poster

Rampage: President Down

Akční / Krimi / Thriller

Kanada, 2016, 99 min

Režie:

Uwe Boll

Kamera:

Mathias Neumann

Producenti:

Uwe Boll

Kostýmy:

Kelsey Baran
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  **

  Uwe to zkusil i do třetice. Po solidní jedničce a příšerný dvojce je trojka kvalitativně něco mezi, nicméně není to ani dost zábavný ani profesně dobře zvládnutý spíš taková mdlá kaše, která pravda aspoň není tak strašně nudná jako druhý díl, ale to nemění nic na tom, že kromě jedničky už se Bollovi další pokračování nepovedli.35%(25.11.2016)

 • Morholt
  **

  Mě se tedy, narozdíl od mnohých, docela líbila i dvojka, ačkoliv byla znatelně slabší, než první díl. No a tady Uwe podává odvar právě z horšího pokračování a není to ono. Akce se vlastně sestává jen z výbuchů a trochu krve aby člověk pohledal, Billyho promluvy do kamery se opakují a co nabídnout nemají ani vedlejší postavy, pokud nepočítám nekorektní pohled na černošskou kriminalitu v podání jednoho z agentů FBI. Tak snad už to Boll nebude dojit do čtvrtice. 35%(22.9.2018)

 • Corpsegrinder
  odpad!

  Jak jsem již několikrát psal, první Rampage byl sám o sobě dobrej film se slušným nápadem i provedením, ten druhej ovšem udělal chybu v tom že hlavního hrdinu zavřel do jedný místnosti což naprosto popřelo smysl takovýho filmu. No a tohle? Tohle už je uplně v hajzlu... Celej film se odehrává pouze na dvou místech, buď sledujeme hlavního hrdinu jak se schovává v lese a natáčí ty svoje proslovy a nebo zde máme partičku příšerně zahranejch agentů co se ho snaží dostat z komory maskovaný za kancelář. Titulní zastřelení prezidenta se odehraje úplně mimo záběr na začátku a jen se o tom mluví. Jediná akce se odehraje na konci když dojde na přestřelku s policajtama, to je vše. Natáčení předcházely asi dvě neúspěšný crowdfundingový kampaně a podle toho to taky dopadlo. Tahle sračka si nezaslouží ani hvězdu.(21.10.2016)

 • oveckaoa
  **

  Nejhledanější chlápek Usa si na youtube postuje videa ve kterém navádí v zabíjení elit a prezidenta (už tohle je totální blbost kdo byl někdy na youtube ví, že takové videa by mu nikdo nepovolil zvláště,když někdo ukáže ve videu zadek a už se to cenzuruje) . Pak ho taky zabije a policie po něm jde (nechápu jaký smysl mělo to s tím Islámským Státem) a zabije ho jelikož je, ale připravený tak jich vezme všechny s sebou. Po jeho smrti, ale začne revoluce kdy jeho následovníci zabíjejí bohaté a policajty. Zatímco 1 a 2 část jsou hodně povedené tohle je hodně slabé. P.s. nejvíce pobavil dialog kdy jeho žena nadávala, že její muž nebyl terorista tak co asi byl, když zabil tolik nevinných lidí.(27.10.2017)

 • Martin29
  **

  Ze všech 3 dílů nejslabší. Bill odstřelí prezidenta, víceprezidenta a ještě kohosi všechny jednou ranou (to mě příjde jako blbost, ale budiž) a zákon po něm jde (nevím proč ti policisté neměli neprůstřelné vesty, když šli po ´´ největším teroristovi Usa,,). Bohužel 3/4 filmu jsou kecy typu Je potřeba dělat něco se svým životem Mí následovníci mě pomstí a takové sračky. Navíc ty kecy, když se člověk zamyslí jdou hodně mimo (Jay-Z bydlí na kopci daleko od lidí nemůže to být třeba kvůli tomu, že chce mít své soukromí a klid od fanoušků a paparazzi to ho asi nenapadlo že nebo Avengers propagují zbraně a co by jako chtěl, aby se tam mlátili pěstmi nebo jak). Ty scény s ISIS jsou úplně zbytečné a nechápu jejich smysl (obviní je z vraždy prezidenta a těch ostatních přitom mají na videu jak se k tomu Bill hlásí o takové blbosti jako, že silně pochybuji, že by mohl dávat na youtubě videa kde vyzývá k zabíjení lidí ani nemluvě). Naopak závěr to hodně zachraňuje. P.s. někdy si v městě odchytnu nějakého bezdomovce a řeknu mu, že by měl něco dělat něco se svým životem jinak umře jsem zvědavý jestli si na mě pak někdy vzpomene jak tenhle na Billa (to nevěděl dřív, že pokud něco neudělá, že chcípne a museli mu to naznačit?).(23.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace