Velmi tajná služba

(TV seriál)
  • Francie Au service de la France (více)

Série(2) / Epizody(24)

V roce 1960, na vrcholu studené války, vstupuje André Merlaux do francouzské tajné služby a bojuje se zahraničními nepřáteli i byrokracií. (Netflix)

Raziel_cz

Sitcom z prostředí tajné služby během studené války. Pokud máte rádi typicky absurdní francouzský humor, asi se budete třeskutě smát. Já asi i přes pár opravdu povedených frků ("Proč jste zvedl ten telefon?" "Protože zvonil." "Vaše logika mi uniká.") zůstanu u Archera. ()

multiflexi

Francie, 60. léta, moderní móda a design, sexuální revoluce, krásné ženy, politické napětí z osamostatňování kolonií, ozvěny 2. světové války, špionské prostředí té Studené a typický francouzský humor. Co víc si přát? ()

Jalejda

Seriál napěchovanej klasickým francouzským humorem, kterej si umí udělat legraci nejen z Kanaďanů, z kolonizace, z vlastní historie, z byrokracie, ale i sám ze sebe. Komedie o agentech tajných služeb, kteří si ale občas plní na svých misích vlastní zájmy, občas všechno zpackaj a občas všechno to zpackaný vlastně nakonec bylo to nejlepší, co mohli udělat a hlavně jim to vždycky projde. O smích je divákovi rozhodně postaráno. Orazítkováno, alias Tamponnee! ()

• V epizodě jedou hlavní hrdinové v den vybudování Berlínské zdi, 16. 8. 1961, přes území Polska v zimním oblečení navzdory tomu, že průměrná teplota v Polsku je v srpnu přes 20°C. (hendrich6)