce. Takže sečteno, podtrženo, tento animák bylo jedno velké zklamání, které pár dobrých scén, hlášek a návrat Shawa moc nezachrání. Za mě 2 hvězdy... ()

Reklama

kaliakra 

všechny recenze uživatele

Kto vymyslel tú somarinu, že keď je animovaný film zlý, znamená to, že je určený malým deťom? A čím je horší, tým menším. Ľudia, to aj doma dávate svojim deťom to najhoršie? Pripálený obed, zle ušité oblečenie, skazené mlieko? Deti sa nedokážu brániť, preto potrebujú vyššiu kvalitu ako dospelí, nie nižšiu! Tento film je zločinom voči nevinným detským divákom a podľa mňa je najvyšší čas, aby výrobcov a dílerov takýchto nebezpečných tovarov konečne začala spoločnosť trestať. Alebo sa potom nečudujme, čo za čudnú nastupujúcu generáciu nám vyrastá. ()

papadoce 

všechny recenze uživatele

Bugulín a Dvojctihodný Mistr Ell po štvrté. Nečakal som po rozpačitej dvojke a slabučkej trojke, že sa dopracujeme ešte k jednému dielu. Ale však no dobre. Veci sa majú takto, nebola to úplná katastrofa. Lenže prvá a v zásade najväčšia chyba bola zmena dabingových hlasov u hlavných hrdinov. Naopak príbeh ako taký a návrat postáv z dokonalej jednotky boli výborné. Na prekvapenie najlepší zo všetkých je nečakane Ian. Týpek dával také gagy, že koniec. No a samozrejme Elliot. Aj animácia mi prišla akási lepšia. Je to niekde medzi dva a tri, ale je to tu až moc dole, tak dávam tri. Sezóna vyzerá byť otvorená navždy. Fajn. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento ďalší prequel Open Season na počudovanie dopadol o málinko lepšie ako posledné pokračovanie, avšak stále sa udržal len vo vodách podpriemeru. Tento diel opäť nepriniesol žiadne výrazné oživenie, aj keď tvorcovia pochopili, že by sa mali držať predlohy a toho prvotného nápadu, vďaka ktorému bola Lovecká sezóna ako tak úspešná. Podľa mňa to už ale aj tak len bolo varenie z vody za účelom zisku. 45 % ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama