Reklama

Reklama

Epizody(18)

Obsahy(1)

Žalobce Park Jeog-u je obviněn z vraždy své ženy a dcery. Aby prokázal svou nevinu, snaží se poskládat všechny své vzpomínky a vystavět případ jako žádný jiný. (Netflix)

Recenze (7)

ChArLeNe 

všechny recenze uživatele

Jedným slovom - geniálne. Po niekoľkých sklamaniach čo sa k-dramas týka, som konečne našla k-dramu, ktorá je stelesneným mojich predstáv. Skvelé herecké výkony (tak, ako hlavné 2 postavy medzi sebou v seriáli súperia, tak tak medzi sebou súperia aj čo sa hereckého výkonu týka), scenár, v ktorom som si narozdiel od Voice, nevšimla nejakých chýb (až na jednu nelogickú scénu), nákazlivý soundtrack, ktorý mi aj napriek temnej atmosfére zdvihol hladinu endorfínov zakaždým, keď ho pustili. Hlavný protagonista a antagonista boli neskutočný, na tú hru na mačku a myš bolo radosť pozerať sa, pripomenulo mi to chytrácke snímky a´la Death Note. Vedľajšie postavy boli takisto pamätné, Lee Sung-Gyoo a ten kamarátsky vzťah spoluväzňov bol inšpiratívny, najpamätnejší z nich Shin Chul-Sik s jeho "I´m Optimus Prime, Shin Chul-Sik. I love you baby ". A narozdiel od Signal, má Defendant riadny koniec, ktorý mi v Signal veľmi chýbal. ()

badannie 

všechny recenze uživatele

Buď som mala priveľké očakávania od Ji Sunga alebo ma jeho herecký výkon až tak nechytil, aj keď hral odušu a niekedy až príliš. Kto ma chytil bol Um Ki Joon, ktorý bol absolútne perfektný. Yuri bola veľmi slabá, ale človek si ju až tak (popri Ji Sungovi a Un Ki Joonovi) nevšíma. Vedľajšie postavy boli sympatické, scenár mal silné aj slabé miesta, zvraty perfektné. Možno by som dala aj hviezdičku navyše, ale nechce sa mi :D ()

Reklama

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Byla by škoda nedat 4* aspoň za scénář. Není sice dokonalý a nějaká ta hluchá místa s nesrovnalostmi má, nicméně hlavní zvratové prvky jsou božííí!!! Škoda hereckého projevu Seong Ji. Ten po celou dobu balancoval na tenké hranici vynikajícího výkonu a přehrávání. Bohužel onu hranici mnohdy překračoval, až se jeho projev stával v emocionálně vypjatých situacích neúnosným. Obzvlášť mě deptá časté opakování a vyřvávání jednoho jména. Opravdu nevidím důvod pomalu v každém díle v pěti scénách šestkrát po sobě řvát jedno jméno. Dalším mínusem, který bych nazval jako: "Velká ironie K-dramat", jsou některé prostě napsané a zahrané postavy. Ve valné většině se jedná o líbače prdélí a olizovače noh. Jednoduše poskoci někoho vysoce postaveného. Na druhou stranu mají spoustu postav, které jsou mnohdy zahrané lépe než z jakékoliv jiné země a dokáží člověka učarovat. U Defendant např. Gi-Joon Eom, jenž opět dokazuje jak vybroušený herec to je. Hodně mě mrzí, že jeho talentu nebylo ve filmech a seriálech využito mnohem dřív. ■ Pokud se do seriálu teprve chystáte, tak se připravte na některé nelogičnosti a stupidity, občas i vysokého rázu. Např. (SPOILER) jedna z největších blbostí, kterou musím zmínit je ta, že si ředitel Chamyon group chodí z věznice a zpět jak se mu zlíbí. ()

Krysap 

všechny recenze uživatele

Božííííí! Zápletka, herci - naprosto bez chyb. Takhle nadšená jsem už nějakou dobu nebyla, vřele doporčuju. Když už ne kvůli příběhu, tak minimálně kvůli Ji Sungovi a Uhm Ki-Joonovi. ()

springtime 

všechny recenze uživatele

Tak mám pocit díky zdejším komentářům, že jsem sledovala jiný seriál. Za mě tedy obrovské zklamání, spousta přehrávání, nelogičností, zbytečných slz a nadbytečných emocí, měla jsem co dělat, abych se vůbec donutila se dodívat do konce. Seong Ji se mi tímto počinem tak zprotivil, že ani nevím, jestli ho chci někdy v něčem dalším vidět, a to byl můj oblíbenec. ()

Zajímavosti (1)

  • V hlavních úlohách ženské postavy se měla dle původních představ seriálových tvůrců objevit jihokorejská herečka Ye-seul Han. No, nakonec se tak ale nestalo a diváci mohou v daných rolích vidět někoho úplně jiného, a není jim nikdo jiný než herečka Yoo-ri Kwon. (Conspi)

Reklama

Reklama