Pozoruhodný příběh natočený podle skutečných událostí se odehrává během jednoho prodlouženého velikonočního víkendu. Snímek The Hatton Garden Job sleduje čtyři stárnoucí zločince z East Endu – v jejichž čele stojí šestasedmdesátiletý Brian Reader (Larry Lamb) – a jednoho tajemného muže (Matthew Goode), kteří společně zosnují největší loupež v dějinách Anglie. Jdou po nich snad úplně všichni - maďarskou mafií počínaje a vyšetřovateli ze Scotland Yardu konče. Tahle skvadra neduživých eastendských podvodníčků ze staré školy se rozhodla dosáhnout zdánlivě nemožného – provrtat se do nedobytného a přísně střeženého trezorového sálu v úschovně klenotů v honosné londýnské čtvrti Hatton Garden, a uskutečnit největší loupež všech dob. (HBO Europe)

blondboss

Táto "geriatrická" Dannyho jedenástka už svojim prevedením nemohla ponúknuť nič nové. Bolo to síce priamočiare vykreslenie najznámejšej britskej lúpeže storočia, avšak natočená veľmi strojene bez nejakých výrazných hereckých výkonov a navyše dosť nudne. Jednu hviezdičku pridám za celkom slušný soundtrack, ale tak či tak je to len čistý priemer v rámci žánru a slabé tri hviezdy. 50 % ()

Saxos

Vynechat zdlouhavé a zbytečné vrtání průlezové díry, dostali by jsme se na jednu hodinu stopáže, a byl by na světe dobrý pilotní díl nekonečného seriálu. Klady: dobrá muzika; ve vedlejší roli se nám ukáže upír Bill /Pravá krev/; neokoukaní GB herci. Zápory: přeci jenom nuda. ()

Bohulib

Celkem slušné, bylo tam pár nejasností, například role Franka Baskina. Navíc v českém dabingu byla chyba ve scéně, kdy se zloději domlouvali o rychlosti vrtání a jak dlouho to bude trvat. V dabingu to vůbec nedávalo smysl, protože vrtání bylo pomalejší proti plánu a hovořili o 3 hodinách místo 4, ale měly to být 3 díry místo 4, Taky mi hned nedošlo, že výraz "starej Bill" znamená policii. Viděl jsem i další film na stejné téma, zápletka se trochu lišila. Těžko říct, co se mi líbilo víc. A zajímalo by mě, jak to bylo opravdu. ()

Sa.sa

Super film o neskutečné loupeži, kterou provedli důchodci :))) Ať žije pan xxx, jj tak nějak... Dobře natočené i reálné... ()