• BarVo

Po pár nie celkom dobrovoľne odsledovaných častiach musím vyjadriť obdiv ako Kemkovi, tak Jakabovi, akých pakov tu zo seba dobrovoľne robia. Neviem, či si to z TV niekto všimol, ale vtipnejší sú častejšie ich hostia a pri horšom výbere sa to nedá počúvať už vôbec. Otázky /až na výnimky/ sú na hlavu, a správna odpoveď vlastne ani nikoho nezaujíma. Útrpné. Pobaví len Samo Trnka a občas podarené dokrútky.(18.8.2016)

Asi vzhledem k ostatním komentářům jsem ovlivněn tím, že jako bodrý chlapec ze Slovácka miluji slovenčinu. A v tomto pořadu je jazyk opravdu úžasný. Ale i kdyby tomu tak nebylo, líbí se mi schéma pořadu. Zábava rozhodně přichází a k tomu se člověk dost poučí. Oceňuji také dobrý výběr soutěžících a jejich hostů, kteří se většinou velmi dobře zapojují. A i kdyby to mělo být jen jako kulisa, rozhodně to neuškodí.(18.7.2016)

Taká jemne preafektovaná napodobenina Čo ja viem. Formát "Dobre vedieť!" je občas dosť zdĺhavý a k tomu tá strojená "vtipnosť" mi príde často nepríjemná. Nič proti Kemkovi a Jakabovi, ale už ich je človek fakt presýtený, keďže ich pchajú pomaly už do každej relácie - no a pozerať sa na nich v rolách premúdrelých zabávačov (+ k tomu aj ďalší "vtipní" súťažiaci hostia), tak toto nie je veru môj šálok kávy. Rastislav Sokol ako moderátor mi spočiatku vadil, ale napokon celkom fajn moderátor. Najlepšie z celej show sú jednoznačne tie dokrútky slúžiace ako demonštrácia odpovede. A občas aj celkom zaujímavé veci sa človek dozvie.(17.5.2016)

• Fretakata

Ze format napadne pripomina inu sutaz - dobre. Otazky su zaujimave a zabavne. Moderator v mierne neprirodzenej polohe - aj to by este uslo. Ale tie otravne radobyvtipne medzikecy sutaziacich! Trapnost nad trapnost. Bez tych kecov by sa stihlo x-nasobne viac otazok, sutaz by ziskala tempo a sviezost. Mozno nestihaju dodavat otazky. Takto je to .. sotva podpriemer. Ak je afektovany host, je to nekukatelne.(27.9.2016)

• Kanibal39

Dať to do rúk nesympatickej dvojici Kemka - Jakab je veľký prešľap. Inak by to mohla byť fajn relácia s drobným presahom do edukatívnej roviny, hoci sú tie otázky čoraz bizarnejšie. A nemožno sa čudovať, pri iných typoch otázok by vyplávala na povrch nevzdelanosť ústrednej dvojice. Ako keď raz Jakab nevedel prísť na farbu podkladu slovenského štátneho znaku.(13.3.2018)

• - Úvodní znělka pořadu je od americké indie-popové skupiny Saint Motel. Píseň se jmenuje "My Type" a pochází z eponymního EP, které vyšlo v roce 2014. Singl se v řadě evropských zemí vyšplhal do TOP 40 a v Italii se tato píseň stala dokonce platinovou. (Posheidon)