Rodiče na tahu

• USA Drunk Parents (více)
Trailer

Frank a Nancy v podání důstojného Aleca Baldwina a svůdné Salmy Hayek jsou manželský pár příjemně střední třídy, s domem, prostorným naleštěným autem a s dcerou, kterou právě zanechali v prvním ročníku na univerzitní koleji. Do jejich výbavy spokojeného života patří i to, že si občas přihnou, ale ruku na srdce - kdo ne. Pak se ovšem nečekaně a ze dne na den ocitnou úplně na mizině. Jasně se shodnou na dvou věcech: milovanou dceru musí na drahé škole udržet stůj co stůj a nikdo se nic nesmí dozvědět. Jen je potřeba vymyslet, jak na to. Otevřou si tedy láhev a noc strávená pitím jim přinese do života spoustu otřesných nápadů. Například plán tajně pronajmout sousedův prázdný dům, na který mají dohlížet. Plán rychle přinese slušnou hotovost, ale jinak je samozřejmě zcela šílený a nemůže dobře dopadnout. Obzvlášť pokud dům pronajmete oficiálně registrovanému sexuálnímu predátorovi pod dozorem. Rodiče na tahu pak začnou vytloukat klín klínem, vršit jeden špatný nápad za druhým, až se jim všechny katastrofy vymknou kontrole. (Bontonfilm)

Trailer

Spiker01

Oba titulní herce mám hodně rád a neodradily mě ani tradičně bídné recenze jak ze zámoří, tak od nás...jenže tenhle film je opravdu totální kravina, jíž těch 30% určitě přeji a absolutně nechápu, jak mohl Alec Baldwin se Salmou Hayek kývnout na film, kde jsou opravdu za totální blbce, chovají se hloupě a nelogicky a co víc, jsou neuvěřitelně otravní. Za mě smířlivějších 5/10 , protože to mě nebyla úplná ztráta času a uteklo mi to, ale už to nikdy nechci vidět. ()

silentname

"Drunk Parents" je komédiou, ktorá miestami funguje a miestami nefunguje. Má dobré herecké výkony a nie tak úplne dobré herecké výkony. Má momentky, ktoré ma pobavili a momentky, ktoré ma otrávili. Proste mix všetkého amerického, ktoré sa dostane do dnešných komédií. Myšlienku to má a je niekdy ťažké žiť s tým, že sme padli na dno, no nechceme, aby to naše deti videli. A od toho sa to vlastne potom celé odvíja. Myslím si, že casting filmu je celkom okey. Alec Baldwin toho moc neponúka, ale funguje v pohode, Najlepšie momentky tu majú ale podľa mňa Salma Hayek a Jim Gaffigan. Kedykoľvek sa objavia vo svojich momentkách tak ma pobavia. Okrem toho sú tu nejaké hlášky, ktoré fungujú, no potom je tu aj dosť fórov, ktoré nepadli na úrodnú pôdu. Pre mňa je ten film dosť mix. Som rád, že som ho videl, nemám pocit, že by som zabil svoj čas, no znovu by som si to nepozrel. Hodnotenie: C ()

Gilmour93

Stejně jako se před dům vyzvracel obývák manželů Teagartenových, vyblil Fred Wolf tohle nekomické veledílo. Účast Salmy, která vzhledem k roční době ani nemohla ukázat své přednosti, zde zřejmě byla na základě známosti z Machrů. Důvod přítomnosti Baldwina je mi neznámý. Zřejmě měl za úkol vrátit do pořadače neočíslované listy scénáře, které předtím rozfoukal vítr.. ()

LiVentura odpad!

Nechápu důvod vzniku takového filmu.?! Žena miliardáře si potřebuje přivydělat, nebo Alec měl pocit, že není moc vidět..? No díky bohu, že není vidět, topornějšího starého herce jsem hoodně dlouho v Hollywoodu neviděl! Ten chlap ztratil dávno dech... Zbytečnost, jejíž cílovku jsem nebyl schopen identifikovat. ()

D.Moore

Opravdu špatná komedie, která není ani k smíchu. Marně pátrám v paměti, jestli jsem Salmu Hayek nebo Aleca Baldwina někdy viděl v horším filmu, a mám silný dojem, že ne, protože "vtipy" nejsou vtipné, příběh nedává smysl, Baldwin je v poloze zahořklého cynického ztroskotance v drahém obleku zoufale nevěrohodný a Salma Hayek zcela bezradná. ()

• Natáčení začalo 13. ledna 2016, natáčelo se v USA. (Varan)