• nula87
  odpad!

  Tak jako celý seriál, i zakončení bylo šílené. Asi nemá smysl už rozepisovat ty zhovadilosti, které nás provázely celým tímhle dílem - ale v posledním dvojdíle stojí za zmínku určitě jedna perlička. Šílený vrah nakonec POZOR SPOILER málem zabije i jednu z hlavních postav. A to tak, že ji chce nechat pohřbít zaživa - škoda že do rakve z latěk s centimetrovými rozestupy... KONEC SPOILERU Děkujeme slečnám/paním Bártů za úžasný počin, který už byl bohužel tak blbý, že nebyl ani moc k smíchu.(6.4.2017)

 • malet
  **

  Já tyhle polovičatosti prostě nemám ráda. Všichni víme, kdo je vrah a ať mi nikdo neříká, že je tak těžké si na něj počkat. Petr Kraj je léčený tajemnými drijáky, taky podivnost. Kdo venčí a krmí Egona? Ach jo...aspoň nás nekrmili záběrama z těch nechutných vražd. Jsem v očekávání závratného konce.(26.3.2017)

 • rakovnik
  **

  Nejvíce mysteriózní je na tomto seriálu představa sester Bártů o fungování venkova. Klišé, přežitky. Kraj vyšetřuje i skoro z kómatu a Ulrich vypadá jako amatér, stejně jako Nebřenského primář, Rašilova psycholog či Teplého drsňák. Líp hraje i Egon. Potěšil mě snad jen řezník Petra Čtvrtníčka, nicméně spíše vzhledem, než dialogy. Je ale hezké, že holky autorky obsadily do rolí šéfů šéfky 😀(27.3.2017)

 • RenataD
  *****

  Hodně povedený díl. Škoda, že je předposlední, protože se mi seriál moc líbí. Není to klasická kriminálka, ale to mi nevadí. Přála bych si, aby se točili nové díly. Prosím, ale vyměnit psa. Nějakého, co umí opravdu hrát. U tohoto psa jsem poznala, že má "páničkuP podle toho, jak se choval ke Studénkové. Pes moc dobrý herec není.(2.4.2017)

 • - Natáčeno v Říčanech a Konojedech. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace