Při letu na palubě Boeingu se v jednom okamžiku probouzí několik pasažérů. Ovšem ostatní, včetně posádky, z paluby letadla záhadně zmizeli. Muselo se to stát během pár desítek minut od startu. Na palubě je však jako cestující i pilot, který se ujme řízení. Letadlu se podaří bez větších problémů přistát, ovšem zdá se, že v liduprázdném světě. Brzy se ale začínají objevovat Časožrouti… Televizní adaptace stejnojmenné novely Stevena Kinga. (pfa)

stitch7

A vždyť to bylo fajn! Při rozdělení na dvě části film nebyl ani tak dlouhý, o to je ale více poznat, že první půlka byla lepší. Ne snad proto, že se ve druhé začly ukazovat PC efekty, ale proto, že dialogy byly o poznání horší. Ony efekty, včetně samotných časožroutů, mě překvapily. Čekal jsem to fakt horší. Role Stephena Kinga mi udělala strašnou radost!Jen kdyby ten konec byl takový, jako v knížce, dám i tu čtvrtou hvězdu. ()

willis

Trochu zbytečně roztažená 150 stánková novela do 3 hodin a v některých chvílích se postavy chovají dost nelogicky(při ohrožení furt něco vysvětlují i když nemají čas) a casting mi taky nesedl, ale na TV zpracování nadprůměr a příležitost pro Kinga aby si opět střihnul roličku. Je potřeba tohle zpracování hodnotit jako tv sérii, jinak by byl výsledek horší. ()

eraserhead666

Kingovu předlohu jsem dosud nečetl a ani po dvou zhlédnutí této filmové verze (2x90 minut) se k tomu nechystám. I když zvědavost, zda je to stejně nudná a nezajímavá sračka, je docela veliké. Přitom první film je poměrně dost napínavý, ten druhý to ale všechno zavede do hodně nepříjemných vod. K tomu ještě ploché postavy (v jednom případě doslova) a vševědoucí slepá holčička, podobné postavy mi prostě pijou krev a kazí jakýkoliv příběh. Obrovská slabota. ()

Phobia

V knižní (povídkové) předloze děj bez problémů funguje, ve filmu vyznívá vyústění s časožrouty velmi hloupě a směšně. I přes béčkové zpracování, občasné logické kiksy, slaboučké efekty a prkenné (ne)herecké obsazení (s výjimkou Davida Morse, který překlonil mé hodnocení ze dvou na 3*) se jedná o vcelku povedenou adaptaci Kingova díla. 55% ()

choze

Levně vyhlížející (hlavně mizerné triky) televizák v režii Toma Hollanda (HRůZNÁ NOC, DĚTSKÁ HRA) podle Kingovy předlohy, která podle mě podobně jako třeba TEMNÁ POLOVINA měla nakročeno k tomu stát se skutečnou hororovou klasikou (skvělá výchozí situace, jedna vynikající postava a originální monstra), ale k dokonalosti jí něco chybí. ()

• Autor předlohy Stephen King si ve filmu zahrál malou roli předsedy bostonské rady, která se objeví na letištní dráze v představách Craiga Toomeyho (Bronson Pinchot). (fisus)

Časové pásmo bylo změněno