poster

Taboo Tattoo (TV seriál)

 • Japonsko

  タブー・タトゥー

 • USA

  Taboo Tattoo

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy

Japonsko, 2016, 12x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • Jeoffrey
  *

  Tak já budu trošku přísnější než Goku a řeknu nejen, že střih je špatný, ale že výběr některých záběrů, prostě toho kam se bude kamera dívat, je místy dost divný. Animace je občas neskutečně statická a třeba úvodní sekvence ve škole, kdy tam byly jednotlivé záběry na mluvící a minimálně se hýbající postavy mi zrovna příliš nelahodily. Jako zajímavý protipól je docela akční animace v momentě kdy probíhají souboje. Ty jsou docela povedené a souboj na blízko za použití bojových umění nevypadal špatně. To už ovšem příliš neplatí u běžného pohybu jednotlivých postav. Styl kresby mi také nepřijde nějak extra přepychový, spíš slabší průměr. Dalším nedostatkem je až nepřirozeně naroubovaný fanservis, kdy některé zápletky končící touhle "službou pro diváky" jsou prostě totálně debilní (viz. třeba pátý díl a ping pong...).Celkově co se příběhu týká tak i v tomto ohledu to není nic extra. Jednotlivé frakce mají v podstatě jasně dané o co jim jde, jedni chtějí být ti nejsilnější a vládnout světu, další chtějí vést válku se všemi, všechny porazit a vládnout světu a hlavní hrdina - ten chce světový mír... No je to tak trochu hloupě klišovité, asi jako projev spousty finalistek Miss. Navíc i ty postavy se chovají tak nějak divně a nepřirozeně. Prostě jako celek to vůbec nepůsobí kompaktně a asi jediné, kdy se na to dá dívat jsou pasáže, když se zrovna bojuje, ale i tam zaznamenávám jisté nedostatky a drobné detaily, které mi dojem kazí (když hlavního hrdinu zasáhnou několikrát mečem, kolem něj a pod ním je krve jak z vola, jak je možné, že za chvíli, když hrdina nahodí "power-up" se mu sama vyčistí košile ? Tohle je magie!). Takže je mi líto, ale stejně jako Goku ani já nedám víc jak 5 dílů. 2/10(5.7.2016)

 • SonGokussj
  *

  Vezměte charakter, který je hned od první episody nesympatický, holku, která ho miluje, šéfku, která má 50 ale vypadá na 18, dejte to do školního prostředí, doplňte pár villanů a vymyslete nějaké nadpřirozeno, které to všechno pojme dohromady. Tetůvky... Díl co díl byl Taboo-Tattoo horší a horší, až pohár trpělivosti překypěl. A to velmi zajímavě. Do 4. dílu to "Ještě ušlo", ale 5. díl vypadá, jako kdyby jim odstřihli veškeré peníze, střihy jsou nepochopitelné, natvrdo narvané ecchi, nepochopitelný vývoj událností, naprosto příšerní záporáci, kteří chtějí jednu chvíli zabíjet, druhou chvíli hrát ping-pong, mno, nemám slov... Je to břečka zmatků, naprosto nic nepřinášející. 5EP Drop 15%(4.7.2016)

 • LeitoSE
  *

  Ďalšie preplácané anime so superschopnosťami, ktoré nemá hlavu ani pätu a všetci sa tvária ako neuveriteľne sú úžasní. Ďalší nebojácny hlavný hrdina, ktorý sa náhodou dostane do konfliktu s tajnými organizáciami. Ďalšie absolútne nevkusné a bizarné použitie fanservisu. Seriál neprináša nič nové a ani to okopírované nie je spracované dobre. Má to ale pekné obrázky tetovaní. Drop 3/12 - 15%(9.8.2016)

 • mimozakon
  *

  Chaotické bez přidané hodnoty. Animace ujde ale spíš standard.(4.8.2019)

 • DaweForeman
  odpad!

  Až teprve ke konci jsem si začal pokládat otázku, proč vlastně sleduju tohle anime? Tohle je opravdu tragický po všech stránkách. Připadá mi to, jako kdyby autoři mi jen celou dobu ukazovali zdvižený prostředníček. Jediný takový bezvýznamný plus je pouze hudba. Animace příšerná - obzvláště je to vidět u toho posledního dílu, kdy je naprosto vidět ono opakovaní jednoho a toho samýho furt dokola a myslí si, jak je to hrozně akční. Dále příběh plný klasických hrdinských klišé - samozřejmě těch nejhorších. Zase tu je hlavní hrdina, který je svou "spravedlností" naprosto nesnesitelný a ostatní postavy jaksi nepobrali taky moc rozumu. Dále je tu vidět i onen klamný pohled Japonců na Američany - takhlenc teda opravdu ne. Příběh sám o sobě je taky vlastně o ničem - kdy pořádně ani nevím o čem to bylo a tak nějak to všechno působí zbytečně.(20.9.2016)