Zabít Gunthera

• USA Killing Gunther (více)

V komedii, která se odehrává ve světě nájemných vrahů, si několik mladých neostřílených zabijáků najme štáb dokumentaristů, aby získali nezvratný důkaz, že právě oni zabili největšího z nechvalně proslulých zločinců všech dob – Gunthera. Jenže Gunther o jejich plánu ví a je odhodlaný učinit jim ze životů peklo. Začíná závod s časem, ve kterém se z lovců rychle stává štvaná zvěř. (Bontonfilm)

jardas odpad!

Velké zklamání. Arnold se objeví až po hodině filmu. Do té doby neskutečně stupidní humor...a poté vlastně také...neskutečně nudná hloupá kravina. ()

Michalsafr

Do toho vrtulníku se měl Ahnold dostat ještě před začátkem natačení. Was für ein beschissen Film. Warum machst du das Arnold? ()

Raziel811

Netuším, co vedlo Arnolda, aby se upsal takové kravině. Ani jako totální parodie to není zajímavé. Neplýtvbejte časem na takovou hloupost. Bez debat je to Arnoldův nejhorší film ze všech a to říká jeho velký fanda. ()

michalkop

Skvělá parodie na firemní kulturu korporací a team buildingy, ale nějak jsem v tom nedokázal najít vtipné momenty, kde bych se zasmál. Tak jsem film ještě před půlkou vypnul. ()

komando20

dve hviezdičky jedine za Arnolda, kebyže je vo filme priebežne od začiatku a Taran nie je tak mega trapný bol by to celkom fajn film, ale to sa nestalo takže velke sklamanie, ale Arnieho chcem ešte vyzdvihnuť za tu skvelu pesničku na konci :)))))))))))))))))))))))))))))))))) ()

Maulincio odpad!

Vypnul bych to už v 1/4, ale říkal sem si že se to s Arniem zlepší. Jenže chyba! Ve 2/4 už sem to nemohl vydržet a tak sem to jen proskákal a vypnul, žádnýho Arnolda sem totiž neviděl a po zkouknutí té příšernosti předtím sem neměl náladu ho hledat. ()

Mark1983

Film mi byl doporučen jako zábavná komedie plná super komediálních dialogů. Až na pár úsměvných momentů, kterých je ve filmu málo, se film degraduje do podprůměru. ()

Fenk

Když se asi tak po hodině objeví dědko Arný, je to kupodivu snad ještě horší. Takhle sem si ten důchod nepředstavoval. ()

mullerad

Akčný killer film na štýl Johnny English, Béčko plné smiešno-trapných momentov, niekoľko naozaj vydarených scén. Arnie si to užíva z ľahkosťou Ačkového zabijáka a dvíha kvalitu o 3*. Dole hviezdy za to, že sa tam Arnold priplichtí až ku koncu filmu a pre fanúšika ostane bolesť v srdci za to, že vidí nesmrteľnú legendu takto zostarnúť. Na ľahký večer v spoločnosti piva a kamošov celkom môže byť. ()

HBJ

Netuším, jestli to bylo víc trapný nebo hloupý, ale vtipný teda určitě ne..Jedna je jen za dědu Arnyho, kterej je i v těchto sračkách aspoň pořád ve formě. ()

Pythonator

Z milosti za tři. Ale jen z lásky k Arniemu. Rozhodně tomu ovšem nelze upřít originální nápad. A rozhodně to patří k tomu nejlepšímu z trapného žánru Found Footage. Místy se dokonce i zasmějete, ačkoli je to převážně spíše trapné. Arnold to však jistí a jakmile se objeví ke konci (konečně) na scéně, tak se musíte usmívat. ()

nudlis odpad!

Zbytečná slátanina. I já jsem se nechal nachytat na Arnolda, který se ve filmu ale skoro neukáže, jen se o něm furt žvaní. ()

PeteBuck

Berte to ako paródiu na Johna Wicka a občas sa aj zasmejete. Nie je to žiadne veľdielo, ale ani katastrofa. Ujetý snímok, ktorý by som hodil do žánru paródia. Banda poloretardovaných profesionálov zabijakov sa rozhodne z rôznych dôvodov odpratať kráľa všetkých nájomných zabijakov - ktorého hrá samotný Arnie. Ten sa tam celý film iba párkrát mihne ako tieň - evidentne hraný inými hercami a potom sa konečne objaví vo finále. Tento film je blbosť. Ale blbosť, ktorá odsýpa celkom slušne a ak ju neberiete vážne, tak sa občas aj usmejete. Pekné je, že tí herci sa neberú vážne, tento film sa neberie vážne, lebo je to jedna neskutočná hovadina. Chápem, že mnohí na to čumeli, lebo tam hrá Arnie, ale ja som bol viac zvedavý, v akých skvostoch to hrá ťažká hviezda osemdesiatych a prvej polovice deväťdesiatych rokov a mám dojem, že mal ísť už dávnejšie do dôchodku. Ale ak bude hrať v takýchto volovinách, tak to ešte nejako ustojím. ()

Xaphan

Tenhle film pokračuje v takřka vymřelém žánru akčních "céček". Myslím si, že až čas ho docení. Pro příklad, podle mě další akční "céčka" jsou - Armáda temnot, Freddyho smrt ()