Ben Feld, majitel nahrávací společnosti, jednoho dne zkolabuje kvůli kontroverzním textům známého rapera. Firmu teď musí převzít jeho atraktivní dcera Marci. Kdo by pomyslel, že se dívka nakonec do odvážného zpěváka zamiluje? (oficiální text distributora)

chrispe odpad!

Neskutečná chujovina... na kterou jsem se vydržela dívat jen kvůli Wayansovi. Leč už nikdy, nikdy více. ()

biopanic odpad!

Zlý sen. Lisu Kudrow mám už asi naveky zafixovanú ako Phoebe, aj keď pri sledovaní Kabluey som sa občas pozabudla. Potom nešťastnou náhodou zhliednem toto a som tam, kde som bola. Zbytočné sa nad tým vôbec pozastavovať. ()

KdG

V životě bych neřek do jakého filmu se upíšou Lisa Kudrow a Jane Krakowski. Každopádně film to byl šílený a těch vtipných míst tam bylo dost po skrovnu. ()

Heroin17 odpad!

Bože! Co to kurva bylo? Byl to film? Nebo to byl obsah vesnické latríny rozmazaný po filmovém pásu? Ne- musel to být film, poznal jsem Lisu Kudrow. ()

rogger

Bola to plytká hlúposť jak sviňa a slovenský dabing tomu ešte k úpadku dopomohol! Ťažko však úplne odsúdiť bo si myslím , že svojich divákov si to našlo, teda určite takých nenáročných :) ()

gpx odpad!

Lisa Kudrow si v Marci X vytrela zadek se samotnym mistrem nevtipnosti Stevem Martinem. Tohle se zanrove neda zaradit, je to kategorie sama pro sebe. Jdu si spravit chut Hlavou Rodiny 7. ()

1308boddah odpad!

Lisa Kudrow je příšerná vždy a všude, ale velká škoda, že se k jednomu z nejvíc debilních filmů historie upsaly i Christine Baranski a Jane Krakowski. ()