Reklama

Reklama

Akordy na kordy

  • USA Band Aid
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Příjemně syrový, skutečný a k popukání legrační celovečerní debut z dílny Zoe Lister-Jonesové, vypráví příběh Anny (Zoe Lister-Jones) a Bena (Adam Pally), páru, který se nedokáže přestat hádat. Když jim jejich terapeutka doporučí, aby se pokusili překonat svůj zármutek netradičním způsobem, vzpomenou si na společnou lásku k hudbě. Při posledním zoufalém pokusu o záchranu jejich manželství se rozhodnou proměnit všechny své hádky v píseň a s pomocí souseda Davea (Fred Armisen) založí kapelu. Příběh o lásce, ztrátě a rokenrolu nabízí vtipný a chápavý pohled na současnou lásku, okořeněný vskutku chytlavými popovými melodiemi. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

Marze 

všechny recenze uživatele

Plno sarkastického humoru, poctivých emocí a fenomenálnímpředstavení autora, režiséra, producenta a hvězdy Zoe Listera Jonese. Je to syrové, skutečné a je to příjemně strávený čas. Pokud jste někdy měli vztahové problémy, nebo kapelu (nebo obojí), vyvolá to na vaší tváři úsměv, protože je zde hodně věcí se s tímto hluboce poctivým filmem identifikovat. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Dobrý nápad, ale je to na môj vkus primálo vyhrotené a nakoniec to smeruje úplne inou cestou, jak by som si predstavoval. Čo je škoda, pretože miesto komornej drámy s vizuálom lesbo-indie tv romantiky, sme mohli dostať nicholsovskú fight story až na doraz, a zo mňa osobne by niečo také dokázalo vyždímať omnoho silnejšie emócie. Ale tak v nezávislákoch sa hraje na osobné príbehy, že ano, Zoe Lister-Jones je navyše celkom slušná herečka, a aj keď natočila tuctovku, na ktorú si zajtra nebudem pamätať, chválim aspoň ju, s jej záverečnou osobnou spoveďou. Tá bola napísaná pekne. Rozhovor s matkou tiež. Na druhú stranu, s humorom to nevie vôbec. Ale ak jej to pomohlo s terapiou, tak iba dobre. ()

Reklama

Tuxedo 

všechny recenze uživatele

Manželé se nemohou přestat hádat, tak začnou své spory aspoň zhudebňovat. Zoe Lister Jones je bezesporu schopná renesanční umělkyně, ale je to přeci jen debut, se všemi klady i nejistotami, které se s tím pojí. Band Aid je silný v promyšlených vyhrocených momentech, ale divák se k nim musí prokousat přes druhořadou improvizovanou komedii snažící se připomenout raného Apatowa. Obzvlášť po nedávném "Pěkně blbě" je ten rozdíl patrný. Písničky jsou vtipné, ale není jich mnoho, nejde o hudební komedii, jak naznačoval trailer. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Skoro jako kdyby chtěli tvůrci natočit podobnou komedii jako "Pěkně blbě", ale přitom prostě neměli tak silný tah na bránu. Celková zápletka je dobrá, to se musí nechat, myšlenka řešit rodinnou krizi založením kapely je prostě dobrá, ale není to tak příjemně přirozené, jak byste si přáli, některé scény na sebe hezky plynule v těch emocích nenavazují. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že je Zoe Lister Jones docela šikovná. Akordy na kordy je taková americká nezávislá jednohubka, ale docela je i zábavná. Má skvělý hlášky a kdyby vynechala pár zbytečných scén, byla by to docela i slušná komedie. Takhle je to ale na druhou stranu s celou její osobností tak, jak to cítila...a já to beru. Docela pobavilo. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama