Rodiče na tahu

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2018, 97 min

• zsn

Salma se hodí do komedií, to už ukázala. Teď už ale chodí do filmů ukazovat pouze své krásné tělo. Se svou životní jistotou díky svému zámožnému manželovi taky proč by jinak do filmu lezla. Alec je obyčejně také skvělý. Obyčejně. Problém ale je, že toto není komedie. Vlastně ani nevím, co to je a o čem to je. Název je absolutně matoucí a nemá zhola nic s obsahem. Nuda.(4.9.2019)

To jsem tahle s přítelkyni přišel k multikino a dívali jsme se na program a vybrali tahle spontánně tenhle film. Byli jsme spokojeni, šílené komedie už tak nefrčí jako kdysi, ale proč ne. Dobře jsme se pobavili, ústřední dvojice Baldwin/Hayek jsou skvělý manželský pár :-). Film účel splnil a že je nereálný, to vám dojde hned druhý den v ději.(26.6.2019)

• Lacike

Nechcel som tomu veriť, ale je to fakt totálne nevtipná hovadina u ktorej absolútne nechápem čomu som sa mal vlastne smiať. Naviac ústredný pár boháčov, ktorý sa ocitnú zrazu na mizine je neskutočne nesympatický. Ani herci to nezachránia. Aspoňže na Salmu sa stále veľmi príjemne pozerá. Ale to je sakra málo. 1/10.(3.9.2019)

"Drunk Parents" je komédiou, ktorá miestami funguje a miestami nefunguje. Má dobré herecké výkony a nie tak úplne dobré herecké výkony. Má momentky, ktoré ma pobavili a momentky, ktoré ma otrávili. Proste mix všetkého amerického, ktoré sa dostane do dnešných komédií. Myšlienku to má a je niekdy ťažké žiť s tým, že sme padli na dno, no nechceme, aby to naše deti videli. A od toho sa to vlastne potom celé odvíja. Myslím si, že casting filmu je celkom okey. Alec Baldwin toho moc neponúka, ale funguje v pohode, Najlepšie momentky tu majú ale podľa mňa Salma Hayek a Jim Gaffigan. Kedykoľvek sa objavia vo svojich momentkách tak ma pobavia. Okrem toho sú tu nejaké hlášky, ktoré fungujú, no potom je tu aj dosť fórov, ktoré nepadli na úrodnú pôdu. Pre mňa je ten film dosť mix. Som rád, že som ho videl, nemám pocit, že by som zabil svoj čas, no znovu by som si to nepozrel. Hodnotenie: C(22.4.2019)

Trošku jsem nadhodnotil, ale u některých scén jsem se dost pobavil, a tak mi přišlo škoda ubírat celou 1 *. Navíc Salma Hayek a Alec Baldwin si střihli velmi vyváženou a zábavnou dvojici (někdy mi ovšem přišlo, že Hayek dostává více prostoru). Komedie je to místy ironická až sarkastická se zajímavým tématickým námětem.(21.6.2019)

• - Natáčení začalo 13. ledna 2016, natáčelo se v USA. (Varan)