Na mušce (S01E07) (epizoda)

 • USA

  Crosshairs

Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 49 min

Tvůrci:

Steve Lightfoot

Režie:

Andy Goddard

Hudba:

Tyler Bates

Scénografie:

Scott P. Murphy
(další profese)
 • tron
  **

  A naťahujeme čas a naťahujeme čas a naťahujeme čas a ak je to pre vás otravné čítať, som zvedavý, či to pre vás nebude otravné skoro hodinu pozerať. Vzťah Punishera a Micra je zaujímavý (no nezabúdajte, ako v komiksoch zvyknú končievať kedysi najlepší priatelia...), ale o žiadny buddy klenot každopádne rozhodne nejde. Na siedmej časti sa (opäť!) prejavujú trademarky série - nízkorozpočtovosť (vojenská megazákladňa vyzerá skôr ako... nebudem urážať) a nelogika (prečo sa Billy zúčastnil prepadovej akcie? Čo ak by mu Punisher strhol kuklu?).(13.12.2017)

 • Kaka
  ***

  Na polovinu série zbytečně oťukávací příspěvek s jednou ne úplně vyladěnou akční scénou a situacemi, které mnohdy odpovídají béčkovým akčňákům. Psychologie postav nic moc a přímočarost, kterou se Punisher po většinu času tak pyšnil je momentálně trochu upozaděna. Konec super, ale jinak velmi vlažný posun kupředu.(29.11.2017)

 • CageDepp
  *****

  Konec trochu zklamání, ale néé pro diváka. To mě rozesmálo. Zatim nejlepší díl.(8.2.2018)

 • kenkaku
  ***

  Série se drží průměru i tentokrát. Otravná a nezajímaví linie s traumatem zmítaným vojáčkem dostala (bohužel) více prostoru. Akční desetiminutovka je pro změnu vložena doprostřed a nebýt toho, že se děj někam sune (to je jeden z kladů série - strojové tempo které posouvá děj konstantní rychlostí dopředu) bych se i nudil. Každopádně tohle opravdu není The Punisher na kterého Netflix naladil. pozn.: každý chlap co měl kdy sex ví, že takhle rychle po tom co je "hotovo" na záchod rozhodně jít nelze ;). Šašci :D(21.11.2017)

 • Wysch
  *****

  One badge... V podstatě sedmou epizodou by to mělo dle mustru netflixu začít, a platí to i u Punishera.(19.11.2017)