• Kanibal39

Dať to do rúk nesympatickej dvojici Kemka - Jakab je veľký prešľap. Inak by to mohla byť fajn relácia s drobným presahom do edukatívnej roviny, hoci sú tie otázky čoraz bizarnejšie. A nemožno sa čudovať, pri iných typoch otázok by vyplávala na povrch nevzdelanosť ústrednej dvojice. Ako keď raz Jakab nevedel prísť na farbu podkladu slovenského štátneho znaku.(13.3.2018)

Asi vzhledem k ostatním komentářům jsem ovlivněn tím, že jako bodrý chlapec ze Slovácka miluji slovenčinu. A v tomto pořadu je jazyk opravdu úžasný. Ale i kdyby tomu tak nebylo, líbí se mi schéma pořadu. Zábava rozhodně přichází a k tomu se člověk dost poučí. Oceňuji také dobrý výběr soutěžících a jejich hostů, kteří se většinou velmi dobře zapojují. A i kdyby to mělo být jen jako kulisa, rozhodně to neuškodí.(18.7.2016)

• BarVo

Po pár nie celkom dobrovoľne odsledovaných častiach musím vyjadriť obdiv ako Kemkovi, tak Jakabovi, akých pakov tu zo seba dobrovoľne robia. Neviem, či si to z TV niekto všimol, ale vtipnejší sú častejšie ich hostia a pri horšom výbere sa to nedá počúvať už vôbec. Otázky /až na výnimky/ sú na hlavu, a správna odpoveď vlastne ani nikoho nezaujíma. Útrpné. Pobaví len Samo Trnka a občas podarené dokrútky.(18.8.2016)

Ja sa pridám na stranu tých, ktorí túto reláciu veľmi nehania. V porovnaní so zvyškom pôvodnej tvorby, ktorú markíza vysiela, ide o celkom pozerateľný projekt. Hoci tým, že Jakaba veľmi nemusím a Kemka je už okukaný u mňa trocha stráca. Sem tam sa na tom dá aj zasmiať, ale najdôležitejšie je, že sa človek dozvie kopu zaujímavých informácií.(2.10.2016)

• nascendi

Dobre vedieť sledujem takmer pravidelne. Sledujem to výhradne zo záznamu, aby som minimalizoval výskyt Kemku na obrazovke a úvahy ostatných pri hľadaní odpovede na otázku, ktorá je spravidla porovnateľne hlúpa, ako účinkujúci. Pridávajú sa aj diváci, smelo a zle tipujúci odpoveď. Nemožno im to vyčítať, lebo aj oni chcú zažiť svojich 15 sekúnd slávy v televízii. Takže jediné, čo sa mi oplatí sledovať sú pokusy vedátora Karola a niektoré dokrútky. V každom prípade je to ojedinelá relácia, pretože v obdobných súťažiach ide o demonštráciu vedomostí, u tejto o demonštráciu hlúposti a v Kemkovom prípade kombinovanej s aroganciou.(29.5.2019)

• - Úvodní znělka pořadu je od americké indie-popové skupiny Saint Motel. Píseň se jmenuje "My Type" a pochází z eponymního EP, které vyšlo v roce 2014. Singl se v řadě evropských zemí vyšplhal do TOP 40 a v Italii se tato píseň stala dokonce platinovou. (Posheidon)