poster

Rampage: President Down

Akční / Krimi / Thriller

Kanada, 2016, 99 min

Režie:

Uwe Boll

Kamera:

Mathias Neumann

Producenti:

Uwe Boll

Kostýmy:

Kelsey Baran
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ledzepfan
  **

  Tak nevím.. První Rampage bylo vcelku silnou, cynickoanarchistickou agitkou s prvky militantního nihilismu které Boll ve dvojce nechal naplno rozkvést. Oba díly byly kapku těžkopádné, myšlenkově roztříštěné, názorově přestřelené a argumentačně naivní, ale v obou případech jsem musel ocenit, že je to výsledek Bollovy autentické snahy vykřičet svou frustraci a extrémní skepticismus v takovém tvaru a formě která vzbudí minimálně živou diskusi. Třetí díl měl evidentně v této snaze pokračovat, jít o level výše a rýpnout do témat která vyprovokují k reakci (diskusi, hádce, rvačce atd...) i ty poslední ignoranty kteří doteď Rampage sérii přehlíželi jako další nonsens od Uweho Bolla (zcestně onálepkovaného jako"Nejhoršího žijícího režiséra"). Jsou zde ale dva zásadní problémy. 1. Je zřejmé, že Boll nesehnal dost peněz. Po technické stránce z filmu čouhá lacinost, znouzectnost, kompromis atd na sto honů a je to o to výraznější, že scénář řeší tak veklou věc jakou je smrt presidenta. 2. Film je tentokrát názorově plytký a nekonzistentní. Žvaní se tam pořád ale nic nového neuslyšíme. Člověk by čekal, že Boll dovršením trilogie semkne své militantní názory do rafinovaného celku který se stane jakýmsi jeho manifestem.. Ale ono hovno.. Uwe tam jen bezradně plácá do kaluže levičáckých teorií a vlastních dojmů a všechno to snažení je víceméně spíše kontraproduktivní......... Vysledný dojem v heslech: Diletantství, Promarněná šance, Nuda, Zklamání.(24.11.2017)

 • oveckaoa
  **

  Nejhledanější chlápek Usa si na youtube postuje videa ve kterém navádí v zabíjení elit a prezidenta (už tohle je totální blbost kdo byl někdy na youtube ví, že takové videa by mu nikdo nepovolil zvláště,když někdo ukáže ve videu zadek a už se to cenzuruje) . Pak ho taky zabije a policie po něm jde (nechápu jaký smysl mělo to s tím Islámským Státem) a zabije ho jelikož je, ale připravený tak jich vezme všechny s sebou. Po jeho smrti, ale začne revoluce kdy jeho následovníci zabíjejí bohaté a policajty. Zatímco 1 a 2 část jsou hodně povedené tohle je hodně slabé. P.s. nejvíce pobavil dialog kdy jeho žena nadávala, že její muž nebyl terorista tak co asi byl, když zabil tolik nevinných lidí.(27.10.2017)

 • goauld
  *

  Celkem koncentrovaná nuda... Neustálé "akční" házení kamerou, spousta keců "agentů" z nichž jeden je jakoPatriot, druhý zase (potajmu) nadržuje Billimu. Stále spousta keců o ničem z odposlouchávané kanceláře FBI, pak jeden útok jakoEMP a nakonec se dozvíme, že slavného presidenta a jeho sebranku zabila jakási rodinka ekonomických migrantů :-))) noooo nazdar. A dááále (aby se asi neřeklo) - prej ISIS !!! a tak USA nasadilo 35 nukleárních střel, neutronových a zajisté i pár utronových bomb na chudáky Pákistánce...... a Billy mezitím denně dává na youtube ze své skrýše hluboko v lesích (zajímavé je, že jak věčně si amíci ve filmech neustále stěžují na "NO SIGNAL" tak u něj jako zázrakem je vždy a to dokonce pod zemí :-))) Takže jeden ani neví, kam by měl tento snímek zařadit.... Kromě sci-fi a westernu je tam asi všechno.... Update: ...tak ted vidím, že to je dílko z Kanady - tak to OK, tam asi signál mobilu je všude ;-) to není USA :-)(31.12.2016)

 • Wacoslav1
  **

  Uwe to zkusil i do třetice. Po solidní jedničce a příšerný dvojce je trojka kvalitativně něco mezi, nicméně není to ani dost zábavný ani profesně dobře zvládnutý spíš taková mdlá kaše, která pravda aspoň není tak strašně nudná jako druhý díl, ale to nemění nic na tom, že kromě jedničky už se Bollovi další pokračování nepovedli.35%(25.11.2016)

 • Corpsegrinder
  odpad!

  Jak jsem již několikrát psal, první Rampage byl sám o sobě dobrej film se slušným nápadem i provedením, ten druhej ovšem udělal chybu v tom že hlavního hrdinu zavřel do jedný místnosti což naprosto popřelo smysl takovýho filmu. No a tohle? Tohle už je uplně v hajzlu... Celej film se odehrává pouze na dvou místech, buď sledujeme hlavního hrdinu jak se schovává v lese a natáčí ty svoje proslovy a nebo zde máme partičku příšerně zahranejch agentů co se ho snaží dostat z komory maskovaný za kancelář. Titulní zastřelení prezidenta se odehraje úplně mimo záběr na začátku a jen se o tom mluví. Jediná akce se odehraje na konci když dojde na přestřelku s policajtama, to je vše. Natáčení předcházely asi dvě neúspěšný crowdfundingový kampaně a podle toho to taky dopadlo. Tahle sračka si nezaslouží ani hvězdu.(21.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace