Frank a Nancy v podání důstojného Aleca Baldwina a svůdné Salmy Hayek jsou manželský pár příjemně střední třídy, s domem, prostorným naleštěným autem a s dcerou, kterou právě zanechali v prvním ročníku na univerzitní koleji. Do jejich výbavy spokojeného života patří i to, že si občas přihnou, ale ruku na srdce - kdo ne. Pak se ovšem nečekaně a ze dne na den ocitnou úplně na mizině. Jasně se shodnou na dvou věcech: milovanou dceru musí na drahé škole udržet stůj co stůj a nikdo se nic nesmí dozvědět. Jen je potřeba vymyslet, jak na to. Otevřou si tedy láhev a noc strávená pitím jim přinese do života spoustu otřesných nápadů. Například plán tajně pronajmout sousedův prázdný dům, na který mají dohlížet. Plán rychle přinese slušnou hotovost, ale jinak je samozřejmě zcela šílený a nemůže dobře dopadnout. Obzvlášť pokud dům pronajmete oficiálně registrovanému sexuálnímu predátorovi pod dozorem. Rodiče na tahu pak začnou vytloukat klín klínem, vršit jeden špatný nápad za druhým, až se jim všechny katastrofy vymknou kontrole. (Bontonfilm)

Trailer

kingik

Salma Hayek a Alec Baldwin jako Nancy a Frank zažívají ukrutně svízelný týden. Ve snaze splatit urgentní pohledávku v podobě splátky za leasing auta, kterému v případě neuhrazení platby hrozí zabavení, jsou ochotni riskovat i své dobré sousedské vztahy, svoji příkladnou pověst a co je vůbec nejhorší - i  možnou ztrátu střechy nad hlavou vlivem okolností a špatné souhry náhod. Jejich finanční krize vede k dominovému efektu a zastavit nastalou sociální kalamitu může jen zázrak. A prekérní bude, jak vysvětlí v příštích dnech svoji náhlou ztrátu přístřeší své dceři, kterou právě v dobré víře vyprovodili na univerzitní kolej. Hvězdné herecké duo se ocitlo ve filmu, jehož strůjce Fred Wolf zřejmě také zažil tvůrčí rozkolísanost, což má za následek své nepřehlédnutelné neduhy. A ne rozhodně nepodstatné. Markantní nedostatek zaznamenává v prvé řadě humor, ač film myslí třídně a sociálně, tak třeskutý humor si dal pohov. Salma Hayek by mohla takový nedostatek zachránit vlastním tělem, malý pokus o vilnost má svoje zastoupení, jenže promenáda ve spodním prádle je rychle utnuta v samotném zárodku. Alec Baldwin pořád ze sebe chrlí nehumorné repliky, tváří se u toho pozitivně, ovšem komediálnost z toho nikterak nečiší. Druhý zápor představuje místy vzájemná nenávaznost jednotlivých scén, což brání přehledné posloupnosti a celkové dějové stavbě. Nejednou se stávalo, že jsem rázem tápal, jak předešlá scéna byla vyřešena, režisér na to nedbal a spoléhal na to, že vpravení do další scény nebude představovat velký problém. Záhadou je i  nenadálý výskyt Willa Ferrela v mini roli bezdomovce, který měl zřejmě zvýšit komediální rating, přišel na scénu a komediálně nikterak nezaujal. Treat Williams a Natalia Cigliuti jsou možná rádi, že jim film daroval možnost upomenout diváka, že jako herci ještě existují. Naopak největší předností filmu je spád událostí a někdo možná ocení i barvy podzimního období, do kterých je snímek situován. Je jasné, že Salma Hayek po řachandě Machři a nášupu Machři 2 od stejného režiséra čekala i humornou kanonádu tentokrát. A ve spojení s Baldwinem jde navíc o sympatickou ústřední dvojku. Kdyby bylo více takových filmů, kde se nepracuje se střelným prachem, možná bychom tandem Baldwin - Hayek neviděli pohromadě před kamerou naposledy. 6/10 ()

bourec

Film je překvapivě prošpikovanej filmovejma hvězdama,ale kravina je to řádná.Chvíli jim přejete,chvíli ne,scény jsou překotně poskládaný bez ladu a skladu,a vlastně ten film ani nedává smysl.ani nevim ,proč dávám jednu hvězdu,když je to zralý na odpad.Asi kvůli Salmě,ale ta je tady skoro pořád na pěst.20%. ()

blackkocour odpad!

Vyjmenuju věci, které jsou 100x zábavnější nebo užitečnější, než čučet na tenhle brainwash, který má žánr komedie, ale připomíná horor.. takže, vyprstit Halinu Pawlovskou [zabere Vám to nejméně den, dva, než najdete tu velkou kundu Hančy], znásilnit svého psa [ti pojídači vlastních hoven si nic jiného nezaslouží..], dát si maraton seriálu Ulice [schválně, kam se po 480 hodinách dostane, já jsem u druhý řady], seřadit si plechovky fazol ve špajzu [však víte, šetření je na zimu velice moudré a úsporné], zkusit vypáčit všechny žárovky v bytě [když jste u toho šetření], a což se přikláníme k tomu, že můžete rovnou vypnout bednu. Je mi líto Baldwina, že v poslední době bere každou píčovinu, aby zaplatil složenky ve své křišťálové vile v Kalifornii. Jo a ještě můžete udělat dost dobrej kanadský žertík na souseda, třeba zahodit sirku před jeho barákem.. ()

M.i.k.e

na Salmu se pořád moc hezky kouká a občas se tady objeví opravdu vtipný moment (celkem asi 3x),ale zbytek je bohužel tu menší,tu větší utrpení,kdy se všichni chovají jako absolutní hovada.To,že některé dialogy nedávají smysl,nebo se dějí věci mimo jakoukoliv myslitelnou realitu je pak spíš detail...20% ()

Pythonator

Nevím, zda si tato komedie zaslouží tři hvězdičky, ale když dám jednu za Salmu, tak by to tak vyjít mohlo. Zábava to místy byla, i když děj poněkud skomíral ve scénáristickém pekle. Škoda, že to nebylo pojato jako šílená komedie plná ujetého humoru. Mohla to být řádná prdel, ale takto řídký humor takový film neutáhne. Každopádně to na odpad není. ()

• Natáčení začalo 13. ledna 2016, natáčelo se v USA. (Varan)