Casey sa pred svojou svadbou vyberie na dovolenku so svojimi kamarátkami, pretože ju čoskoro čakajú iné povinnosti, a na kamarátky jej nezostane veľa času. Počas výletu ju poštípe neznámy hmyz, čo ale nie je ničím nezvyčajným, pretože počas horúčav je hmyz všade. Po príchode domov sa však na jej tele začínajú objavovať rôzne vyrážky a nedokáže prijímať potravu. Čoskoro zistí, že z dovolenky si priniesla oveľa viac ako len zážitky nahrané na kamere... (Marceloo)

jarmil8 odpad!

Tak odfláknutou rádobyMouchu jsem už dlouho neviděl. Jednu nesympatickou holku něco kousne ve vodě a stane se z ní zabijácká mrcha umazaná od hoven. Oběti jí postupně napochodujou do bytu, chvilku v tom papírovém bytě ječí a za naprostého nezájmu sousedů jsou poblity a zabity a obaleny vetřelčím slizem. Slaboduché vykrádačky lepších hororů jenom potvrzují neschopnost vytvořit něco smysluplného, nebo snad originálního. ()

Africanus1

To je děs. Tak kvůli tomu, že si nastávající jede užít rozlučku se svobodou někam do exotický díry, si pak člověk na svatební noc musí vzít repelent, plácačku a dvě mucholapky. Docela příjemně nechutná věc, tohle kousnutí, ale mohlo to být podstatně lepší. Přidat na logice, ubrat na schválnostech. Přece, když metamorfuju do hmyzu, tak to neprobírám s doktorem po telefonu jako kdyby šlo o bolavý koleno. V akutním případě má obvoďák samozřejmě zavřeno a žádnej zástup, a frajera vůbec nenapadne zajít za svou bzučící nevěstou, která se mu několik dnů neozývá. Asi už měknu, ale že jsou ty svátky a taky za ten optimistickej závěr pln karafiátových broučků dám tři štípance. A poznámka pod čarou - pro mnohem komplexnější zážitek doporučuju během sledování konzumovat kozí mléko a švédskou pochoutku surströmming. ()

Little_Sawy

To bylo krutě nechutný! Pod dlouhé době jsem zas sáhla po něčém co připomína Slimáka, ale nechutnosti to má po Thanatomorphose, či Contructed co byla třešnička na dortů. Tady je jen nakažené kousnutí a už to pak jede do pěkných nechutností, I když ani zďaleka né takových jako už u spimínaných filmů. Čekala bych víc, no co bych víc měla čekat ale i tak to je celkem nechutárna. Alespoň, se to tady nevzťahuje jen na jednu osobu ako, už bylo zmíňeno v komentářech, mě se to celkem líbilo. ()

ciapok

film má určite sympatickú snahu o pomalé gradovanie, narastajúci nepokoj a úzkosť, no ku koncu už čisté Béčko, až mi zatváralo oči (od nudy, nie od desu). Ale Elma Begovic výýborná a artové masky veľmi pôsobivé, taktiež jej reč tela kopírovala svoju úlohu. Pôvodne som dával 2 hviezdy, ale pridávam tretiu, kedže som film dopozeral, takže musel mať svoju esenciu. (dva také milé malé detaily, ktoré asi režisérovi unikli ... auto, zaparkované pred barákom, kde sa dej odohráva má defekt na prednom kolese :-) // keď Casey telefonuje s lekárom, ten jej hovorí "a ohľadne toho vracania....ale Casey mu v telefonáte o vracaní nehovorila) ... inak, keď sa takto rozpisujem, zistujem, že mám tento film vcelku rád :) ()

Wiceman

Trošku jsem čekal další mouchu, ale naštěstí tomu tak nebylo. Trochu zvláštní horor, kterej sráží akorát dosti nesympatické dámské obsazení. Ne jako vážně, ty ženský mluví jako by jim bylo patnáct a chvíli se tak i chovaj. Každopádně jakmile tu hlavní hryzne cosi (fakt by mě zajímalo, co to bylo za multifunkčního brouka :D ) se film začne stáčet do správně nechutnejch a docela i strašidelnejch vod. Rozhodně to není špatnej horor. Trochu atypickej to přiznávám, ale ne špatnej. Nebýt nesympatickýho ansáblu, tak bych šel s hodnocením výš. Takhle jen za tři hvězdy. ()

batuzekk

Extrémně vyzdvihovaný horror, u kterého údajně diváci při premiéře zvraceli a omdlévali. A tak jsem tedy čekal, kdy začnu zvracet a omdlévat,.. ale kde nic, tu nic. Pravděpodobně byla premiéra pro první stupeň základní školy, jinak si neumím vysvětlit, co je na tom až tak extrémního. Po přečtení recenzí a zajímavostí, jsem prostě čekal větší hardcore, ale film mi ho prostě nedodal. Nejspíše proto jen 2 star. ()

Martin29

3 ženské jedou na Kostariku na dámskou jízdu před tím než se bude jedna z nich vdávat. Po návratu zjistí 2 z nich, že jsou jakési nemocné (film se věnuje pouze jedné což je škoda). Ta postupně zjišťuje,že se mění v jakýsi hmyz (není zde řečeno v jaký). S filmem spokojenost místo je to opravdu hnusné máme zde různé vývojové formy mutace pak tvořící se vajíčka a i nějaké vraždy. 80 procent 100 nedám jen kvůli blbému konci a kvůli tomu, že na to, že má skoro vždy otevřené dveře se k ní není schopen nikdo dostat nemluvě o tom, že to tam muselo smrdět jak klemra a vadilo to pouze jedné babce a její přítel na to, že má týden před svatbou a neozývá se a bůhví co s ní je je až moc klidný. Díky za titulky Kasparov88 ()

lineker

Tak toto malé kousnutí se kurevsky nevyplatilo. Loučení se svobodou v Kostarice, kousanec od neviditelného hmyzu a postupná přeměna v cosi z řádu členovců. Díky tomu, že produkce nešetřila na maskách a různobarevných tekutinách, které vytékají ze všech možných útrob, dostává divák vskutku žaludku hodící podívanou. Má to však řád a kupodivu to jako celek působí nejen odpudivě, ale vlastní to i potřebnou hororovou depresi. Jednou za čas (ne zrovna po jídle ) proč ne. ()

vrch07256732

Ako to to už niekto prirovnal k Muche alebo Slimákovi, mňa do séria napadá aj Sliz z rokov 80 tych. Film jednoducho použil overené postupy pomalej premeny hlavnej postavy na ohavné monštrum. U mňa teno štýl vždy zaberal preto dávam plný počet. Navyše všetko v súdobom trikovom šate a atmosfére - jednoducho fajný horor bez nejakých vysokých ambícii čo sa na nič nehrá. ()

BigJohn02

Průměrný horor, který nepřináší nic nového, ale neurazí. Kontrolní otázka: Když jdete ke kamarádce, která o sobě dlouho nedala vědět, otevřete dveře, vyvalí se na vás smrad a vidíte předsíň plnou slizu, co uděláte? Nevíte? No přece jdete dál, brodíte se slizem do všech místností a voláte: "Casey, Casey...." A takhle hovadskou reakci tady vidíte třikrát za sebou... Ale uznávám, že kdyby se ten první zachoval logicky, zabouchl dveře a zavolal policii, byl by to krátký film. ()