Komentáře uživatelů k epizodě (2)

  • mira007
    ***

    Případ sexuálního obtěžování, kdy se žačka omluví učiteli je hodně kostrbatá a zahraná trochu ... jen trochu, ale jinak zase díl, který je spíše nadprůměrný.(19.2.2018)

  • elizabeth_ba
    ****

    Jako první mě teda napadlo, jakej (a kterej) kamarád by takhle přiletěl k porodu, i kdyby to nakrásně byl kolega doktor… Jenomže jsem ve svém komentáři nechtěla být ani ironická ani cynická, jsem totiž skálopevně přesvědčená, že by se něco takového k něžné a romantické lásce mezi Matym a Lucií vůbec nehodilo. Poněvadž tak ryzí a čistý cit (proč mě tak dojímá, viz můj komentář k předchozí epizodě č. 72, S02E44), jemuž on mylně (a obranně) říká kamarádství, by nemohl vzniknout, kdyby křehká Lucie nebyla zklamaná předchozím vztahem a sympatický Maty neměl mnohem větší šrámy na duši, než je jeho celkem slušivá jizva na tváři. Vím, že mé přitroublé čekání na rozuzlení a happy end v tomhle ohledu je veskrze (zastydle) pubertální a příšerně naivní ale stejně si nemohu pomoci… ;-)(16.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace