Parádní kousek (S04E12) (epizoda)

Show Stoppers

Drama / Horor / Thriller

USA, 2015, 44 min

• Arkanoid

Evan Peters. Najkrajší okamih celej série sa tvorcom podaril na konci tejto epizódy, kde je vidieť krása, smútok, hrdinstvo aj irónia hrdinu v jednom zábere a jedinej vete: Thank you.(21.5.2018)

Elsa privedie lekára Massima, ktorý jej spravil protézy na nohy aby pomohol Jimmymu z jeho rukami. Maggie monštrám prinesie dôkaz o Stanleyho vine a monštrá sa mu pomstia. Tiež sa rozhodnú pomstiť Else za smrť Ethel, avšak dvojičky ju varujú a tak narýchlo odíde z Freak Show a atrakciu predá dandymu. Chester chce predviesť nový trik z rozpílením človeka, dvojičky mu odmietnu asistovať a ich miesto zaujme Maggie a Chester ju prepíli na dve polovice. Následne "zabije" svoju bábiku a ide sa udať za jej vraždu na políciu. Dandy sa stáva šéfom Freak Show a Massimo nasadí Jimmymu jeho nové ruky. Tri skvelé momenty, odkaz na film Freaks, Jimmyho voľba tvaru protéz a osud Stanleyho a Maggie. Skvelý záver a to nás čaká ešte jedna epizóda.(9.12.2018)