Reklama

Reklama

Topper se vrací

  • USA Topper Returns
Trailer

Obsahy(1)

Film Topper se vrací byl natočen jako třetí v pořadí této duchařské série. Cosmo Topper se vrací domů a po cestě se mu do auta vnutí dvě mladé ženy, které málem zahynuly v havarovaném taxíku. Přes všechny možné problémy ze strany své žárlivé manželky Topper nakonec odveze obě dívky i s užvaněným černým šoférem do záhadného a ponurého sídla Carringtonových situovaného vysoko na útesu. Právě sem přijíždí Ann Carington (Carole Landis) v předvečer svých jednadvacátých narozenin, aby se setkala se svým otcem (kterého nikdy neviděla), a převzala obrovské dědictví po matce. Ann žila celou dobu v Orientu, a s ní přijíždí i přítelkyně Gail Richards (Joan Blondell), aby jí dělala společnost. Obě si vymění ložnice, což se stává Gail osudným. Je zavražděna. Z jejího těla vystupuje duch, ale ten nemůže odejít do nebe. Musí totiž nejprve vypátrat, proč k vraždě došlo. Vypraví se v noci do Topperova domu, a od té chvíle začne Topperova „černá můra“ nanovo. Topper je nucen vypravit se ještě v noci s duchem Gail do sídla Carringtonových, aby společně pátrali po jejím těle… (marťan)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

liquido26 

všechny recenze uživatele

3,5 Překvapivě docela zábavná komedie, hlavně díky cholerickému přehrávajícímu policejnímu inspektorovi :-) ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Z môjho pohľadu ide o najlepšieho zástupcu TOPPER série, už len kvôli mysterióznemu príbehu a výprave, ktorá akoby bola poctou universalovským hororom. Humor je však na rovnako infantilnej úrovni. ()

Wiliem 

všechny recenze uživatele

Už jen spíše zklamání se špetkou hororu. Téměř skoro žádný humor, kdo vidět předchozí díly, už ho opravdu nic nepřekvapí. 45%. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Film získal několik nominací na Oscara – za nejlepší efekty Roy Seawright, za kameru Norbert Brodíne, a opět Elmer Raguse za zvuk. (marťan)

Reklama

Reklama