Chladnokrevný zabiják zvaný "Nehodový muž" je znám svojí precizní prací, a to z něj dělá nejlepšího v branži. Jeho život se změní, když mu jeho spolupracovníci zabijí milovanou ženu. (AXN)

Hemlock

Nemůžu si pomoc, ale zažívám Adkinsovu horečku, jeho filmy jsou přesně moje krevní skupina a Accident Man to jen potvrzuje... Nejvíce se mi na tom líbí ta jednoduchost a přímočarost, Scott byl opět našlapaný a s rolí zabijáka si poradil na výbornou. Není nutné zdůrazňovat, že to zase byla řežba jak hovado a dialogy navíc nepostrádaly vtipný podtext, což veškerou tu akci trochu odlehčí - a to je super. ()

johnsnow

Teda musím uznať že toto Johnsnovi vyšlo. Najprv som sa kus bál, že tá komediálna vložka bude na škodu ale nie, keď príde na akciu má grády, súboje sú fajn, sú dlhé, najmä súboj s tou ženskou je super, ten tučný killer je fakt divný no a zvyšok je už nevýrazný. Skrátka sa to dá užiť aj sa zasmejete. ()

K1NGSLAYER

Nechápu to hodnocení. Po dlouhé době konečně nějaký originální námět filmu. Adkins je pro mě prostě suprový herec a tak tomu je i u tohoto nadprůměrného akčňáku. Trochu to sice připomíná John Wicka, ale tohle přesto hodnotím lépe než jeho. Mohlo to mít klidně o nějakou půlhodinu víc. ()

cernakus

Asi nejlepší Scottův film, o to větší překvapení, že k této stylovce napsal i scénář. Film ani na chvíli nenudí. Ruční souboje jsou krátké a se stejnou nadsázkou jako celý film. Hlášky jsou velmi slušné a příběh je zajímavě vystavěn. Sice to není Guy Ritchie v jeho vrcholné formě, ale alespoň to je přehledné. Kamera je po dlouhé době příjemná, jde vidět, že herci jsou zvyklí se řezat a nemusí se tedy divoce stříhat. Za mně čtyřhvězdičková jednohubka na hlavní film večera. ()

srolyma

Tak to si nechám líbit! Takhle drsný, černý a neskutečně vtipný akčňák umí točit snad jenom Britové. A kdysi dávno Tarantino. Od začátku do konce to jede bez sebemenšího zadrhnutí, násilím se nešetří, hláška střídá hlášku. Tohle si říká o opakované zhlédnutí. ()

Sefik

Jsem mile překvapen a na rozdíl třeba od Johna Wicka je zde přijatelný počet protivníků a celý snímek vypadá reálněji. Děj je minimální, téměř žádný, ale v akčních filmech si nikdo na extra zápletky nepotrpěl. Šlape to od začátku do konce a divák se nenudí. Cíl splněn :-) ()

jack_scott

Překvapivě slušné béčko, které má nápad, styl, a není nuda na to koukat. Akční scény dobré, až velmi dobré. Náhody se sice dějí, i nehody :-) ale 65% je opravdu maximum. ()

Kushina

Výborný akční film. Líbilo se mi, že hned od začátku bylo ve filmu vše stručně a jasně vysvětlovány, nebyly zde žádné nesrozumitelné věci, ale hlavně, bylo tam mrtě rvaček a stříleček. Tak to mám rád. Herci skvělí, kamera skvělá, scénář se trochu mohl ještě vylepšit, ale nemám nic proti. Film byl nadprůměrný. 70% ()

Grázl83

Překvapivě dobré. Úvodní scéna perfektní, pěkná hudba i černý britský humor. Škoda béčkového klišé, např. kdy mariňáci kulometem střílí mimo, neprůstřelné stoly apod. Mohlo to být o * více. ()

veverysiak

Neviem, na čo sa to chcelo podobať, alebo čomu sa to malo priblížiť, ale zapôsobilo to hrozne amatérsky, jedine že by toto bol hlavný zámer, ale to sa mi nezdá, skôr banda treťoradých snaživcov nevedela, čo s produkčnými prebytkami, veľmi chabé na akýkoľvek komentár, takže 20%. ()

Sunwheel

John Wick v komornejšom, britskom duchu s nadhľadom, humorom a priamočiarejším príbehom s typickým Adkinsovým rukopisom. Nič viac, nič menej. ()

JendaBenda

Nakonec dobrý! Skvělý bitky. V tělocvičně a finále byly dobrý. Jasně, je to B-éčko, ale super! Ideální pro členy Klubu náročného diváka. Ale jak tu už padlo, on tu hubu nezavře celý film... 88% ()

dinzbir

Dobrá akce i věci k zamyšlení ohledně podsvětí. Člověk u tohoto nudit nebude, párkrát se i pousměje. Slušná jízda. ()

Bull2

Fajn naaranžované souboje, fajn Ray Park a Scott Adkins a fajn pozadí příběhu. Co už není fajn, jsou nedodělané dialogy a málo času pro všechny postavy, které měli diváka zaujmout. I tak, jako béčko, není film k zahození. ()

mokki5

Takový mix Mechanika zabijáka a Johna Wicka, navíc se zajímavým obsazením. Má to dva krále akčních béček Adkinse a MJW a ti se předvedli opět na výbornou. Avšak přestože je to akcí napěchované a místy i humorem okořeněné, pořád je to jen lepší průměr. ()

chosan

Film se mi líbil, má to drajf dobré bitky, docela obstojný příběh a hlavně Adkins tady docela slušně rube nepřítele! Za mě takových filmů točit více a hodnocení 70%. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson