Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Frank a Nancy v podání důstojného Aleca Baldwina a svůdné Salmy Hayek jsou manželský pár příjemně střední třídy, s domem, prostorným naleštěným autem a s dcerou, kterou právě zanechali v prvním ročníku na univerzitní koleji. Do jejich výbavy spokojeného života patří i to, že si občas přihnou, ale ruku na srdce - kdo ne. Pak se ovšem nečekaně a ze dne na den ocitnou úplně na mizině. Jasně se shodnou na dvou věcech: milovanou dceru musí na drahé škole udržet stůj co stůj a nikdo se nic nesmí dozvědět. Jen je potřeba vymyslet, jak na to. Otevřou si tedy láhev a noc strávená pitím jim přinese do života spoustu otřesných nápadů. Například plán tajně pronajmout sousedův prázdný dům, na který mají dohlížet. Plán rychle přinese slušnou hotovost, ale jinak je samozřejmě zcela šílený a nemůže dobře dopadnout. Obzvlášť pokud dům pronajmete oficiálně registrovanému sexuálnímu predátorovi pod dozorem. Rodiče na tahu pak začnou vytloukat klín klínem, vršit jeden špatný nápad za druhým, až se jim všechny katastrofy vymknou kontrole. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (61)

blackkocour odpad!

všechny recenze uživatele

Vyjmenuju věci, které jsou 100x zábavnější nebo užitečnější, než čučet na tenhle brainwash, který má žánr komedie, ale připomíná horor.. takže, vyprstit Halinu Pawlovskou [zabere Vám to nejméně den, dva, než najdete tu velkou kundu Hančy], znásilnit svého psa [ti pojídači vlastních hoven si nic jiného nezaslouží..], dát si maraton seriálu Ulice [schválně, kam se po 480 hodinách dostane, já jsem u druhý řady], seřadit si plechovky fazol ve špajzu [však víte, šetření je na zimu velice moudré a úsporné], zkusit vypáčit všechny žárovky v bytě [když jste u toho šetření], a což se přikláníme k tomu, že můžete rovnou vypnout bednu. Je mi líto Baldwina, že v poslední době bere každou píčovinu, aby zaplatil složenky ve své křišťálové vile v Kalifornii. Jo a ještě můžete udělat dost dobrej kanadský žertík na souseda, třeba zahodit sirku před jeho barákem.. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Alec Baldwin a Salma Hayek mají své nejlepší už za sebou….o tom asi žádná….a takový jsou i samotní Rodiče na tahu. Zabavíme, ale na hvězdy se budeme koukat pěkně ze spod. Milióntátřetí variace na padající hajzl na posraného aka když už ve sračkách, tak po krk. Měla to být zběsilá jízda, ale výsledkem je pouhé náhodné nahazování jednotlivých rádoby vtipných situací. Jak říkám, neurazí, ale……. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Alec, Alec, dochádzajú prachy? :) Inak si viem len ťažko zdôvodniť, že sa dal nahovoriť na takúto sračku. Ja osobne som po dopozeraní filmu ani len netušil, o čom ten film bol, a to nieže by som ho nepozeral, ale celkový dej bol tak banálny a chaotický, že som si v polke filmu povedal, že to dopozerám len z povinnosti, keď už som začal. A s komédiou to má teda pramálo spoločného, skôr je to taká trápna zmeska "smiešnych" situácií bez nejakého hlbšieho významu. Jedna hviezdička za ako-takú snahu a tá druhá za stále sympatickú Salmu. Inak ale je to ťažký podpriemer v rámci žánru. 30 % ()

LiVentura odpad!

všechny recenze uživatele

Nechápu důvod vzniku takového filmu.?! Žena miliardáře si potřebuje přivydělat, nebo Alec měl pocit, že není moc vidět..? No díky bohu, že není vidět, topornějšího starého herce jsem hoodně dlouho v Hollywoodu neviděl! Ten chlap ztratil dávno dech... Zbytečnost, jejíž cílovku jsem nebyl schopen identifikovat. ()

zsn 

všechny recenze uživatele

Salma se hodí do komedií, to už ukázala. Teď už ale chodí do filmů ukazovat pouze své krásné tělo. Se svou životní jistotou díky svému zámožnému manželovi taky proč by jinak do filmu lezla. Alec je obyčejně také skvělý. Obyčejně. Problém ale je, že toto není komedie. Vlastně ani nevím, co to je a o čem to je. Název je absolutně matoucí a nemá zhola nic s obsahem. Nuda. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení začalo 13. ledna 2016, natáčelo se v USA. (Varan)

Reklama

Reklama