Komentáře uživatelů k epizodě (3)

"Kde sa ukrýva?" - "Och, Frank sa neukrýva. Je niekde tam vonku. A prelieva krv." Takto. Ako prvý diel, tak druhý je vcelku nuda, lenže postavy sú v podstate VŠETKY super (najslabší mi paradoxne pripadá inak vcelku šťavnatý Jeff Daniels a aj on v tejto epizóde získa - vďaka mrazivému monológu o svojom detstve - hlbší rozmer, ktorý mu doteraz chýbal) a vďaka tomu vás bude hrozne zaujímať, ako to s nimi dopadne. Hoci mala zatiaľ každá z častí výrazne drsné momenty (mestečko v jednotke, monológ v dvojke), myslím si, že to skutočné krvavé peklo nás ešte len čaká na samom konci.(12.1.2018)

Okej. Začína to nadobúdať jasnejšie tvary. Zápletka sa začína pomaly odkrývať. Začínajú prestrelky a máme tu aj nahotinky. Atmosféra stále nadupaná.(6.3.2018)

Zvláštní, ani druhá epizoda nepřinesla žádný výrazně zajímavý děj, a přesto jsem se nenudil. Vsadil bych se, že kdyby bylo spolu se zvukem a obrazem možné přenášet i pachy a vůně, pod vším tím potem, koňským pižmem a Frankovou zrající rukou bych cítil ozón jako před bouřkou.(9.2.2018)