Démoni - 2. část (S02E08) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2019, 1 h 1 min

 • DavidHolub
  ****

  Mírné zhoršení, oproti minulému dílu, ale i tak se jedná o nadprůměrnou epizodu. 7/10(7.1.2021)

 • elizabeth_ba
  **

  Oč zajímavěji byl případ ohledně vědy a grantů zpracován v případech prvního oddělení. Hvězda navíc za chlastající a odkvétající leč stále ucházející Mahulenu...(21.10.2019)

 • sorrow
  odpad!

  V seriálu začne vraždit muž s bradkou a najednou se celé dva díly hemží jen lidmi s bradkou, divím se, že ještě Petru Krajovi bradka nenarostla. Bočanová se u Kraje objeví dvakrát (ráno, když na něho marně klepe a večer, když se mu pod záminkou ztracené kamarádky vnutí na nocleh). Veterinářka Coufalová asi před domem drží stráž, protože je vždy na místě – je to náhoda, nebo je to trapné? Petr Kraj, ač ví, že je do něho Coufalová udělaná samozřejmě nic ráno při setkání nevysvětlí. Celé dvě epizody nikdo nic nevyšetřuje, kdy Kraj jen dřepí na faře a sleduje desítky hodin monologu Blahouta, a nakonec se zajede do výzkumáku a vrah se na místě sám přizná, to je opravdu kriminálka za všechny peníze, jen to vyšetřování tam jaksi chybí.(8.11.2019)

 • rakovnik
  *

  Tak nezáživné rozuzlení případu vražd se jen tak nevidí. Nejpitomější ale dnes byly opět učitelky. Sobotní ukrutná nuda.(19.10.2019)

 • adaben
  ****

  Přes nízkou úroveň samotných zápletek a jejich průhlednost to pořád v sobotu večer rád sleduju a docela se na to i těším, oproti jiným seriálovým kriminálkám. Čím to? Asi skutečným venkovem, kamerou, střihem, několika přesvědčivými herci oproti třeba Modravě (Vaculík, Zima, Novotný, Nováková), že tam pořád nelítají splašené policejní týmy, ale vesměs vystupují jednotlivci.(21.10.2019)