Au service de la France (TV seriál)

• angličtina

A Very Secret Service

Komedie

Francie, 2015–2018, 10 h 24 min (Minutáž: 26 min)

Sitcom z prostředí tajné služby během studené války. Pokud máte rádi typicky absurdní francouzský humor, asi se budete třeskutě smát. Já asi i přes pár opravdu povedených frků ("Proč jste zvedl ten telefon?" "Protože zvonil." "Vaše logika mi uniká.") zůstanu u Archera.(2.8.2016)

Francie, 60. léta, moderní móda a design, sexuální revoluce, krásné ženy, politické napětí z osamostatňování kolonií, ozvěny 2. světové války, špionské prostředí té Studené a typický francouzský humor. Co víc si přát?(27.1.2020)

Seriál napěchovanej klasickým francouzským humorem, kterej si umí udělat legraci nejen z Kanaďanů, z kolonizace, z vlastní historie, z byrokracie, ale i sám ze sebe. Komedie o agentech tajných služeb, kteří si ale občas plní na svých misích vlastní zájmy, občas všechno zpackaj a občas všechno to zpackaný vlastně nakonec bylo to nejlepší, co mohli udělat a hlavně jim to vždycky projde. O smích je divákovi rozhodně postaráno. Orazítkováno, alias Tamponnee!(27.9.2020)

• - V epizodě jedou hlavní hrdinové v den vybudování Berlínské zdi, 16. 8. 1961, přes území Polska v zimním oblečení navzdory tomu, že průměrná teplota v Polsku je v srpnu přes 20°C. (hendrich6)