Hra o život (E04) (epizoda)

Hra o život

Krimi / Drama / Komedie

Česko / Slovensko, 2018, 57 min

Pořád se hodně tlačí na pilu, nemůžu si pomoct, zdá se mi, že jsou všechny postavy jakési neživé, příliš vykonstruované.(27.2.2018)

• mira007

Méně logických nesmyslů než v předchozích dílech, ale také trochu více nudné... jak mám rád Pavla Kříže, tak tady to jeho přehrávání mi na pozitivním hodnocení nepřidalo, ale rád jsem viděl Irenku Máchovou, která si tu střihla roli prostitutky jako oběť pronásledování svým bývalým pasákem.(19.2.2018)

• Hrabovo

Juraj Kukura je stále okouzlující, i s tím exoftalmem, hraje ovšem postavu, která není ani sympatická, ani vtipná, ani duchaplná (plky o Bohu si scénáristé opravdu mohli odpustit). Dobře, dobře, vždy byl dobrý, schopný, výkonný, ale honit sedmdesátiletého chlapa v terénu, nechat ho prát se a dělat všechny ty silácké věci, které jsou uvěřitelné do čtyřicítky (polohu vilného strace nepočítaje), k čemu je to dobré? A ty epizody, ty si taky tahali z paty. Není to přijatelné ani pokud to mysleli vážně, ani jako parodie.Vidím, že se zbláznil Kukura osobně, neb je autorem námětu, ajaj! Jo a zabití v afektu je nanejvýš polehčující okolnost, v rámci popravy bych tak psychologický posudek neformulovala. "Pusťme Duchoňa!", jo, to byl velký hlas, ale zpíval neposlouchatelné mainstreamové žblabuňky, na tom ani jeho smrt nic nezměnila...(15.3.2018)

• rakovnik

Podivný záporák, podivní policisté, podivné v podstatě všechny postavy. Stále nevím, jak to vlastně tvůrci myslí, ale nejvíce mi seriál připomíná parodii.(14.3.2018)

O další stupínek lepší díl než minule. Tentokrát je v hlavní roli hlavně krimi příběh pořádného magora, který Zoliho mladou známou unese a drží ji v nějakém baráku. Zoli má co dělat, aby ji našel, jenže ztratí korunního svědka a nezbude mu nic jiného než to nějak vyřešit svou chytrostí. Přiznávám, že to, jak magora v úžasném podání Pavla Kříže, chtěli usvědčit, bylo vycucané z prstu, ale ten úplný závěr, kdy dívka jedná tak, jak by to v reálu opravdu mohlo být, to nahradilo. Velmi povedený, místy úsměvný, ale hlavně pochopitelný krimi příběh.(17.3.2018)