Rodiče na tahu

Rodičia pod parou

Komedie

USA, 2018, 97 min

• lamps

Ukrutná hovadina, která se každou scénou více a více vzdaluje od reality, vlastní herce nechává, aby se ztrapňovali dle libosti, a zvraty řeší asi ve stylu logiky Scary Movie. A navíc tam není vůbec nic opravdu vtipného. Salmička je pořád kus, ale tím to nějak hasne.(23.4.2019)

"Drunk Parents" je komédiou, ktorá miestami funguje a miestami nefunguje. Má dobré herecké výkony a nie tak úplne dobré herecké výkony. Má momentky, ktoré ma pobavili a momentky, ktoré ma otrávili. Proste mix všetkého amerického, ktoré sa dostane do dnešných komédií. Myšlienku to má a je niekdy ťažké žiť s tým, že sme padli na dno, no nechceme, aby to naše deti videli. A od toho sa to vlastne potom celé odvíja. Myslím si, že casting filmu je celkom okey. Alec Baldwin toho moc neponúka, ale funguje v pohode, Najlepšie momentky tu majú ale podľa mňa Salma Hayek a Jim Gaffigan. Kedykoľvek sa objavia vo svojich momentkách tak ma pobavia. Okrem toho sú tu nejaké hlášky, ktoré fungujú, no potom je tu aj dosť fórov, ktoré nepadli na úrodnú pôdu. Pre mňa je ten film dosť mix. Som rád, že som ho videl, nemám pocit, že by som zabil svoj čas, no znovu by som si to nepozrel. Hodnotenie: C(22.4.2019)