Chapter 3 (S01E03) (epizoda)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2017, 44 min

 • IvoB
  ****

  Oproti předchozí epizodě posun nahoru. Stále se do velké míry vysvětlují složité schopnosti jednotlivých postav a děj se odehrává v jednom prostředí. Nicméně se ke slovu dostanou i hororově laděné a řádně zmatečné flashbacky. Třetí epizodě se daří těžit ze zajímavé premisy seriálu a zdatně láká na další dění. Občasné pomalejší tempo je jen menší výtkou. Stále to stojí za to. Tady je celá recenze.(24.2.2017)

 • Richi007
  *****

  Treti dil nasazuje latku vysoko. Prvni dil byl zvlastni a clovek nevedel, co si ma myslet. Bude to pak jen dalsi komiksarna? Bude to nejaka zpatlanina o blaznech? Nebo co to bude? Druhy dil posouva pribeh mnohem dal a zajimaveji. Treti dil nikam nic neposouva, ale za to nam dava vetsi pohled do hlavy hlavniho hrdiny a ukazuje velmi kvalitni scenar. K tomu dodejte vysoce kvalitni strih a hratky myslenek. Vznika skoro az hororove masakralni gulas, ktery ale tvori perfektne uceleny dil.(26.2.2017)

 • Nevka
  *****

  Legion zcela naplňuje své předpoklady a potenciál. David se Syd jsou opravdu výteční (zatím můj nejoblíbenější pár, ať už na seriálovém, či filmovém poli). Tento díl stavěl na hororovém základu a výchova, které se ze strany svého otce David dočkal je víc než zarážející. Hawley navíc skvěle pracuje s atmosférou a nechává svého diváka tápat, což se mi líbí. Opět tedy skvěle vystavěná epizoda. Jen ten play-time tady bych moc neřešil (ve skutečnosti +/- 42 minut, ne hodina).(27.2.2017)

 • Martrix
  *****

  Hororový díl, kde by si některé scény nezadaly s Noční můrou v Elm street, nebo nějakou Kingovkou. Líbí se mi to čím dál víc. Pokud pořád nadáváte na schematické scénáře, kde dokážete předvídat, co kdo s kým...tak tady si od nich odpočinete. Zase takové psycho jak to tady někteří popisují to není...nesmíte mít místo hlavy vydlabanou dýni a čekat, že vám bude všechno vysvětleno.(6.11.2017)

 • tron
  ***

  "Miluješ ma?" - "Vieš, že áno." - "Potom niet čo dodávať." No, oproti nudnej druhej časti je to predsa len zlepšenie, ale na skvelú prvú časť sa nechytá. Ku koncu to začne byť zaujímavé a do univerza Noaha Hawleyho pomaly ale isto prenikáme, ale až na dojímavú scénu "objímanie chlapčeka" tretej epizóde chýbajú podobné pamätné okamihy. Verím, že po opatrnom a jemne kostrbatom rozbehu sa to ku koncu začne prudko zlepšovať. Chápem, že celá tá "zmätenosť" je schválna, ale už to začína jemne otravovať. Plusom ale určite je autoritatívna komiksová mentorka Jean Smart (alias brutálna mafiánka z druhej série Hawleyho dokonalého Farga): "Chcem ti pomôcť. Vyliečiť ťa. Aby si bol zdravý a šťastný. Pretože si to zaslúžiš. A áno, potom, keď sa mi to podarí, ťa chcem trocha využiť. Lebo sme vo vojne, ktorú prehrávame."(16.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace