• Fretakata

Ze format napadne pripomina inu sutaz - dobre. Otazky su zaujimave a zabavne. Moderator v mierne neprirodzenej polohe - aj to by este uslo. Ale tie otravne radobyvtipne medzikecy sutaziacich! Trapnost nad trapnost. Bez tych kecov by sa stihlo x-nasobne viac otazok, sutaz by ziskala tempo a sviezost. Mozno nestihaju dodavat otazky. Takto je to .. sotva podpriemer. Ak je afektovany host, je to nekukatelne.(27.9.2016)

po zhliadnuti ceskej verzie s nazvom "kdo to vi?" som zhodnotila ze nasa je naozaj dobra kedze cesi nas komplet vykradaju este aj otazky a dokrutky maju nase a nas vedator karol je top zatial co ich vedec je uplne trapny a ich moderator sa na naseho Rasta ani nehrabe. nie niesom zaujata. mna tato sutaz bavi a jednoducho sa na nej da dobre zasmiat. len tak dalej :)(19.2.2017)

• MM_Ramone

Televízia Markíza vyprodukovala ďalšiu nepozerateľnú, nehorázne trapnú a totálne nudnú reláciu. Na to sú v tejto inštitúcii hotoví majstri. Zásobovať slovenského gaučového diváka debilným odpadom je ich prioritou. Tento krát dali dohromady vskutku mimoriadne nesympatickú trojicu dementov. Jebnutý Kemka, pribrzdený Jakab a akýsi slizký niktoš Sokol. Títo traja úbožiaci sa majú postarať o zábavu verných divákov TV Markíza. Ja si skôr myslím, že sa im podarí jedine ich donútiť k tomu, aby prepli na iný kanál. Nikto sa predsa nechce pozerať na takýto odpad!(16.6.2016)

• metal.storm

Ježiš mária, čo to robím so svojim životom. Ja by som si mala zakázať chodiť na rodinné návštevy, lebo potom pravidelne končím pri telke ako všetci ostatní, a to, čo sa tam deje nie je normálne. Väčšiu kokotinu a tak neskutočne jebnuté otázky som už dávno nepočula. Ak je toto zábavná vedomostná súťaž, tak to im prosím choďte niekto rozkopať gebule.(2.11.2016)

• Jarck

Napodobenina Čo ja viem, no nechytajú sa ani náhodou. Chce to byť nasilu vtipné, no je to tak maximálne trápne. Pri dokrútkach s odpoveďami sa cítim trápne aj za nich a to sa nestáva často. A toho moderátora Sokola z kade vyhrabali? To je asi najhoršia voľba moderátora akú som zažil. Moderátor má byť ten čo to celé riadi, tá hlavná postava šou, niečo ako Merčiak v Čo ja viem. Sokol je úplne nevýrazný, úplne nudný a vôbec nie je vtipný, ja neviem prečo ho tam dali, fakt je to zlé. Jedna hviezdička za Kemku, pár krát som sa zasmial.(20.5.2016)

• - Úvodní znělka pořadu je od americké indie-popové skupiny Saint Motel. Píseň se jmenuje "My Type" a pochází z eponymního EP, které vyšlo v roce 2014. Singl se v řadě evropských zemí vyšplhal do TOP 40 a v Italii se tato píseň stala dokonce platinovou. (Posheidon)