Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

lingering

Opět jsem rozpolcen mezi (intelektuálním) odpadem a absolutním hodnocením (ultimátní perverze). Šmírácká kamera, repliky šustící papírem a především absence racionality a emoce za každou cenu - někdo dobře placenej to švihá pěkně podle jednoho mustru. Tohle můžou brát vážně snad jen lidi s IQ pod 90. Honza Musil za to půjde do pekla, kam ostatně patří i tak. Největší WTF je ale samozřejmě publikum, kde tu taťka pokyne rukou (toť), jinde mamka rozhodí ruce (šmarjápanno, co s tím?) - asi aby diváci doma věděli, jak se má reagovat. ()

beruberu

Tak já se stal bohužel závislým člověkem na tomto pořadu ,protože tv mám jako kulisu a proto semito začalo líbit tak téměř hltám každý díl . ()

demovka

Nejvíce na tom vadí, že je to nastrojené a umělé, nevyvážené a není to nestranné. Někdy je velice znát, jak se ti hlavně mladí snaží hrát a nejde jim to. Nesedí tam psycholog, který je tam silně potřeba. Rozhodně to nemá nic společného s Oprah Winfrey show. Pan Musil to nemá zapotřebí a myslím, že klesá jeho úroveň jako modrátora. ()

Rarity_MLP odpad!

Po shlédnutí jákesi modifikace této žumpy, Nebezpečné vztahy live, jejichž smysl a rozdíl mezi klasickým škvárem Nebezpečné vztahy mi jaksi unikl, se ani já neubráním písemnému hodnocení. Nejprve je však nutné podívat se na celou věc s jistým odstupem, tisíc padesát osm světelných let je dostačující vzdáleností, abychom pochopili, do jak pochmurného světa plného lží, nenávistí, podvodů, internetů a koblihářů se toto dílo narodilo. Doba je zlá a stejně krutá je i konkurence, a to dokonce i na vlastní půdě, tedy na TV Barrandov. V prvé řadě zde máme Soudkyni Barbaru, Soudce Alexandra a Nejvyšší soud, inu všechno vzdělané mudrce rozdávající pokuty v řádu pěti tisíc korun československých a snažící se vychovat z běžného diváka zkušenného a znalého právníka. Poté zde máme jistou přehřátou Cibuli, která v nezkrotné pýše a mnohdy i za mrzký peníz nasadila těžký kalibr v podobě štědrými cenami oplývajícího Roztoč to!, životními moudry překypující České tajenky a úchylně-špionážního veledíla Můžu dál?. Poté zde máme souhvězdí spíše neškodných, ale trapností stále velmi nabušených pořadů, provozovaných v rámci rady vzájemné hop-do-postelové pomoci, kde se za nejvýznamnější její počin považuje pseudoseriózní Exkluziv Kateřiny Brožové. Životem v takto globalizované a kapitálem ovládané společnosti, kde i lejno vašeho psa je s pýchou prohlašováno za lejno jiného psa, se i zde najde laciná kopie laciné kopie, Život na houpačce. Pořadem provázející a motýlkem na krku hypnotizující trávicí soustavu je jistý úderník soudruh Jagelka, který poháněn vidinou lesknoucího se groše vykrádá i tak již vykradené Nebezpečné vztahy. Moderátor Herr Musil to nemá lehké, až ve zralém věku objevil smysl života, respektive smysl soužití s mladým svazákem, rozjel hvězdnou kariéru v nekonečném seriálu a stal se jakousi ikonou trapností tvorby překypující televize. Neméně lehké to nemají ani Nebezpečné vztahy a jejich pozdější reinkarnace, tedy mnou výše zmíněné Nebezpečné vztahy live, a mnou díky Bohu nezmíněné Jak to dopadlo. Trapnost a primitivnost konkurence s hrdostí sovětského tanku valícího se berlínskými ulicemi, dohánějí předem sehranými emotivními scénami, publikem které jsou schopni plně nahradit i papundekloví panáci, herci posbíranými z náhodných kolemjdoucích na ulici před studiem (tradice TV Barrandov sahající do před Noemovské éry) a slzy překypujícím moderátorem, který se však s moudrostí krále Šalamouna a neomylně střílejícího křižníku Potěmkina vždy rozhoduje podle předem sepsaného a s vervou nastudovaného scénáře. ()

solver odpad!

Jediná zajímavost, nebýt to hrané, bylo by to velmi dobré. Chápu, že by to nemohlo jít každý den, ale realita tam prostě chybí. Blbce nemůžete dělat ani ze seriálového diváka :) ()

bambas odpad!

Ty vole, jestli nekdo veri, ze jsou tam skutecni lide z jejich pribehy, tak musi bejt totalni kokot! Samej komparz a jeste blbe zahranej. No, na druhou stranu, co bysme mohli cekat od takove stoky, jako je TV Barrandov a Honzy Musila, ze jooo!? ()

Peddro odpad!

Stačí mi ukázka, když omylem přepnu na TV Barrandov. Vážně jsme na tom tak špatně, že se toto vysílá? Může klesnout úroveň TV hlouběji? Co se odehrává v hlavě lidem, kteří to tvoří, a především těm, kteří to sledují? Neumím si představit, kdo to může sledovat.....? ()

NeedfulThing odpad!

Kdy už si produkce českých televizních společností uvědomí, že je čas vytáhnout hlavu z prdele? Všimli jste si vůbec, že už není rok 1997? Vůbec jsem nepochopila, co to divadlo má znamenat. Každého, kdo se na tomto pseudoochotnickém divadle podílel, bych donutila dát výpověď s doložkou, že už nikdy nikdy nikdy nebude pracovat pro zábavní průmysl, neboť toto beru jako urážku jakéhokoliv vkusu, i toho sebedebilnějšího diváka. Viděla jsem toho hodně, ale tohle řadím mezi TOP 10 dementností, na které kdy kdo vyhodil peníze. ()

McZmener odpad!

Po shlednuti dnesniho tretiho dilu jsem presvedcen o tom, ze pribehy jsou smyslene a ze ucinkujici jsou najati herci. Tento dil to jasne ukazuje, protoze mlada manzelka Zuzana je naprosto stejna jako ucastnice reality Farma jmenem Jana Kaderavkova. Ma i stejny piercing v nose. Timto jasny dukazem je jasne, ze tento porad je komedie sehrana herci se smyslenymi pribehy. Budu se snazit tento text zverejnit a zastavit toto trapne predstaveni komediantu z Barandova. ()

CML1975 odpad!

Co to bylo? Na to se nedalo koukat! Viděl jsem díl vysílaný 10.09.2016 a musím říct, že to bylo psycho...zděšeně jsem civěl, k čemu je ochotný se upsat i moderátor...je vidět, že prachy vládnou světu. Obsah: Chlap, který si během třináctiletého manželství zasouložil čtyřikrát a zplodil čtyři děti, podezřívá svojí manželku, že prvorozená dcera není jeho. Během show se dozví, že není otcem ani jednoho dítěte...manželka je poběhlice a sektářka. To vše doprovázeno hysterickými výlevy a výčitkami, jak manžel nedůvěřuje manželce. Po shlédnutí říkám, už nikdy více...od začátku říkám, že televize Brožová (rozuměj sračkoidní TV Barrandov) je úplně mimo... ()

kataklysm

Barrandov nás zasypává kdejakou sračkou a teď tomu není jinak...Ovšem na tohle jsem koukal s otevřenou hubou,bavil jsem se, kam až jsou lidé schopní zajít, od moderátora přes ty "super" herce, producenty,režii až po skvostné publikum. Takovou dálku za hranice lidského chápání jen tak někdo nedošel.Pro mě neprozkoumané universum debility, které mi cuká koutkem, při každém shlédnutí. Výtečné Sci-fi. ()

DarkSikorski odpad!

NO DO PRDELE!!! To v Barrandově nemají jediného normálního scénáristu? To tam není jeden jediný člověk, který by dokázal dát dohromady nějaký smysluplný pořad??? No... evidentně ne. Z herců tam jsou akorát naplaveniny, které už nikdo nikde nechce a nápaditost pořadů veškerá žádná. A tohle je jeden z tisíce důkazů. Plešatej Musil řeší čí je čí dítě. Takže ještě jednou... NO DO PRDELE!!!! ()

Straspytlik

"Budou v něm skutečné lidské příběhy..." To kdyby tam bylo, tak budiž. Ale tohle je dost nezvládnutě inscenovaná talk-show a ještě navíc silně zavánějící politickou korektností. Divím se, že po tom, co si někteří aktéři ve skutečném životě prožili, do něčeho takového vůbec šli. ()