Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • tron
  ***

  "Kde sa ukrýva?" - "Och, Frank sa neukrýva. Je niekde tam vonku. A prelieva krv." Takto. Ako prvý diel, tak druhý je vcelku nuda, lenže postavy sú v podstate VŠETKY super (najslabší mi paradoxne pripadá inak vcelku šťavnatý Jeff Daniels a aj on v tejto epizóde získa - vďaka mrazivému monológu o svojom detstve - hlbší rozmer, ktorý mu doteraz chýbal) a vďaka tomu vás bude hrozne zaujímať, ako to s nimi dopadne. Hoci mala zatiaľ každá z častí výrazne drsné momenty (mestečko v jednotke, monológ v dvojke), myslím si, že to skutočné krvavé peklo nás ešte len čaká na samom konci.(12.1.2018)

 • ScarPoul
  *****

  Okej. Začína to nadobúdať jasnejšie tvary. Zápletka sa začína pomaly odkrývať. Začínajú prestrelky a máme tu aj nahotinky. Atmosféra stále nadupaná.(6.3.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Zvláštní, ani druhá epizoda nepřinesla žádný výrazně zajímavý děj, a přesto jsem se nenudil. Vsadil bych se, že kdyby bylo spolu se zvukem a obrazem možné přenášet i pachy a vůně, pod vším tím potem, koňským pižmem a Frankovou zrající rukou bych cítil ozón jako před bouřkou.(9.2.2018)

 • LachtanShows
  ****

  Western je v seriálové sféře tak nevídaný, že je na samotném tvůrčím štábu poznat, že semtam neví, kam se přesně chtějí ubrat, tudíž Godless skáče od velmi nudných pasáží k těm hodně silným. Dost toho zachraňuje perfektní hudba (nejen v intru!) a herecké výkony hlavních postav.(17.6.2020)