Rodiče na tahu

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2019, 97 min

• Lacike

Nechcel som tomu veriť, ale je to fakt totálne nevtipná hovadina u ktorej absolútne nechápem čomu som sa mal vlastne smiať. Naviac ústredný pár boháčov, ktorý sa ocitnú zrazu na mizine je neskutočne nesympatický. Ani herci to nezachránia. Aspoňže na Salmu sa stále veľmi príjemne pozerá. Ale to je sakra málo. 1/10.(3.9.2019)

• Likan7

Jako já bych fakt rád dal nějaké lepší hodnocení, ale jak přemýšlím, nenapadá mě prostě nic, díky čemu bych Rodičům na tahu mohl dát alespoň 1*. Základní nápad je přitom solidní a kdyby tu byl někdo alespoň průměrný za kamerou a nějací herci s trochou talentu pro komedii, vypadl by z toho nenáročný film. Jenže tohle je fakt peklo, který i přes krátkou stopáž nudí prakticky od začátku tak moc, že ke konci si už budete myslet, že to do konce nedáte. Baldwin - Hayek je jeden z nejhorších párů, co jsem v komediích viděl, Fred Wolf by měl svou režisérskou kariéru zabalit a Vy by jste si Rodiče na tahu neměli nikdy pouštět. Nepobaví, jen Vás to unudí k smrti.(24.3.2020)

Trošku jsem nadhodnotil, ale u některých scén jsem se dost pobavil, a tak mi přišlo škoda ubírat celou 1 *. Navíc Salma Hayek a Alec Baldwin si střihli velmi vyváženou a zábavnou dvojici (někdy mi ovšem přišlo, že Hayek dostává více prostoru). Komedie je to místy ironická až sarkastická se zajímavým tématickým námětem.(21.6.2019)

• M.i.k.e

na Salmu se pořád moc hezky kouká a občas se tady objeví opravdu vtipný moment (celkem asi 3x),ale zbytek je bohužel tu menší,tu větší utrpení,kdy se všichni chovají jako absolutní hovada.To,že některé dialogy nedávají smysl,nebo se dějí věci mimo jakoukoliv myslitelnou realitu je pak spíš detail...20%(5.9.2019)

• blackkocour

Sledoval jsem právě teď komedii nebo jen hodinu a půl domácího videa, kde se dva kokoti nudí, tak dělají všelijaké píčoviny, aby to vypadalo, že to má být vtipné? Vyjmenuju tady věci, které jsou 100x zábavnější nebo užitečnější, než čučet na tuhle vymyvárnu mozku.. vošukat holku, vyprstit Halinu Pawlovskou, znásilnit a potom posrat svého psa, který má vzteklinu a tím váš čurák bude dosti pěnit, hlavě při tom, když se na něho vystříkáte, když ho vlastnoručně vokucháte a jeho šourek si schováte do mísy ze zelenými olivy, aby krásně zesládl a dostal tu pravou chuť. Nebo třeba, že si dáte celodenní maraton seriálu Ulice (schválně, kam se po 480 hodinách dostane, já jsem u druhý řady!) Jen mi trochu bylo líto Baldwina, že v poslední době, bere hned každou píčovinu, aby zaplatil nájem ve své křišťálové vile v Kalifornii. Možná mám jen dobrou náladu, takže odpad to nedostane, ale jen o vlásek! (to si děláš, ze mě..)(9.12.2019)

• - Natáčení začalo 13. ledna 2016, natáčelo se v USA. (Varan)