Příběh tří mužů propuštěných z vězení. Diesel (Christopher Matthew Cook), Mad Dog (Willem Dafoe) a Troy (Nicolas Cage) se po dlouhé době strávené za mřížemi musí naučit žít na svobodě tak, aby nic nevyvedli a nedostali se zpět tam, odkud pŕišli. Troy hledá nekomplikovaný život, ale nedokáže se zbavit své nenávisti k systému. Diesel je na výplatní listině mafie a jeho zájem o život na předměstí s přecitlivělou manželkou slábne. Mad Dog, neřízená střela trojky, se řítí z jedného problému do druhého. Nakonec se všichni tři sejdou při "posledním" zátahu. Najme je mafián, aby unesli dítě šéfa konkurenčního gangu. Před očima mají velký balík peněz, jenže akce se bohužel nepovede a trojice má co dělat nejen s policií, ale i se dvěma skupinami mafiánů... (TV JOJ)

bourec

Tenhle film je přesně důvod ,proč mám rád velký komerční filmy,plný klišé,s předvídatelnym,ale dynamickym dějem,a nevadí mi určitá doslovnost.Tohle je ukecaný,smradlavý,upocený nic, se stále horším Cagem,a hnusnym Dafoem.Ten film má kundovskej děj,kravskej,barvama a blbym jednánim postav zasviněnej konec,a Schrader se na to měl už dávno vysrat.Zřejmě si nikdy neudělal výčetku svejch výtvorů,protože by se hned zabil.20%. ()

Johnny.ARN

Neskutočná píčovina, ktorá má aspoň solídny úvod a skvelého Defoea. Inak nesúrodá sračka, bez nejakého hlbšieho významu a zmyslu. Cage na tom musí byť skutočne tragicky, keď v poslednej dobe bere takéto kšefty. 1 z 5 ()

LexBarker

Cage a Defoe mají svá nejlepší léta definitivně za sebou... Kde jsou ty časy, kdy se námořník Ripley pokoušel ustřelit kebuli démonického Bobbyho Peru. V jejich dalším společném filmu nefunguje nic podle plánu, od zoufalé režie, přes bezzubý scénář až po zmatené herectví hlavního tria, kde nade všemi ční svým bezradným projevem Christopher Matthew Cook... Film se tváří děsně originálně a cool, jakoby na nás tvůrci pomrkávali "Tak co na to říkáte? A to ještě není vše...! Jenže nic zvláštního se neděje ani teď, ani v následujících chvílích, sledujeme jen další vykrádačku pana Q a dalších opravdových géniů světového filmu. ()

sedm.1

Paul Schrader si v tomto případě zrežíroval svůj vlastní scénář, a ačkoliv lze dle jeho dosavadní tvorby dost lehce odvodit, že jeho scénáristická kariéra byla o hodně úspěšnější a především kvalitnější, než ta režisérská, tak v případě Dog Eat Dog to dopadlo přesně naopak. Zpracování tohoto filmu je totiž zábavné, vtipné, v několika momentech napínavé, s několika vizuálními vychytávkami a opravdu výraznými nápady. Vše sice v naprosto ryze béčkovém provedení, což ovšem vůbec nevadilo, nehledě na to, že i atmosféra byla poměrně působivá a dokázala vtáhnout. Toho všeho bylo ovšem dosaženo jen díky režii, neboť co se týče právě scénáře, tak to byl naprosto nepoužitelný zvratek, který musel Schrader psát buď pod tunou omamných látek, nebo ho teprve vymýšlel, sepisoval a poupravoval až při samotném natáčení, ovšem zapomněl okolí říct, že trpí Alzheimerem, zkrátka to nemá absolutně hlavu, patu, skáče to nesmyslně ze scény do scény, které spolu vůbec nesouvisí, načne se tu asi padesát věcí, z nichž ani jedna není dotažena do konce, nějaká celistvost tu absolutně neexistuje a o samotném závěru už nevím vůbec, co si mám myslet, to nemohl pobrat nikdo, co to jako mělo za význam, či pointu. To vše je pak prokládáno fakt duchaplnými filozofickými úvahami o životě, no prostě nášup na odstřel. Výrazným prvkem Dog Eat Dog je pak obsazení, jen přemýšlím, jakým směrem ta výraznost byla. Jak Cage, tak Dafoe zde totiž přehrávali až tak šíleným způsobem, že nevím, jestli také v něčem nejeli, každopádně oba dva byly ve svých rolích skutečně hodně nepřehlédnutelní, respektive vážně až obscénně osobití. A tak by se dalo říct, že se nakonec smál až ten třetí v řadě, kdy ten nejméně profláknutý ksicht, Christopher Matthew Cook, zde zahrál nejdůstojněji a nejpřesvědčivěji. Ačkoliv bych tedy chtěl jít v hodnocení opravdu alespoň na ten průměr, tak ten zvěrsky odfláknutý scénář mi to zkrátka fakt nedovoluje, ale s jistou mírou tolerantnosti jde o docela snesitelnou a v rámci možností i zábavnou podívanou. ()

Sancty

V určitých pasážach veľmi zábavné, nekompromisné a krvavé ale tá snaha zakaždým byť fakingkúltarantinovský sa nevypláca. Záver je jedno veľké wtf a všetko čo mu predchádzalo spláchol do hajzla. O čo tu komu vlastne išlo? ()

Hapretor

Většinou jen ukecaná nuda. Až na pár WTF vtipných momentů. Konečně jeden z těch nových filmů, kde mi přišlo, že Cage nehraje jak kreten. Asi jde do sebe. ()

BOURQUE

Film začne so scénou, po ktorom by som film najradšej vypol. Willem „Mad Dog“ Dafoe hneď na začiatku dá vedieť o tom, že kto je tu najväčší psychopat. Nepremyslený film s celkom „odfláknutým“ scenárom. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Torpid

95 minut trvající pulp historka, která není špatná, není ani zle zahraná, není úplně o hovně a není zcela nudná. Není však ani na dosah těm od Tarantina z roku 94. Je to pouze 1001 upocená dialogová napodobenina Quentinovi 23 let staré geniality. ()

AxelWers

Najprv to vyzeralo sľubne, zdalo sa mi to ako paródia na akčné filmy, ale postupne som zisťoval, že je to fakt len taká paródia. Nie je to vyslovene zlý film, ale dej je, až na pár okamihov, taký nemastný neslaný, čo bolo zaklincované nudným záverom. ()

Demonic189

Sledovať splachovanie záchoda a cestu hovna do odtoku je viackrát zaujímavejší zážitok, než tento nový snímok Nicolasa Cagea. Kopec "mimóňskych" dialógov, ktoré vo výsledku tvoria skutočne nudnú báchorku o troch týpkoch z lochu. 1* za šialeného Dafoa... ()

Clark_Kent

Říkal jsem si, mám to vůbec za potřebí. Nicolas Cage se snaží hrát a nééé, že by mu to nešlo. Prostě měl výraznější role už dávno předtím, zkouší a nenachází ten pravej hereckej takt. No a Willem D. docela potěšil, uměl zvládnout svou psychoušskou roli docela dobře. Kompletní příběh mě nijak extrémně nepřesvědčil ani vůbec neponaučil a tím pádem to spíš vyzařuje na slušnou srajdu. ()

DJ Kritik odpad!

Utrpenie, ktoré som pociťoval pri pozeraní filmu som si zaháňal myšlienkou, koľko ešte do konca, ale ten koniec ma úplne odrovnal. ()