• izolator
  odpad!

  Tak na tenhle akutní příjem bych nešel ani s proraženou lebkou (asi bych se vezl). Charaktery postav jsou snad dělané podle zážitku scénáristy s jedním doktorem a jednou sestrou (možná) na urgentu. Podle nich nejspíš rozepsal scénář pro celý ansámbl. Šíření nesprávných mýtů může pokračovat. Předávání pacientů ze záchranky je strohé, zbrklé a neobsahuje všechny informace při předávání. Přijde mi to jako jedna velká blamáž na českého diváka a jsem zvědav, jestli se někdy v Česku vůbec natočí seriál nebo film, který bude důstojně reprezentovat zdravotnické prostředí. Dum spiro, spero. Ach jo... :-((8.4.2017)

 • elizabeth_ba
  odpad!

  Podivné, jak se to nakonec ve druhé sérii dokázalo shrabat... Soudě podle tohoto dílu bych tomu absolutně nevěřila. Jediné plus epizody je první setkání sympatické Vali s panem Hojerem a malým Jindrou.(20.2.2018)

 • DavidHolub
  ***

  60%(9.7.2018)

 • nula87
  *

  U tohoto dílu zvolili aspoň správnou závěrečnou hudbu - Show must go on. Protože tenhle seriál je opravdu jedna velká šou. Určitě bych chtěl být pacientem v nemocnici, kde si doktoři během operace do sebe navzájem vrážejí injekce...(7.4.2017)

 • mira007
  **

  Ta Daniela Šinkorová nevypadá moc svěže a rolí to asi nebude.(25.4.2017)