Arnoldovy patálie

Hey Arnold! The Movie

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2002, 76 min

Rozpočet $3miliónyTržby USA $13,728,902Tržby Celosvetovo $15,249,308(4.7.2009)

Stejnojmený seriál měl docela slušný úspěch a tak tvůrci vyrukovali s filmovým zpracováním. Nenápaditý snímek s úrovní děje, která by se vešla asi do dvou epizod nepostrádá nápad, ale jedná se o trochu natahovaný produkt. Pro ty, kteří stále vzpomínají na seriál se ve filmovém zpracovní nalezne pár vtípků, takže za zabití času bych to nepokládal. Film je však jen průměr, seriál byl nadprůměr.(20.7.2005)

Arnold patřil na SuperMaxu mezi mé nejoblíbenějších hrdiny. A tudíž jeho celovečerák viděný s mírným odstupem jen příjemně utužil vzpomínku.(25.11.2010)

• Indiana

Já nevim proč, ale vždycky, když dávají v televizi tento film, tak začne pršet a já mám zkaženou náladu.(10.6.2005)

• DaViD´82

Seriál byl velmi dobrý, ale tady je tématu na jednu klasickou epizodku a ne na celý film. Sice je to jediný, ale za to dosti výrazný zápor, jelikož film opravdu strašně nudí a je děsně utahaný, že se obávám zda by u něj neusla nudou i cílová dětská skupina.(14.3.2005)