poster

American Honey

 • USA

  American Honey

 • Slovensko

  American Honey

 • Kanada

  American Honey

Road movie / Drama

Velká Británie / USA, 2016, 163 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Banda ošklivejch a nesympatickejch pubertáků jezdí po Americe v dodávce a prodává předplatný na časopisy. Téměř tři hodiny furt to samý a nic zásadního se tam nestane. Ale stejně mě to vlastně bavilo, ani nevím proč. Andrea Arnold umí vystihnout atmosféru tak, že film působí přirozeně. Líbily se mi příhody s kovbojema, kamionákem a chudejma dětma. Jo, a hraje tam otřesná hudba.(13.1.2017)

 • Martin741
  *****

  Reziserka Andrea Arnold /Red Road/ sa konecne predviedla. Asi si konecne napozerala doma v obyvacke dostatok Road Movies, a taxa rozhodla ze aj ona nieco natoci. A dobre urobila! Vysrala sa na dejovu liniu - ja sa ospravedlnujem, to mi zase uletelo, chcel som pochopitelne napisat, ze film nema dejovu liniu a je to len sled volnych asociacii a scenok, ktore drzi pokope rezia. A ono to funguje - hlavne ako spoznavanie ciest USA niekedy v roku 2016 : 92 %(11.8.2018)

 • Duotone28
  *****

  Jedna z najlepších roadmovie posledných rokov. Malý, veľký film s výborným soundtrackom, skvelými hereckými výkonmi a citom pre detail. Ten si tam ale každý musí nájsť sám:). Určite sa netreba nechať odradiť stopážou, zbehlo to podobne rýchlo ako Boyhood! Dnes preto rúbem vysoko, a vôbec mi to nevadí. PS: film nie pre masy, nazdar:) Be2can_2016(26.10.2016)

 • pan Hnědý
  ****

  Novodobá, vyprázdněná nádhera snímaná citlivě a opatrně - ponořená do metafor s živočichy, chytání hmyzu (propuštění včel, želvy na svobodu) nádherných ručních záběrů na panorama Ameriky, sexu, vztahu Star a Jakea. Hypnotické zpomalovačky tance, emocionální zápletky života. Pro někoho možná artově a hudebně kontroverzní (žánrově návrat do starých časů), ale tohle je realita a Andrea Arnold ji točí dokonale. American Honey rozhodně není pro masy, ale náročnější publikum hltající Gummo, nebo vizuální Spring Breakers. Závěrečná scéna v doplnění God's Whisper mrazivá, záběr ve vodě úžasný. ___ po velkém plátně zvukově trojnásobně vtahující [Cinematik, 2017].(20.2.2017)

 • ambron
  *****

  Je to príbeh o dospievaní, príbeh o láske, kapitalizmus ako nočná mora, komentár k dnešnej mládeži zmiešaný so zbesilou energiou nočného šialenstva. Prehodnotenie amerického sna, kde mládež namiesto moci a postavenia hľadá stabilitu. "We are the saviors!" American Honey je meditatívna, zábavná, srdcervúca divoká jazda a najdôležitejší film mladej generácie posledných rokov.(31.10.2016)

 • - Shia LaBeouf si během natáčení pořídil 12 tetování. (Hal_Moore)

 • - Téměř všechny scény byly natáčeny ruční kamerou. (Hal_Moore)

 • - Film byl natočen z většiny pomocí přirozeného světla bez přisvětlování. (filmsim)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace