Reklama

Reklama

VOD (1)

Prezident zápasí s morálními aspekty dohody, kterou musí uzavřít. (Disney+)

Recenze (4)

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předchozí epizoda 10. série American Horror Story odstartovala příběh s názvem Death Valley. Ten se odehrává ve dvou liniích- minulosti v období vlády prezidenta Dwighta Einsenhowera a v současnosti, kdy se to celé točí kolem čtveřice mladých lidí, kterým se stanou záhadné věci. To co se dalo říct o sedmé epizodě se dá následně do velké míry aplikovat na epizodu osmou.   Nadále platí, že linka zasazená do minulosti je zajímavější. Opět je černobílá, McDonough je v roli Einsenhowera nadále fantastický a do děje je zapojen i John F. Kennedy, jeho milenka Marilyn Monroe či Richard Nixon. Zapojování popkultury do příběhů American Horror Story nepřichází o svou zábavnost a této lince se nadále nepřichází vystrčit všechny trumfy.   Stejně tak nadále platí, že je to s linkou točící se okolo současné čtveřice obtížnější. Nadále je poznat, že to má celé záměrně uvolněnější atmosféru a dokonce se začnou objevovat indicie spojené s tím, že dvě rozdílné příběhy 10. série možná nebudou úplně rozdílné a budou mít spojovací prvky. Je tam pár zajímavých nápadů, které se dost možná budou zajímavě vyvíjet kupředu a díky faktu, že nám do konce příběhu zbývají pouze dvě epizody se tento příběh nebude v následujících dvou epizodách držet pomalu tempa a půjde výrazně kupředu. A je to dobře i díky tomu, že se ukazuje, že tahle linka by možná pár dílů navíc prostě neutáhla.   Inside dokazuje, že má příběh Death Valley spousty zajímavých aspektů, linka v minulosti je ovšem podstatně zajímavější než linka v současnosti. Na závěrečné dvě epizody 10. série ovšem Inside láká solidně..... ()

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předchozí díl v bledě modrém. Část z minulosti o dohodě mezi americkou vládou a mimozemšťany super- sakra jak mi to připomíná Axta X. No a druhá část z přítomnosti mě ani tentokrát tedy moc nebrala, ale ten závěr docela ušel. Nevím jestli tento styl vyprávění byl zvolen nejšťastněji. To zřejmě ukáže až finále, ale zatím mám tedy opravdu rozporuplné pocity. ()

Reklama

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Když vejde do místnosti s prezidentem a velením žena posedlá mimozemšťanem, tak nechá otevřené dveře. Později ale budou zavřené. (Duoscop)

Reklama

Reklama